Iğdırlı Turizm Online Otobüs Bileti

Iğdırlı Turizm Hakkında

Iğdırlı Turizm

Iğdır merkezinden Türkiye’nin her bölgesine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız Iğdır Turizm 1989 yılında kurulmuştur. Kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.


Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen Iğdırlı Turizm her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayınımız bulunmaktadır. Yolcularımız olabilecek her türlü ihtimale karşı sigortalı olarak seyahat etmektedir. Ayrıca Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hassas davranmakta ve şoförlerimiz bu kurallara uygun şekilde hizmet vermektedir.


Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermekle birlikte uluslararası hizmetimiz de bulunmaktadır. Türkiye ve Azerbaycan arasındaki sınır kapısının açılması ile birlikte Türkiye’nin her ilinden Iğdır’a seyahat hizmeti veren Iğdırlı Turizm, ayrıca Nahcivan’a gitmek isteyenler için de bu seyahat hattı noktasında hizmet veren en önemli firmalardan biri olmuştur. Seferlerinin yolcu yoğunluğuna göre günlük 20 sefere kadar Nahcivan’a ulaşım hizmeti vermektedir.  Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları Azerbaycan’ seyahat ederken bordo pasaport sahiplerinin vize alması gerekmektedir. Vize işlem ücreti yaklaşık olarak 12 dolardır ve iki ay geçerlidir. Diplomatik ve yeşil pasaport sahiplerinin ise vize almasına gerek yoktur.

Firmamız uluslararası seyahat hizmetinde Azerbaycan ile sınırlı kalmamaktadır. Ayrıca İran, Irak ve Suriye’ ye de ulaşımda 15 yıldan fazla hizmet vermektedir. İran’a gitmek isteyen yolcularımıza Tebriz, Tahran, Meşhed ve Kum ilçelerine; Suriye’ ye gitmek isteyenlere Halep ve Şam ilçelerine; Irak’a gitmek isteyenlere ise Kerbela ve Necef ilçelerine hizmet vermekteyiz. Türkiye’de tercih edilen köklü ulaşım şirketlerinden biri olan Iğdırlı Turizm, İran, Irak İslam Cumhuriyetlerine ve Suriye’ ye yeterli kapasitede otobüs filosuna sahiptir. Bu nedenle de uluslararası turizm sektöründe yine en çok tercih edilen turizm şirketidir.


Otobüs Filosu

Iğdırlı Turizm yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Benz Türk’ün ürettiği otobüsleri filosu için tercih etmektedir. Ağustos 2010 yılından itibaren de otobüs filosunda 50 adet Trivago otobüs bulunmaktadır.

Iğdırlı Turizm İletişim

Telefon: (0476)-228-69-01
E-Posta: bilgi@igdirliturizm.com.tr
Website:

Adres:
Iğdırlı Turizm Otobüs Terminali, Iğdır - Nahcivan Karayolu 2. km, Iğdır

Iğdırlı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Iğdırlı Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok