Lider Anadolu Seyahat Lider Anadolu Seyahat Otobüs Bileti

Lider Anadolu Seyahat Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
64
Genel Merkezi
Çorum, Turkey
Kuruluş Tarihi
2019
Firma Puanı
0 / 5

Lider Anadolu Seyahat Hakkında

Lider Anadolu Seyahat

LİDER ANADOLU SEYAHAT
Son 10 yıldır hizmet veren Lider Anadolu Seyahat verdiği kaliteli hizmet sayesinde otobüs firmalarının lideri olmayı devam ettiriyor. Yolcuların memnuniyetini ve huzurunu sağlamak için otobüs içinde ihtiyaç olacak birçok imkanı ve özelliği sunuyor.
OTOBÜS FİLOSU

 • Hepsi yeni otobüslerden oluşan kalabalık bir otobüs filosu olması sayesinde gün içinde birden fazla sefer koyabiliyor.
 • Yeni otobüsleri sayesinde yolculuk boyunca yolcuların konforunu bozacak herhangi bir sorun yaşanmıyor.
 • Birbirinden konforlu koltuk seçenekleri sayesinde ister tek kişi ister çift kişi gitme imkanı sunuyor.
 • Geniş oturumlu deri koltukları, istediğiniz sıcaklığa ayarlayabileceğiniz klima sayesinde kış yolculuklarında üşütmeyeceğiniz ılık yolculuğu, yaz yolculuklarında sizi rahatsız etmeyecek serinlikte yolculuğu sağlıyor.
 • Gelişmiş havalandırma sistemi ile sık sık otobüs içinde hava sirkülasyonu sağlanarak kalabalık yolculuklarda dahi sizi rahatsız hissettirecek herhangi bir kokuya, havasızlığa maruz bırakmıyor.
 • Yolculuk boyunca sıkılmamanız için her koltuğa özel tablet ekranları bulunduruyor. Tablet ekranlar sayesinde televizyon izleme, müzik dinleme, film izleme, internete girme gibi aktiviteleri gerçekleştirebilirsiniz. Seyahat süresince ücretsiz wifi ve prizli elektrik mevcuttur
POPÜLER GÜZERGAHLARI
Yolcuların sıklıkla tercih ettiği birçok popüler güzergaha belli saat aralıklarıyla seferlerini devam ettirmektedir. Güzergahı tamamlarken yolcuların aleyhine olacak hiçbir karar alınmamakta her karar için yolcuların rahatlığı önemsenmektedir.
 • Günümüzde insanların zamanının ne kadar değerli olduğunu biliyor. Bu yüzden sefer kalkış saatlerinde ve yolculuğun tamamlanma süresinde herhangi bir gecikme yaşanmasına izin vermiyor.
 • Gece yolculuklarında belli saat sonrasında yolcuların uyuyarak dinlenebilmesi için otobüs ışıkları kısılıyor, uyumak istemeyen yolcular için de kendi koltuklarına özel ışıklandırmayı kullanma imkanı sunuluyor.
 • Yolculuklarda yolcuların her isteğini karşılayabilecek özelliklere sahip dinlenme tesislerinde molalar verilmesine özen gösteriliyor. Mola sürelerini işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz ideal sürelere ayarlıyor.
İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR
 • Lider Anadolu Seyahat otobüs firması yolcularının otobüslere kolay ulaşımı için servis imkanını bulundurmaktadır. Her sefer öncesinde şehrinizin belli yerlerinden otogara kalkan servisleri otogara ulaşımını kolaylaştırmıştır.
 • Her otobüste bulunan ikram servisini daha sık yapması ve daha çok çeşit bulundurması ile farkını ortaya koymaktadır.
 • Alacağınız her hizmette güler yüzü ve kibarlığı önceliğe alan otobüs firması en çok tercih edilen otobüs firmalarından biridir.

Lider Anadolu Seyahat SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Lider Anadolu Seyahat firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Lider Anadolu Seyahat firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Lider Anadolu Seyahat otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Lider Anadolu Seyahat otobüs firmasında da geçerlidir.
Lider Anadolu Seyahat otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Lider Anadolu Seyahat biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Lider Anadolu Seyahat otobüs biletini alabilirsiniz.
Lider Anadolu Seyahat otobüs firması başlıca İstanbul, İstanbul (Anadolu), Kocaeli (İzmit), Gaziantep, Kahramanmaraş şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 13 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Lider Anadolu Seyahat otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Lider Anadolu Seyahat Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Lider Anadolu Seyahat İletişim
Telefon: 904440000
E-Posta: info@lideranadolu.com.tr

Adres:
Şehirlerarası otobüs terminali Anadolu/TÜRKİYE
Lider Anadolu Seyahat Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram