Öz Vezirköprü Turizm Online Otobüs Bileti

Öz Vezirköprü Turizm Hakkında

Öz Vezirköprü Turizm

1990 tarihinde Mehmet Yılmaz tarafından kurulan Öz Vezirköprü Turizm günümüze kadar aralıksız hizmet vermiştir. Merkez kuruluş yeri Samsun olan Öz Vezirköprü Turizmin tek hedefi tüm Türkiye’de ulaşım sektörünün doğru şekilde ilerlemesini sağlamaktır. Yaklaşık 30 senedir göstermiş olduğu hassasiyet ve güler yüzlü hizmet sayesinde Öz Vezirköprü Turizm, Samsun ve diğer illerde en önemli ulaşım firmalarından birisi olmuştur.
 
 Samsun merkezli olarak faaliyete başlayan Öz Vezirköprü Turizm, şimdilerde yaklaşık 50 farklı durağa sahiptir. Bu duraklar hem il hem de ilçelerden oluşmaktadır. Öz Vezirköprü Turizm, bu duraklar sayesinde ulaşım hizmetlerini daha geniş alanlara yaymayı başarmıştır.
 

 Öz Vezirköprü Turizm Bilet Alımları ve Seferler

 
 Öz Vezirköprü Turizm 50 durak üzerinden günün ya da haftanın belirli zamanlarında seferler düzenler. Bu seferlerin pek çoğunda yolcuların talebi büyük önem kazanmaktadır. Çünkü yolcuların yoğunluğuna ve talep durumlarına bağlı olarak sefer sayısı da artırılmaktadır. Bazı şehirlere haftalık olarak sefer düzenlenirken, bazılarına da günlük sefer düzenlenmektedir. Öz Vezirköprü Turizm otobüs bileti alımları sayfasından sefer sayılarını ve tarihlerini görebilirsiniz.
 
 Öz Vezirköprü Turizm, genellikle her bölgede farklı şubelere sahiptir. Bu şubeler ve illere göre düzenlenen rotalar ise şu şekildedir;
 
 - Bursa - Eskişehir
 - Merzifon - Ankara
 - Ankara - Vezirköprü
 - Ankara - Merzifon
 - Vezirköprü - Ankara
 - Çorlu - Sakarya (Adapazarı)
 - Bursa - Çorum
 - Eskişehir - Vezirköprü.
 

 Öz Vezirköprü Turizm Zengin Araç Donanımları

 
 Öz Vezirköprü otobüs firması araç donanımlarının uzun yolculuklarda ne kadar önemli olduğunun bilincindedir. Bu sebeple, araçlarını seçerken son teknoloji ile donatılmış, yolculuğa uygun araçlar tercih etmektedir. Bu tür araçlar hem uzun yolculuklara daha dayanıklı hem de daha güvenilirdir. Özellikle yolcu taşımacılığında güvenli yolculuk çok önemlidir. Bu yolculukların daha güvenilir devamı için araç filosunun da gerekli donanımlara sahip olması gerekir.
 
 Öz Vezirköprü otobüs firması toplamda 15 farklı araç filosuna sahiptir. Bu araçlarda hız kontrol sistemi, abs, fren sistemi, korunaklı iç aksam ve ikaz sistemi gibi çeşitli özellikler mevcuttur. Bu özelliklerin her biri hem Öz Vezirköprü personelleri hem de yolcuları için hayati bir önem taşır.
 

 Öz Vezirköprü Turizm Sınırsız Hizmet

 
 Öz Vezirköprü otobüs firması müşterilerinin her birine kesintisiz ve sınırsız hizmet sağlamaktadır. Hizmetleri yolcuların biletlerini aldıkları andan itibaren başlar. Tüm personeller, güvenli ve konforlu bir yolculuk için yolcuların isteklerini yerine getirmektedir. Araçlarda yolculuk öncesi hijyen koşullarına dikkat edilmekte, yiyecek ve içecek servislerinde kaliteye önem verilmektedir.
 
 Yolculara yolculuk sonuna kadar eşlik eden personel her daim güler yüzlü ve hoşgörülü davranış sergilemektedir. Özel eğitimli personeller sayesinde Öz Vezirköprü otobüs firması, daha kaliteli ve sınırsız hizmete sahip bir kuruluş olmaktadır. Mola, ikram, bagaj ve servis gibi olanaklar ise müşterilere yolculuk sonuna kadar sınırsız olarak sunulmaktadır.
 
 

Öz Vezirköprü Turizm İletişim

Telefon: 0530 465 15 60
E-Posta: info@ozvezirkopruturizm.com
Website:

Adres:
Yeni Mah. 200 SK. 2 A A Vezirköprü/Samsun

Öz Vezirköprü Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Vezirköprü Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

M****

A****

09-04-2022

Evet çok memur kaldım