Samsun - Kahramanmaraş Otobüs Bileti

Samsun - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri

 • Metro Turizm
  SAMSUN
  11:30
  KAHRAMANMARAŞ
  23:49
  126 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  15:30
  KAHRAMANMARAŞ
  03:20
  126 TL
 • Süha Turizm
  SAMSUN
  16:00
  KAHRAMANMARAŞ
  110 TL
 • Ulusoy Seyahat
  SAMSUN
  16:30
  KAHRAMANMARAŞ
  02:20
  110 TL
 • Tokat Seyahat
  SAMSUN
  17:00
  KAHRAMANMARAŞ
  100 TL
 • Ulusoy Seyahat
  SAMSUN
  18:00
  KAHRAMANMARAŞ
  03:50
  110 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  18:00
  KAHRAMANMARAŞ
  04:50
  130 TL
 • Öz Elbistan
  SAMSUN
  18:15
  KAHRAMANMARAŞ
  120 TL
 • Tokat Seyahat
  SAMSUN
  19:00
  KAHRAMANMARAŞ
  100 TL
 • Metro Turizm
  SAMSUN
  19:30
  KAHRAMANMARAŞ
  04:50
  126 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  21:00
  KAHRAMANMARAŞ
  07:50
  130 TL
 • Kanberoğlu Turizm
  SAMSUN
  22:30
  KAHRAMANMARAŞ
  09:20
  130 TL

Samsun - Kahramanmaraş Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Süha Turizm
Öz Elbistan
Tokat Seyahat
Şanlıurfa Astor Turizm
Metro Turizm
Anadolu Tufanbeyli Turizm

Samsun Hakkında

Bağımsızlığa atılan ilk adımın şehri olan Samsun, Karadeniz bölgesinin en gelişmiş illerinden biridir. Rumların vatandaşlara kötü davrandığını gören ve bunun üzerine Kurtuluş
Savaşının kıvılcımlarını atan Atatürk, bu kentte bağımsızlığın ruhunu görmüştür.

Amisos hazinesiyle ünlü olan Samsun, Bandırma vapurunun indiği limandaki Atatürk balmumu heykelleri ve çeşitli yerlerde bulunan canlandırmalarıyla hala kentte bu duyguların taze kalmasını sağlamıştır. Rumların ağırlıkta olduğu bir kent olan Samsun, mübadele yıllarından sonra Türkleştirilmiştir.

Arkeoloji ve Etnografya müzeleriyle önemli kültürel değerleri sergileyen bu kent, her mevsim ziyaret edilebilmektedir. Özellikle kış aylarında düzenlenen en uygun otobüs bileti kampanyaları sayesinde, birçok yerli turistin ziyaret etmesi mümkün olmaktadır.

Yaz turizmi, doğal güzellikleri ve müzeleri ile Samsun, geçmişin en güzel aynalarından biri olarak karşımıza çıkmaktadır. 
 

Kahramanmaraş Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Kahramanmaraş Hem şehir içi hem de şehir dışı ulaşımın merkezi olan otogarda, şehir içi ulaşımı sağlayan belediye otobüsleri, taksiler ve minibüsler için özel bir alan bulunmaktadır.

Her dönem yolcu yoğunluğunun fazla olduğu kentte, özellikle belediye otobüsleri ile çok fazla ulaşım sağlanmaktadır. Toplu taşıma için Kahraman Kart kullanılmaktadır.
Online para yüklenebilen ve bu kartları otobüslere basarak seyahat edebilirsiniz.

İstediğiniz zaman taksi ile ulaşabileceğiniz şehir merkezine uzun mesafelerde yolculuk etmek isteyenler için pazarlıklı bir şekilde ücret konusunu netleştirebilmektedir.

 
Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi ile seyahat etmek isterseniz  (0344) 235 00 46 numarasından durağa ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri açılış ücreti ve km başına eklenen ücretlerle belirlenmektedir.

Şehir merkezine ulaşım oldukça pratiktir. Uzak mesafelerdeki ulaşım ihtiyacınız için taksi hizmeti alabilirsiniz. Taksilerle pazarlık yaparak fahiş olmayan fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogara ulaşım için otogar kalkışlı olarak birçok yere ulaşım sağlanmaktadır. H11 ile Sosyal Bilimler Lisesi, H24 Şekerdere Binevler güzergahlarına aktarmasız olarak ulaşabilirsiniz.

Otobüslerde Kahraman Kart kullanarak avantajlı ve daha ekonomik seyahat edebilirsiniz. Kahraman Kart satış noktaları terminaller, büfeler ve hareket merkezleridir. Bittikçe internetten online olarak para yükleyebilirsiniz. En uygun otobüs bileti olan Kahraman Kart 5 TL karşılığında satın alınmaktadır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının birçoğunun Kahramanmaraş’ın belli ilçelerine ve bazı köylerine servis hizmeti vardır. Bu servis araçlarıyla gideceğiniz yere kolay bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Güzergah ve saat bilgileri ile ilgili detaylı bilgilere ulaşmak için bilet aldığınız otobüs firmasıyla görüşebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Dolmuşlarla her yere ulaşım mümkündür. Özellikle mahalle ve köylere ulaşım için dolmuşlar tercih edilir ve neredeyse her yerde bir dolmuş bulabilirsiniz. Ücretler 1.50’den başlamakta ve gidilecek alana göre fiyat değişmektedir.

En Popüler Samsun - Kahramanmaraş Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Kahramanmaraş Hava Durumu

 • açık
  Pzt
  açık
  1°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  -3°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  -5°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -2°C
 • kar yağışlı
  Cum
  kar yağışlı
  -0°C

Haritada Kahramanmaraş

Kahramanmaraş Hakkında

Nüfus
0
Plaka
46
Telefon Kodu
344