Karadeniz Golden Turizm Karadeniz Golden Turizm Otobüs Bileti

Karadeniz Golden Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
376
Genel Merkezi
Rize, Turkey
Kuruluş Tarihi
2002
Firma Puanı
0 / 5

Karadeniz Golden Turizm Hakkında

Karadeniz Golden Turizm

Kurulduğu 2002 yılından bu yana Karadeniz Golden Turizm firması olarak yolcu taşımacılığı sektöründe yer almaya başlamıştır. Adnan Sarı tarafından kurulan merkezi Rize olan firmanın yolcu taşımacılığı hizmetlerinde en büyük amacı yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmek ve rakiplerinin tamamen önüne geçmektir. Her türlü gelişmiş teknolojik donanıma sahip olan Karadeniz Golden Turizm yolcuların rahat etmesi ve güvenli şekilde yolculuk etmeleri için her şeyi en ince detayına kadar düşünmektedir. Son sistem otobüsleri ve işinde uzman olmuş profesyonel personeli sayesinde sizlere rahat, huzurlu ve konforlu bir yolculuk yapma fırsatı tanımaktadır.

Karadeniz Golden Turizm Sunduğu Hizmetler

Otobüs yolculuğunda rahatı ve konforu sağlayan firma sunmuş olduğu hizmetlerde sınır tanımamaktadır. Gelişmiş olan her türlü teknolojik sistem bulunmaktadır ve uzun yolculuklar hiç sıkılmadan çok daha güzel geçecektir. Yolculuk boyunca sevdiğiniz dizi ya da filmleri rahatça takip edebilmeniz için koltuk arkalarında yer alan TV bulunmaktadır. Hatta sınırsız internet hizmeti ile internet ortamında zaman geçirmek isteyenler için büyük imkan sağlanmıştır.
Profesyonel personelimiz güler yüzleri ile sizlere yolculuğun daha keyifli geçmesine yardımcı olmak için çeşitli ikramlarda bulunmaktadır. Böylece Karadeniz Golden Turizm firması sayesinde yolculuğunuz hiç sıkılmadan daha güzel ve keyifli geçecektir. 

Karadeniz Golden Turizmin Gittiği Şehirler

Karadeniz Golden Turizm ülkenin geneline sefer yapmaktadır. Yapmış olduğu seferler Trabzon, Samsun, Ardeşen, Fındıklı, Bafra, Hopa, Araklı, Fatsa, Ünye, Artvin, Çayeli, Alaçam, Ünye, Of, Sinop, Ordu, Terme, Gerze, Çarşamba, Giresun bölgeler bulunmaktadır. Günlük sefer sayıları bölgelere göre değişmektedir. Ayrıca Ankara, İstanbul, İzmir, Antalya, Bursa, Konya, Gaziantep, Mersin, Eskişehir, Denizli, Kayseri, Hatay, Malatya, Isparta, İzmit, Sakarya, Diyarbakır ve Şanlıurfa gibi illere de sefer yapılmaktadır. Firma ile yapacağınız yolculuklarda Samsun ile Sinop arası yaklaşık olarak 2 saat 30 dakika sürmektedir. Trabzon ve Samsun arası ise 5 saat 30 dakika olurken Samsun ile Rize arasında 7 saat yolculuk süresi bulunmaktadır. Ayrıca Trabzon ve Sinop arasında yolculuk 8 saat 30 dakika sürmektedir.

Karadeniz Golden Turizm Otobüs Filosu

Genç ve dinamik kadroya sahip olan Karadeniz Golden Turizm firması olarak modern bir yapıda bulunmaktadır. Firmanın bünyesinde en son teknoloji sistemi ile üretilmiş 80 tane araçtan meydana gelen otobüs filosu yer almaktadır. Türkiye’nin her bölgesine yolcu taşıyan firma hem çevreye hem de insanlara karşı son derece duyarlı yaklaşımı ile farkını ortaya koymaktadır. Yolcularına can güvenliğine dikkat eden firma her yolcu için ferdi kaza sigortası yapılmakta ve otobüslerde hız sınırı uygulaması yapılmaktadır. Her geçen gün kendini daha da büyüten firma en yenilikçi gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Karadeniz Golden Turizm Konaklama Tesisleri

Dinlenme tesisleri seferin yapıldığı yol güzergahına göre farklı olmaktadır. Çorum Osmancık Derindere Dinlenme tesisleri kaliteli hizmet anlayışına sahip olan hijyenik restorantları bulunan son derece güvenli mola alanıdır. Ordu Hüsem Park Dinlenme Tesisleri, Güzelyalı ilçesinde bulunan şehirlerarası karayolu turizmin kesinlikle güvenli konaklama ve ihtiyaç mola alanıdır. Bolu Higway Konakoğlu Dinlenme Tesisleri, Avrupa’nın en büyük otoyol alış veriş merkezine sahip olan ve faaliyet gösteren standartların üstünde bir ihtiyaç mola alanıdır.

Karadeniz Golden Turizm Bilet Fiyatları

Her zaman güvenli ve konforlu yolculuk geçirmenizi hedef eden Karadeniz Golden Turizm ülkenin dört bir yanına rahatça gidebilmeniz için fiyatlar konusunda son derece uygun bilet fiyatları uygulamaktadır. İstediğiniz bölgeye otobüs bileti almak için bilet.com web sitesini ziyaret etmeniz yeterli olacaktır. Genel olarak gidilecek yerin mesafe aralığına göre otobüs bilet fiyatları değişmektedir. 
Bilet sorgulama ekranından nereye gideceğinizi ve tarihi seçerek en ucuz bilet fiyatını alabilirsiniz. Her türlü olumlu ya da olumsuz yorumlarınızı bilet.com sitesine yazabilirsiniz. Bu güne kadar yapılan yorumlarda otobüslerin hijyen oluşu, şehir için servis kolaylığı, araç içinde görevli olan personelim anlayışlı olması ve buna benzer olumlu yorumlar Karadeniz Golden Turizm firması için yapılmaktadır. Pek çok kişi tarafından tavsiye edilmektedir.

Karadeniz Golden Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Karadeniz Golden Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Karadeniz Golden Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Karadeniz Golden Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Karadeniz Golden Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Karadeniz Golden Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Karadeniz Golden Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Karadeniz Golden Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Karadeniz Golden Turizm otobüs firması başlıca Ordu, Rize, Samsun, Sinop, Trabzon şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 10 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Karadeniz Golden Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Karadeniz Golden Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok
Karadeniz Golden Turizm İletişim
Telefon: 444 11 53
Telefon: (0212) 658 11 34
Telefon: (0533) 965 85 63
E-Posta: info@goldenturizm.com.tr

Adres:
İSTANBUL ESENLER OTOGAR PERON 28
Karadeniz Golden Turizm Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram