Lider Siirt Turizm Online Otobüs Bileti

Lider Siirt Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Lider Siirt Turizm Hakkında

Lider Siirt Turizm

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Lider Siirt Turizm kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden müşterilerine kaliteli ve yenilikçi anlayışıyla ulaşım sektöründe faaliyet veren turizm şirketidir.
 

Hizmet ve Programları

Lider Siirt Turizm kurulduğunu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyerek her zaman kaliteli hizmetiyle müşterilerine iyi bir koşul sağlamaktadır. Firmaya ait otobüsler ile yolcularrahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi ayarlamıştır. Otobüslerdeki koltuk aralıkları yolcular için rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Araç içi sınırsız internet, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Yolcularımıza günlük gazete servisi de yapılmaktadır. Ayrıca yolcularımızın rahat ulaşımı için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hasas davranmakta ve şöförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip yolcularımıza hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı Karayolları Genel Müdürlüğü tarafından verilmiş yetki belgelerini inceleyip, kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için taviz veremeyeceği hassas davrandığı konulardır.
 

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesinden hizmet vermektedir. Her gün sabah saat 07.30’da Bitlis, Ahlat, Ağrı, Erzurum seferlerimiz bizi tercih eden yolcularımız için hizmete hazırdır. Müşterilerimize web sitemiz ile de hizmet vermekteyiz. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden e-bilet olarak güvenli alışveriş ile online satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden yazdırılmasını talep edebilirsiniz ya da üye olduğunuz mail adresinize gönderilen maildeki ebiletinizin yazıcıdan çıktısını alabilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşulu ile iki bagaj hakkı bulunmaktadır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.
 

Otobüs Filosu

Lider Siirt Turizm kendi öz mal varlığı olan araçlarını yolcuları için Mercedes marka araçlarının üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmektedir. Ayrıca web sitemizde otobüs filosuna ait araçların plakalarına ait bilgileri de bulabilirsiniz. Firmamız müşterilerimize her daim şeffaflık ve güvenirlik ilkesine göre hizmet vermeyi tercih etmektedir.

Lider Siirt Turizm İletişim

Telefon: 444 77 56
Telefon: 04842233333
Telefon: 02126584056
E-Posta: bilgi@lidersiirt.com
Website:

Adres:
Şehirlerarası Otobüs Terminali, Siirt

Lider Siirt Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider Siirt Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (7)
İyi (3)
Orta (1)
Kötü (2)
Çok Kötü (4)
Ortalama Puan

3.41

17 Değerlendirme

A****

***

10-06-2022

2 saatte tamamlanacak dediği yolu 4 saatte tamamladılar, otobüs asla saatinde gelmedi geç geldi, kaptanları şoförleri kafalarına göre durup mola veriyorlar ortada mola verecek herhangi bir durak yokken asla tercihiniz bu firma olmasın


***

***

08-05-2022

Siirt yolculuğunda tüm firmaları kullandım. İçlerinde bir tık önde diyebilirim. İşim gereği çok fazla siirt e gidip geliyorum. Hiçbir sorun yaşamadım. Bilet alacağım zaman hep ilk tercihim oluyor.


S****

A****

01-05-2022

Kaliteli bir firma, yolculuk sıkıntısız geçti. Teşekkürler


K****

****

25-04-2022

Seyahatin boyunca muavin ikili koltuğa yatıp uyudu ancak bu kadar ilgisiz alakasız olunabilirdi


E****

****

04-04-2022

HAREKET VE VARIŞ ZAMANINDA OLDU. DİĞER KRİTERLER İDARE EDERDİ.


R****

G****

01-04-2022

12 saatlik yol 15 saati gecti biniş iniş saatlerine inanmayiniz


A****

B****

01-04-2022

34 LSS Lider Siirt Turizm’deki İlk Seyahatim. Kalite ve Memnuniyet Açısından Kusursuza Yakın 15 saatlik bir Yolculuk bundan sonraki Yolculuklarımda Tek Tercihim Lider Siirt Turizm.


M****

d****

01-04-2022

İlk defa bir otobüs şirketinden çok memnun kaldım. Muavin bey güler yüzlü ilgili. Şöför bey konforlu ve hızlı gitmemizi sagladı. Ben çok begendim bundan sonra lider Siirt benim favorim.


D****

****

13-12-2021

Kaliteli bir firma, yolculuk sıkıntısız geçti. Teşekkürler


E****

D****

12-11-2021

Otobüs konforluydu ancak AŞTİ ye bir saat geç geldi. Yola çıkmadan yorulduk.