Lider İstanbul Otobüs Bileti Al

Lider İstanbul Hakkında

Lider İstanbul


Sedat Alican tarafından kurulmuş olan bir turizm firmasıdır. Şehirler arası ve yurt dışı yolcu taşımacılığı sektöründe uzun yıllar varlık göstermenin verdiği tecrübe sayesinde misafirlerine kaliteli bir hizmet sunmaktadır. Lider İstanbul misyonu, yolcuları ile bağ kurarak onların isteklerini ve arzularını benimseyip karşılamaktır. Firmanın önceliği her zaman müşterilerinin memnuniyetidir. Bu doğrultuda tecrübeli kadrosu ile özveri ile faaliyetlerini sürdürmektedir.
Firmanın vizyonu ise, misafirlerini varmak istedikleri lokalizasyona güvenle ulaştırıp, yolculuk süresince herhangi bir problem yaşamamalarını sağlamaktır. Müşterilerin vakitlerine gerektiği değeri gösterip, değerlerine saygı göstererek hizmetlerini bunları göz önüne alarak sağlamaktadır. Firma belirlediği misyona ve vizyona sadık kalarak, yolcularına son kalite hizmeti sunmak üzere çalışmalar yapmaktadır.

Seferleri

Firmanın Türkiye genelinde yaklaşık olarak 28 adet şubesi bulunmaktadır. Bu duraklar, yılların getirdiği bir birikimin sonucu oluşmuştur. Şehir içerisindeki seferlerin yanında Irak’ın birçok noktasına seferler düzenlenmektedir. Ankara, Gaziantep, İstanbul, Viranşehir, Duhok (Irak), Cizre, Zaho (Irak), Gebze, Silopi, Nusaybin, Erbil (Irak), Batman, Kerkük (Irak), Adana ve İzmit (Kocaeli) gibi bölgelere seferler yapılmaktadır. Lider İstanbul seferler, yolcuların güvenlikleri göz önünde tutularak, en kısa sürede ulaşmak istedikleri yere varmalarına yönelik düzenlenmektedir. Seferlere dair ayrıntılı bilgi sahibi olmak isterseniz satış ofisleri ile irtibata geçebilirsiniz.


Otobüs Filosu

Turizmin araçları son teknolojiye sahip ergonomik araçlardır. Uzun saatler seyahat sırasında kullanılacak olan bu otobüslerin özellikle yolcuların rahatına yönelik olmasına dikkat edilmiştir. Araçların iç dizaynı sayesinde konforlu bir şekilde yolculuk geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Koltuk arkalarında bulunan ekranlar sayesinde vaktinizi eğlenceli bir şekilde değerlendirebilirsiniz. Bu ekranlarda sık izlenen ulusal kanalları seyredebilir, film izleyebilir veya müzik dinleyebilirsiniz. Araçlarda bulunun Wİ-Fİ sayesinde cihazlarınızı internete bağlayabilirsiniz. Bunların yanında bazı araçlar da 2+1 koltuk dizaynına sahiptir. Bu sayede tek kişi oturma seçeneği de bulunmaktadır.


İkram ve Hizmetler

Turizmin ikramları ile ilgili herhangi bir bilgi mevcut değildir.
Lider İstanbul ile İstanbul-Irak- Gaziantep- Adana güzergahları arasında seyahat etmek isterseniz bilet.com internet adresinden veya İOS ya da Android işlemcili olması fark etmeksizin tüm cihazlara yüklenebilen bilet.com uygulamasını cihazınıza indirip dilediğiniz bileti satın alabilirsiniz.

Lider İstanbul İletişim

Telefon: 0212 284 40 37
Telefon: 0530 475 44 13

Adres:
İskenderpaşa, Ahmediye Cd. No:8/A, 34000 Fatih/İstanbul

Lider İstanbul Seferleri

Lider İstanbul En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Lider İstanbul SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lider İstanbul firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lider İstanbul firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lider İstanbul otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lider İstanbul otobüs firmasında da geçerlidir.
Lider İstanbul otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lider İstanbul biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lider İstanbul otobüs biletini alabilirsiniz.
Lider İstanbul otobüs firması başlıca şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 0 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lider İstanbul otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lider İstanbul Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok