Konya Elazığ Otobüs Bileti

Konya - Elazığ Otobüs Seferleri

 • Öz Elazığlılar
  EREĞLI (KONYA)
  22:25
  ELAZIĞ
  09:55
  420,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  EREĞLI (KONYA)
  11:00
  ELAZIĞ
  22:30
  420,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  KONYA
  20:25
  ELAZIĞ
  08:10
  470,00 TL
 • Best Van Turizm
  KONYA
  20:55
  ELAZIĞ
  08:40
  470,00 TL
 • Lider Muş Turizm
  KONYA
  21:25
  ELAZIĞ
  08:25
  470,00 TL
 • Elazığ Murat Turizm
  KONYA
  21:30
  ELAZIĞ
  08:30
  470,00 TL
 • Star Batman
  KONYA
  16:00
  ELAZIĞ
  03:30
  470,00 TL
 • Vangölü Turizm
  KONYA
  20:30
  ELAZIĞ
  08:00
  470,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  KONYA
  21:00
  ELAZIĞ
  08:25
  470,00 TL
 • Tuncelililer
  KONYA
  21:30
  ELAZIĞ
  09:00
  470,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  KONYA
  20:50
  ELAZIĞ
  10:01
  470,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Konya - Elazığ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Best Van
Best Van Turizm
Elazığ Hazar Turizm
Elazığ Murat Turizm
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Metro Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Diyarbakır
Elazığlılar

Konya - Elazığ Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Konya Elazığ arası genellikle 11 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Konya Elazığ arasında sefer yapan otobüs firmaları Best Van, Best Van Turizm, Elazığ Hazar Turizm, Elazığ Murat Turizm, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Metro Turizm, Muş Yolu Turizm, Öz Diyarbakır, Elazığlılar firmalarıdır.
Konya Elazığ otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 420 TL kadardır.
En ucuz Konya Elazığ otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Konya Hakkında

Konya, evliyalar şehri ve insanlık tarihin ilk yerleşim birimlerinden bir tanesidir. tarihin akışından birçok medeniyete ev sahipliği yapmıştır. Konya aslından bir müze şehridir. Konya’da bulunan Akşehir, Beyşehir, Bozkır, Cihanbeyli, Çumra, Doğanhisar, Ereğli, Hadım, Ilgın, Kadınhanı, Karapınar, Seydişehir güzide ilçelerindendir. Konya yetiştirmiş olduğu büyük İslam alimleri ve evliyalar ile tanınır. Bunlardan en çok bilineni Mevlana’dır.

Şehirin yöresel lezzetleri su, sedirler, patlıcan bayıltan, patlıcan böğürmesi, lahana kapaması, yumurtalı kabak, ekşili kabak, cella, topalak köfte, etli ekmek, çullama, fırın kebabı, erişte çorbası, süt, tutmaç, arapaşı, tandır, mercimekli oğmaç, bamya ve taygadır. Konya’nın köylerinde ve ilçelerinde dokunmuş olan kilim ve halılar alınabilecek olan önemli hediyeliklerdir. Bunun yanı sıra Konya ve Mevlana’ya yönelik olan hediyelik eşyalarda bol miktarlarda ve her yerde bulunur. şehri ziyaret edip Mevlana Müzesini ve bulunan diğer müzeleri ziyaret etmeden, 10-17 Aralık tarihinde yapılan Mevlana Anma Törenine katılmadan, kilim, halı ve keçelerden satın almadan, düğün yemeğini tatmadan, hanları, sarayları ve camileri ziyaret etmeden, Kilistrayı ve Çatalhöyük’ü ziyaret etmeden dönmemelisiniz.

Elazığ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ
Birçok kentte olduğu gibi Elazığ da da Kent kart ile en uygun otobüs bileti temin edilebilmektedir.

Kent kart sayesinde her zaman ekonomik ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart 5 TL karşılığında otogardan temin edilebilir ve bittikçe kontör yüklenebilir. Şehir içi otobüslerde bu kart sayesinde seyahat edebilirsiniz.

Taksi, otobüs servisleri ve yoldan geçen minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım konusunda trafik problemi olmadığı için, kısa süre içinde varış noktanıza ulaşabilirsiniz. Herhangi bir olumsuz hava şartı söz konusu değilse, her yere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın dışında terminal taksi durağından taksi temin edilebilmektedir. Bebek koltuklu taksi hizmeti de verildiğinden küçük çocuğu olan aileler tarafından sık sık tercih edilmektedir. 0424 224 80 49 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ’da terminalden kalkan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüslerle merkeze ve diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart kullanarak daha ekonomik bir şekilde otobüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Hepsinin olmasa da bazı otobüs firmalarının servisle şehir merkezine ulaşımı kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bazı servisler ilçelere de gitmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarın karşısındaki yolda minibüs bekleyerek, gideceğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz. Minibüsler her 15 dakikada bir kalktığı için kolayca bulabilirsiniz. Sanayi minibüs hattı ile Siteler bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Konya - Elazığ Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Elazığ Hava Durumu

 • kapalı
  Çar
  kapalı
  -6°C
 • parçalı bulutlu
  Per
  parçalı bulutlu
  -12°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -13°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -10°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  -12°C

Haritada Elazığ

Elazığ Hakkında

Nüfus
574.304
Plaka
23
Telefon Kodu
424