Öz Erzincanlılar Online Otobüs Bileti

Öz Erzincanlılar Hakkında

Öz Erzincanlılar

Erzincan merkezli olarak kurulan Öz Erzincanlılar Turizm, şehirlerarası karayolu taşımacılığı yapmaktadır. Konforlu yolculuk, kaliteli hizmet ve zamanında ulaşım ilkeleri ile hizmet sunar. Yolculara karşı oldukça saygılı davranması ile öne çıkmaktadır.

Hizmetler

Öz Erzincanlılar Turizm seferlerinde kaliteli hizmeti öncelikli olarak hedefler. Otobüs filosu yenilenmiş olduğu için teknoloji ile uyumludur. Ayrıca konforlu ve bakımlı araçlar ile kaliteli bir yolculuk yapabilirsiniz.
Otobüslerde bulunan TV, internet, oyun ve müzik yayınları sayesinde yolculuk sırasında canınız sıkılmaz. USB bağlantısı sayesinde telefonunuzu şarj edebilirsiniz.
Yolculuk başladıktan sonra araç içi ikramlar yapılacaktır. Güler yüzlü personel tarafından sıcak ve soğuk içeceklerin yanı sıra tatlı ya da tuzlu ambalajlı gıda ikram edilir. Kısa yolculuklarda bir kez ikram yapılırken, uzun yolculuklarda ise birden fazla kez ikram yapılacaktır.
Firma tarafından servis hizmeti de sunulmaktadır. Terminal ve bilet satış noktaları arasındaki ulaşımı servisler ile kolaylık ve masrafsız olarak sağlayacaksınız.


Seferler

Öz Erzincanlılar Turizm seferleri oldukça çeşitlidir. Tam 12 merkezden 16 merkeze şehirlerarası karayolu ulaşımı sağlanır. Bu merkezler arasın da il merkezlerinin yanı sıra çok sayıda ilçe de vardır. Sefer güzergâhında bulunan bazı noktalarda da yolcu alma ve bırakma yapılmaktadır. En çok tercih edilen rota İstanbul, Sakarya, Sivas, İzmit ve Erzincan olmaktadır.
Bu firma ile seyahat etmek istiyorsanız şubelerden ya da online olarak bilet alabilirsiniz. Firmanın 13 farklı şubesi mevcuttur. Bu şubelere giderek biletinizi alabileceğiniz gibi telefonla arayarak biletinizi ayırttırmanız da mümkündür. dilerseniz firmaya ait web sitesinden ya da online bilet satış sitelerinden biletinizi alabilirsiniz.


Otobüs Filosu

Öz Erzincanlılar turizm otobüs filosu oldukça geniştir. Hem firmanın kendi özvarlığı olan otobüslerle hem de kiralık otobüslerle hizmet sunulmaktadır. Otobüsler yeni ve bakımlıdır. Yol güvenliği için güvenli sürüş teknolojisine sahiptir. Böylece yolcular konforun yanı sıra güvenli bir yolculuk yapacaktır.
Firmanın otobüslerinin yanı sıra servisleri de mevcuttur. Firmaya ait ya da kiralık servislerle yolculara servis hizmeti sağlanmaktadır. Servisler yolcuları sefer saatine yetiştirmek için zamanında hizmet verir. 

Öz Erzincanlılar İletişim

Telefon: (0446)-223-99-19
Fax 0 446 224 24 71
E-Posta: ozerzincanlilar@gmail.com
Website:

Adres:
Erzincan Şehirler Arası Otobüs Terminali No:2 Erzincan/TÜRKİYE

Öz Erzincanlılar En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Öz Erzincanlılar Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (1)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (1)
Ortalama Puan

3.33

3 Değerlendirme

***

f****

02-09-2022

Güzel di


B****

E****

05-09-2021

Ben firmadan muavin hizmetinden ve kaliteden memnun kaldım


***

****

15-08-2020

tokat reşadiye olarak kesilen bilet reşadiye otagarına ugramıyor denilerek alınmadım dinleme tesisine gitmek zorunda kaldım ancak oradan alabileceklerini söylediler madem reşadiyeye ugramıyor neden reşadiye diye bilet kesiliyor. Ayrıca tokat-reşadiye sakarya adapazarı olarak aldıgım bilette sakarya otogarına ugramadı. hijyen kurallarına uyulmadı muavin maske takmadı hic memnun kalmadım.