Nevşehir - Bartın Otobüs Bileti

Nevşehir - Bartın Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Nevşehir - Bartın Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Nevşehir Hakkında

Nevşehir, İç Anadolu Bölgesinin en gözde kentlerinden biridir. Dünyaca ünlü Peri Bacaları, Hacıbektaş ilçesi ve Kapadokya’nın en eşsiz güzelliğiyle Derinkuyu, Acıgöl, Ürgüp, Nevşehir merkez, Gülşehir, Avanos, Hacıbektaş ve Kozaklı ilçelerinden oluşmaktadır.

Dünyayla bağlantınızı yok edecek olan yeraltı şehirleri sayesinde, unutulmaz  bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Nevşehir ilçelerinde yer alan doğal güzellikleri ve eski kalıntıları görmenin dışında ortamı kuşbakışı ziyaret etmek için de, balonları tercih edenler bu atmosferi her zaman unutulmaz anlar olarak hatırlamaktadır.

Nevşehir sessiz ve huzurlu bir kenttir. bu nedenle doğal yerleri görmek ve kültür turizmi yapmak için idealdir. Balon turlarıyla Kapadokya etkileyici bir şekilde görülebilmektedir. Özellikle hafta sonları yaz kış yoğun bir şekilde ziyaret edilen bu bölgede otelde yer bulmak ve bilet bulmak kolay olmayabilir.

Özellikle kış sezonunda çeşitli en uygun otobüs bileti bulma kampanyaları kapsamında bölgenin turizm açısından 12 ay aktif bir şekilde canlı kalması sağlanmaktadır. 

En Popüler Nevşehir - Bartın Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bartın Hava Durumu

 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  11°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  9°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  7°C

Haritada Bartın

Bartın Hakkında

Nüfus
190.708
Plaka
74
Telefon Kodu
378