Hekimhan Turizm Online Otobüs Bileti

Hekimhan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Hekimhan Turizm Hakkında

Hekimhan Turizm

Hekim Han Turizm Otobüs Firması
Yeni yerler görmek, uzakta olan bir yakınını ziyaret etmek ya da herhangi bir nedenden ötürü yolcuk yapmak isteyebilirsiniz. Olduğunuz yerden farklı bir yere gitmek için de ulaşımınızı sağlayacak çeşitli araçlara başvurursunuz. Tren, otobüs, uçak, gemi veya da araba ulaşım araçlarının başında gelmektedir. Bu araçlar arasında sık olarak tercih edilen otobüsler, geniş yol haritaları ile popülerliğini korumaya devam etmektedir. Hekim Han Turizm firması, ulaşımda otobüsü tercih eden firmalar arasında yolcularını ağırlamaya devam etmektedir. Gelişen hizmet ağı ve anlayışı ile gün geçtikçe kendini yenilemeye devam etmektedir. Daha fazla bilgi edinmek ve aklınıza takılan soruları firmanın iletişim adreslerinden ulaşabilirsiniz.
 
Hekim han Filoları
Otobüs seferlerinde araç fazlalığı yolculara daha fazla imkan sunarken firmalara da katkı sağlamaktadır. Kaliteli bir yolculuk geçirmek isteyen kişilerin bilet alırken firma filoları hakkında araştırmalar yapmaktadır. Araç bakımı, yol durumu, araçların kaç yıldır yolda olduğu ya da şoförlerin araç kullanma belgeleri önemli unsurlar arasında yer almaktadır. 9 aracı ile yolcu taşıyan Hekim Han Turizm, artan ulaşım istekleri ile otobüs filosunu büyütmeye ara vermeden devam etmektedir. Otobüs içinde yangın tüpü, yedek depolar, emniyet kemeri, koltuk mesafeleri vs. gibi birçok etkene oldukça önem verilmektedir. Filoların kordinasyonlu bir şekilde hareket ediyor olması yolcular arasında herhangi bir soruna sebebiyet vermez.
 
Yolcuların Uğrak Noktaları
Otobüs seferleri üzerinde ya da son duraklarına kadar olan yerlerde birçok güzergah bulunmaktadır. Kimi yolcular bu popüler noktalar için bilet alışlarını gerçekleştirmektedir. Hekim Han Turizm, Sivas-Malatya Bölgesinden hareket edip belirli bir alanda yolcularına kaliteli hizmet vermektedir.Geniş bilgi haznesi ve açık kullanımı ile sizlerin ziyaretini bekleyen web sitesinde en uygun tarihli yolculuğunuzu başlatabilirsiniz. Mola yerlerinde herhangi bir sorunla karşılaşmış iseniz firma çalışanlarına danışabilir yardım alabilirsiniz. Yol üzerinde bulunan başka durak noktalarında iniş ya da binişler gerçekleştirebilirsiniz. Yakın iki merkez arasında ulaşım sağlayan firma, yolcu memnuniyetinde üst noktalardadır. Güvenli bir beklemektedir.
 
İkram, Hizmet Ve Programlar
Yolculuk öncesi, anında ve sonrasında bir sorunla karşılaşmayı istememek her yolcunun istediğidir. Bunun içinde doğru firma üzerinden bilet alımı yapmak oldukça önemlidir. Güvenli bir firma nasıl seçilir:

 • Eğer online olarak bir bilet alımı yapacaksanız site güvenirliğine dikkat etmelisiniz.
 • Firmanın kaç yıldır hizmet sağladığına bakmalısınız.
 • Piyasa araştırması yaparak fiyatlar konusunda karşılaştırmalar yapmalısınız.
 • Mola yerlerinin durumunu göz önünde bulundurmalısınız.
 • Ulaşım belgelerinin tam olması olmazsa olmazlarınız arasında yer almalıdır.
 
Yolculuk öncesinde bilet alırken genellikle iki seçenek sunulur. Bu genellemeyi yıkmak isteyen firma, bilet alımında yolcular için birçok seçenek sunarak ulaşım anlayışına farklılık kazandırmıştır. Diğer bilet alma ibarelerinden farklı olan bilet satışları şu şekildedir:
 • Bilet alma
 • Rezervasyon yaptırma
 • Rezervasyon iptal etme
 • Rezervasyonu sefere bağlama
 • Açık bileti sefere bağlama
 • Bileti açığa alma
 • Bileti iptal etme
Yolculuk anında sağlığa uygun ve hijyenik ikramlıklarla yolculuğunuza keyif katarak gitmeniz gereken yere sizleri ulaştıracaktır. Yolculuk sonrasında da bavul ya da eşyalarınızı bulmada zorluk yaşamaz, eşyalarınıza zarar gelmeden yolculuğunuzu tamamlamış olursunuz. Bilet fiyatları konusunda bilgi almak için bizleri ziyaret edebilirsiniz.

Hekimhan Turizm İletişim

Telefon: 0 422 321 65 21
Telefon: 0 (312) 315 10 96
Fax 0 (312) 566 68
E-Posta: info@hekimhantur.com
Website:

Adres:
Yeni Batı Mahallesi, 1940. Cad. 6/D Yenimahalle Çakırlar/ Batıkent /ANKARA

Hekimhan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Hekimhan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (2)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

2 Değerlendirme

***

F****

15-12-2021

Seyahatimden memnun kaldım. Kaptana ve tüm çalışanlara teşekkür ederim.


***

F****

24-10-2021

Yaptığım seyahatten memnun kaldım. Tüm personele teşekkürler.