Safa Devran Turizm Online Otobüs Bileti

Safa Devran Turizm Hakkında

Safa Devran Turizm


Merkezi İstanbul’da olan ve diğer adı Safa Kent olarak da bilinen firmanın çalışanları alanlarında uzman kişilerden oluşmaktadır. Kaliteli ve uzun yıllardır başarılı bir firma olarak hizmet vermeye devam etmektedir. Çalışanlarıyla saygılı bir ilişki içinde olan firmanın hedefi yolcu taşımacılığı konusunda giderek daha da kaliteli hizmet vermektir. Ayrıca firmanın misyonu yolcu memnuniyetini arttırarak kalitede öncü olmaktır.


Seferleri

Türkiye’de bulunan hemen hemen her noktaya ulaşım sağlanmaktadır. Aksaray, Kırıkkale, Ankara, Yozgat, Kayseri gibi İç Anadolu Bölgesi’nin illerine; Nizip, Şanlıurfa gibi Doğu ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yer alan noktalara; Afyon, İzmir, Manisa, Akhisar gibi Ege Bölgesi’nin merkezi yerlerine seferler düzenlenmektedir. Toplam 65 durağa ulaşmaktadır.


Otobüs Filosu

Otobüs filosunda bulunan araçların kalitesi günümüz koşulları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 2000 yılından beri hizmet veren firmaya ait çok sayıda otobüs mevcuttur.


İkram ve Hizmetler

Firma ikramlara ve araçta sunulan hizmetlerin kalitesine değer vermektedir. Sıcak ve soğuk içeceklerin yanında tatlı ve tuzlu atıştırmalıklarda dağıtılmaktadır. Her koltukta okuma lambası vardır.

Bilet.com’da Türkiye’nin pek çok noktasına seferler düzenleyen bu firmanın seferleri gibi birçok firmanın seferlerine de ulaşmanız mümkündür. Tek tıkla hem biletinizi bilet.com’dan satın alabilirsiniz hem de bilet fiyatlarını karşılaştırabilirsiniz.
 

Safa Devran Turizm İletişim

Telefon: (0352)-326-43-68
E-Posta: safakentturizm@gmail.com
Website:

Adres:
Altıntepsi Mah. Esenler Otogarı PERON:123 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Safa Devran Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Safa Devran Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok