Metatur Turizm Online Otobüs Bileti

Metatur Turizm Hakkında

Metatur Turizm

Metatur Turizm Hakkında

Necmettin Özer tarafından kurulmuş olan Metatur Turizm, 1995 yılından beri hizmet veriyor. 20 yılı aşkın süredir hizmetinde genel merkez Yozgat. Hizmet verilen süre içinde farklı şehirlerde de şubelerin açılması sağlanmıştır.

Hizmet ve Programları

Otobüs yolculuğunun güvenli bir şekilde gerçekleştiği Metatur Turizm, kendine ait olan otobüsler ile şehirlerarası yolculuğun gerçekleşmesini sağlıyor. Otobüs yolculuğunun güvenli ve konforlu olması açısından gereken hizmet niteliğinin üstünde hizmet verilmesine dikkat ediliyor. Sizin için sunulan fırsatları değerlendirerek, hizmet alabilirsiniz.


Metatur Otobüs Özellikleri;

Otobüsün sahip olduğu özellik, sizin yolculuk sırasında memnun kalacağınız bir hizmet almanızı sağlar. Bunun için direkt olarak otobüs özelliklerini inceleyebilirsiniz. Bakıldığında her yolcu için koltukların arkasında yer alan TV ekranı olduğu görülüyor. TV izlemek isteyen, müzik dinlemek isteyen yolcular için bu hizmetin sunulması son derece avantajlı olacak. Bunun dışında otobüste bulunan USB, priz gibi özellikler sayesinde, cihaz şarj etmek isteyen kişiler herhangi bir sorun yaşamadan cihazların şarj olmasını sağlayacak.

Metatur İkramlar;

Elbette yapılan yolculukta sizin için özel ikramlar sunulacak. Muavin tarafından servis edilecek olan ikramlar arasında sıcak – soğuk içecekler ve tatlı – tuzlu yiyecekler yer alıyor. Bunları değerlendirerek, servisten faydalanabilirsiniz. Servis hizmetinin sorunsuz şekilde gerçekleşmesi açısından gereken özen gösteriliyor.

Seferleri

Farklı güzergahlar üzerinden, farklı varış noktası  - kalkış noktası üzerinden seferler düzenleniyor. Seferler hakkında öncesinde verilen bilgilere göre uygun zaman dilimi içinde kalkış noktasında olunacaktır. Ardından yolculuk başlayacak, güvenli bir şekilde sonlandırılacaktır.

  • Şehirlerarası Seferler: Şehirlerarası düzenlenen seferler çok sayıdadır. Sorgun – Samsun, Yozgat – Samsun, Yozgat – Çorum, Kayseri – Çorum, Samsun – Sorgun, Sorgun – Kayseri ve çok daha fazlası şehirlerarası seferler arasında yerini alıyor.

  • Servis: Seferlerin yapılmasını desteklemek ve yolcu memnuniyetini arttırmak açısından servis hizmeti veriliyor. Direkt olarak servis seçeneğinden yararlanarak, sizin için uygun olan servisle merkeze ya da otogara geliş sağlayabilirsiniz. Bununla ilgili bilgi verilecektir.

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri


Konaklama tesislerinin işletmesi açısından Metatur Turizm şehirlerarası konaklama tesisleri kapsamında bir hizmet sunulmuyor. Ancak yolculuk sırasında durulan tesisler var. Bu tesislerin seçiminde yolcuların memnuniyetini sağlamak açısından temiz olmasına ve nitelikli hizmet vermesine dikkat ediliyor. Sizin için en kaliteli hizmete ulaşabileceğiniz şekilde araçların mola vermesi sağlanıyor. Molalarda gerek tuvalet ihtiyacı gerekse beslenme ihtiyacı karşılanıyor. Buna zaman ayırabileceğiniz bir süre içinde mola veriliyor. Sizin için en uygun zaman dilimi içinde gerçekleşecek olan molalar sayesinde, ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Ayrıca mescit olan dinlenme tesislerinde durulması da sağlanacaktır. Yirmi dakika ya da otuz dakika olan molalar sayesinde rahat bir şekilde zaman geçirmeniz mümkün olacak.


Otobüs Filosu

Otobüs filosuna bakıldığında, 11 otobüsten oluşan bir filo olduğu görülüyor. Bu otobüslerin hepsinin aynı özelliğe sahip olduğunu bilmelisiniz. Hem güvenli hem de konforlu şekilde oluşturulan otobüslerde, teknolojik yeterlilik tamdır. Ayrıca güvenliğin sağlanmış olması açısından belgelerin tam olması, kurumsallığın sağlanmış olması gibi pek çok husus var. Bunlara dikkat edilerek, otobüs filosunun hizmet vermesi sağlanıyor. Metatur Turizm otobüs filosu kapsamında hizmetten memnun kalmanız için konforlu bir yolculuk olmasına dikkat ediliyor.

Metatur Turizm İletişim

Telefon: (0354) 645 11 83
E-Posta: info@metatur.com.tr
Website:

Adres:
Belediye Otogarı Boğazlıyan Yozgat/TÜRKİYE

Metatur Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Metatur Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (4)
Orta (1)
Kötü (0)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

2.8

10 Değerlendirme

S****

****

10-06-2022

Güzel yolculuk oldu memnun kaldım


E****

E****

06-03-2022

Idare eder


M****

B****

07-02-2022

Güzel


M****

****

30-01-2022

Sigara içiliyordu sanırım şoför içiyordu. Ve küçük çocuk olmasına rağmen


T****

N****

07-07-2021

Muavin yolculara karşı sert mizaçlıydı. Su istememe rağmen 10 dakika boyunca vermeyince,duymadığını düşünüp tekrar istedim ama aldığım cevap karşısında şaşkına döndüm. 'Bi sıkmayın bee ben ne zamn istersem o zamn getiririm, canım ne zamn istersen o zamn veririm' dedi duymadığını düşünmüştüm ama ondan değil keyfindenmiş bide üstüne azarlandık Hiç memnun kalmadım.


N****

***

26-01-2021

Yolculuğum iyi geçti.


N****

***

24-12-2020

Yolculuğum iyi geçti.


M****

***

18-08-2020

İkram yok otobüs eski ekranlar açılmıyor şarj aleti yok kablon olsa takacak yer yok 100 km 40 TL


E****

e****

31-07-2020

İkram yok berbat bı yolculuk yaotim


B****

k****

24-06-2020

Hizmet kaliteniz çok kötü ve gecikmeli hareket ediyor otobüsleriniz hiç memnun deilim bilginize