Niğde Vip Turizm Otobüs Bileti Al

Niğde Vip Turizm Hakkında

Niğde Vip Turizm

Zafer Özer tarafından Niğde’ de kurulmuş bir yolcu taşımacı firmasıdır. Firma yakın zamanda faaliyet göstermeye başlamasına rağmen kısa sürede çok yol alabilmiş bir firmadır. Niğde Vip Turizm çalışanları müşterilerin memnuniyetini ve haklarını düşünerek hareket ederler. Firma, müşterilerin zamanına saygı duyarak işlerini doğru bir şekilde yapmayı ilke edinmiş bir ekibe sahiptir.
Vizyonu; insanlığa, çevre ve evrenin değerlerine gerekli saygıyı gösterirken, müşterilerinin huzurla ulaşmak istedikleri yere varmalarını sağlamaktır. Firmanın özümsediği misyon ise, yolcu taşıma sektöründe tecrübeli kadrosuyla, standartları yüksek hizmet servisi ile, yeniliğe ve gelişmeye açık bir firma olmaktır. Firma amaçları ve misyonu doğrultusunda hız kesmeden çalışmalarını sürdürmektedir.

Seferleri

Merkezi Niğde olmasına rağmen ülkemizin birçok şehrine seferler düzenlenmektedir. 26 durağı ile ülkenin dört bir yanına güzergâh oluşturulmaktadır. Niğde, Ankara, İstanbul, Bor, Gebze, Aksaray, Sakarya, İzmir ve İzmit (Kocaeli) gibi birçok şehre sefer düzenlenmektedir. Seferlerin süresi ve zamanı tamamıyla yolcuların vakitleri düşünülerek ayarlanmıştır. Bu doğrultuda seferler zamanında ve düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Niğde Vip Turizm seferlerine dair daha ayrıntılı bilgi edinmek isterseniz satış ofisleri ile iletişime geçebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Geniş araç filosu ile hizmet sunmaktadır. Araçlardaki koltukların yerleşimi ve koltukların rahatlığı özel olarak müşterilerin rahatı düşünülerek seçilmiştir. Koltuklar ergonomik olarak dizayn edildiğinden rahat bir yolculuk geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Koltukların sırt bölgelerinde bulunan tablet boyutundaki ekranlardan televizyon kanallarını seyredebilirsiniz. Müzik dinleyebilirsiniz ve film seyredebilirsiniz. Böylece yolculuk esnasında harcayacağınız zamanı eğlenerek değerlendirebileceksiniz. Koltukların 2+1 seçeneği de mevcuttur. Tek oturma seçeneğini değerlendirip konfor içinde seyahat edebilirsiniz.


İkram ve Hizmetler

Yolculuk esnasında verdiği ikramlarla ilgili bir bilgi bulunmamaktadır. Niğde ViP Turizm ile ülkenin dört bir yanına seyahat edebilirsiniz. Dilediğiniz sefere bileti kolay bir şekilde bilet.com internet sitesinden alabilirsiniz veya bilet.com uygulamasını cihazınıza indirerek basit bir şekilde otobüs bileti satın alabilirsiniz.

Niğde Vip Turizm İletişim

Telefon: +90 800 364 33 51

Niğde Vip Turizm Seferleri

Niğde Vip Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Niğde Vip Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Niğde Vip Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Niğde Vip Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Niğde Vip Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Niğde Vip Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Niğde Vip Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Niğde Vip Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Niğde Vip Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Niğde Vip Turizm otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Niğde Vip Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Niğde Vip Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (3)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

3 Değerlendirme

M****

***

19-11-2022

Vip insan Allah inana düsurmesin


M****

***

19-11-2022

Nigde inan 15 kg pakete 200 tl istedi İstanbula vip turizm 50 sldi utan inan 100 verdim almadi.yaziklar olsun inana helal olsun niğde vipe


A****

****

22-08-2022

On numara teşekkürler