Samsun Kırıkkale Otobüs Bileti

Samsun - Kırıkkale Otobüs Seferleri

 • Fındıkkale Turizm
  SAMSUN
  00:30
  KIRIKKALE
  09:30
  270,00 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  00:45
  KIRIKKALE
  05:45
  225,00 TL
 • Aybastı İtimat Turizm
  SAMSUN
  13:30
  KIRIKKALE
  19:00
  175,00 TL
 • Özgül Bafra Turizm
  SAMSUN
  17:30
  KIRIKKALE
  22:45
  250,00 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  00:30
  KIRIKKALE
  06:00
  210,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  SAMSUN
  09:00
  KIRIKKALE
  13:30
  250,00 TL
 • Yeniden As Bafra Seyahat
  SAMSUN
  17:21
  KIRIKKALE
  22:36
  220,00 TL
 • Lüks Gümüşhane
  SAMSUN
  00:45
  KIRIKKALE
  06:15
  180,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Samsun - Kırıkkale Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
As Bafra
Lider Anatolia Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Özgül Bafra
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat
Yeniden As Bafra Seyahat

Samsun - Kırıkkale Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Samsun Kırıkkale arası genellikle 9 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Samsun Kırıkkale arasında sefer yapan otobüs firmaları Ali Osman Ulusoy, As Bafra, Lider Anatolia Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Nilüfer Turizm, Özgül Bafra, Trabzon Süzer Turizm, Ulusoy Seyahat, Yeniden As Bafra Seyahat firmalarıdır.
Samsun Kırıkkale otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 270 TL kadardır.
En ucuz Samsun Kırıkkale otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Kırklareli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kırıkkale

Kırklareli otogarından şehir içine otobüs ve dolmuşlarla seferler düzenlenmektedir. Toplu taşma araçları sabah 07:00 ve akşam 22:00 arasında yapıldığı için, şehir merkezine ulaşım geç saatlerde taksi ile yapılmaktadır.


Ulaşım ağının pek gelişmediği Kırklareli’nde, birkaç belediye otobüsü hizmet vermektedir. Bu  nedenle istediğiniz zaman yararlanabileceğiniz otobüs seferlerinin bilgilerine Kırklareli belediyesinin internet sitesinden ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi, otogarın hemen içindedir ve taksi bulmak kolaydır. Otogar taksinin numarası (0288) 214 83 65’tir ve taksi ücretleri de ekonomiktir. Şehir merkezine ulaşım için taksiyi tercih edeceksiniz 24 saat hizmet alabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Kırklareli’nde otobüs pek gelişmemiştir ve bu nedenle birkaç otobüs tüm şehir genelinde hizmet vermektedir. 4 numaralı otobüs şehir merkezinden otogara, otogardan da şehir merkezine giden güzergahta hizmet vermektedir. Saat 22 ve sonrasında otobüs bulmak mümkün olmamaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmaları ücretsiz servis hizmetleri ile farklı ilçelere ulaşım sağlamaktadır. Ulaşım için gerekli olan her konuda destek alabileceğiniz bilgileri seyahat ettiğiniz otobüs firmasından alabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan servis kullanarak ya da otobüsle ulaştığınız şehir merkezinden tüm Kırklareli ilçelerine ulaşım sağlayabilirsiniz.

Dolmuşlar ekonomik olarak ulaşım gerçekleştirmenizi sağlar ve oldukça kısa sürede gideceğiniz yere varabilirsiniz. Ancak saat 22 ve sonrasında dolmuş bulmak mümkün olmaz ve taksiler tercih edilebilir.

En Popüler Samsun - Kırıkkale Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kırıkkale Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Cum
  hafif kar yağışlı
  -6°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -6°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -6°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -5°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -9°C

Haritada Kırıkkale

Kırıkkale Hakkında

Nüfus
270.271
Plaka
71
Telefon Kodu
318