Manisa Denizli Otobüs Bileti

Manisa - Denizli Otobüs Seferleri

 • Antalya Toros Turizm
  SALIHLI
  23:15
  DENIZLI
  01:15
  95,00 TL
 • Balıkesir Hakser Turizm
  MANISA
  19:45
  DENIZLI
  23:59
  139,00 TL
 • Lüks Aksel Seyahat
  MANISA
  06:00
  DENIZLI
  10:15
  150,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  MANISA
  10:00
  DENIZLI
  15:00
  145,00 TL
 • Alanyalılar Turizm
  MANISA
  22:00
  DENIZLI
  02:30
  120,00 TL
 • Metro Turizm
  MANISA
  03:00
  DENIZLI
  07:00
  140,00 TL
 • Ayar Aydın Seyahat
  MANISA
  06:15
  DENIZLI
  10:45
  180,00 TL
 • Gökbey Seyahat
  MANISA
  17:30
  DENIZLI
  21:30
  100,00 TL
 • Villa Turizm
  SALIHLI
  19:00
  DENIZLI
  21:00
  120,00 TL
 • Alaşehir Sarıkız Turizm
  SALIHLI
  05:45
  DENIZLI
  09:15
  99,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Manisa - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Alaşehir Sarıkız Turizm
Balıkesir Uludağ Turizm
Efe Tur
Es Es İsmail Ayaz
İstanbul Kalesi
Nilüfer Turizm
Pamukkale

Manisa - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Manisa Denizli arası genellikle 2 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Manisa Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Alaşehir Sarıkız Turizm, Balıkesir Uludağ Turizm, Efe Tur, Es Es İsmail Ayaz, İstanbul Kalesi, Nilüfer Turizm, Pamukkale firmalarıdır.
Manisa Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 95 TL kadardır.
En ucuz Manisa Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Manisa Hakkında

Ege bölgesinin Şehzadeler kenti olan Manisa, sanayi açısından en gelişmiş kentlerimizden biridir. Liman ve tren yollarına yakınlığı nedeniyle önemli bir yatırım merkezi haline gelen Manisa, İzmir’den sonra en büyük ikinci sanayi ve ticaret merkezidir.

Gediz nehri sayesinde verimli ovalara sahip olan Manisa’da Sultani üzümleri yetişmekte ve tarım da bölge halkının önemi geçim kaynakları arasında yer almaktadır. Kültürel gezileri sevenler ise Gymnaisum, Kybele anıtı, Thyateira Antik kenti ile Kula peri bacaları, bölgenin ilgi çekici alanlarındandır.

Manisa Tarzanı heykeli ile simgelenen Manisa’da, her yıl mesir macunu festivali düzenlenmektedir. Sanayi ve tarım alanında gelişmiş bir kent olan Manisa, Celal Bayar
Üniversitesi ile bilinen kentlerimiz arasındadır.

Ulaşım imkanlarının gelişmiş olması ve öğrencilerin sık sık yolculuk etmesi, Manisa’nın her yerden ulaşılabilen bir kent olmasını sağlamıştır. 
 

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Manisa - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Çar
  parçalı az bulutlu
  -1°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  -3°C
 • açık
  Cum
  açık
  -1°C
 • açık
  Cmt
  açık
  -0°C
 • açık
  Paz
  açık
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258