Gürkan Turizm Online Otobüs Bileti

Gürkan Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Gürkan Turizm Hakkında

Gürkan Turizm

Gürkan Turizm, 1963 yılında İstanbul ve İzmit’in köylerine yolcu taşımaya başladı. ilk seferlerinde BMC kamyonlar kullanıldı. O zamanın zor ve çetrefilli yollarında 1955 model kamyonetlerle daha konforlu yolcu taşınıyordu. Kütahya’dan alınan bu araçlarla yolcu taşıyan firma, yıllar geçtikçe filosunu zenginleştirdi. 1963 yılında Yakup Gürkan tarafından kurulan firma, 1969 yılında Ford kamyonlar satın alarak, şehirlerarası nakliyeye başladı. 1970 yılına gelindiğinde 63 Man otobüsünü 302 Mercedes’e çevirdi. Sonra da 62 model Volvo gibi araçları filosuna ekleyerek sefer sayılarını artırdı. Bunun yanı sıra özel transfer hizmeti de vermeye başladı. Çalışanlar ve misafirler için özel araçlarla havalimanları, organizasyonlar gibi alanlardan transfer hizmeti sundu.

Hizmet ve Programları

●       4 yılda bir değiştirilen yeni ve lüks otobüslere sahiptir.
●       Temsa, Mercedes, Corolla ve Fiat Linea markalarının son model araçları kullanılmaktadır.
●       Biletleri internet ve 0850 600 00 41 numaralı telefonlardan Gürkan Turizm çağrı merkezinden satın almak mümkün olmaktadır.
●       Gürkan Club Card alınarak puan biriktirmek ve indirimli bilet almak mümkün olmaktadır. 
●       Otobüslerde internet, müzik, uydu yayını ile TV izleme imkanı bulunmaktadır.
●       Yolcular için özel tasarlanmış terminalleri vardır.
●       Soğuk ve sıcak içecek servisi yapılmaktadır.
●       Tüm koltuklarda emniyet kemeri ve ideal bacak mesafesi düşünülerek lüks ve konforlu seyahat yapılması sağlanmaktadır.

 
Seferleri

İstanbul ve İzmit arası her saat başı sefer düzenlenir. Kandıra cezaevi, Kefken, Tütünçiftlik ve Kocaeli köylerine seferler düzenler. İstanbul Anadolu yakası ve Avrupa yakası çıkışlı seferler, Kocaeli merkez ilçeler ve köylere ulaşmaktadır. Her iki şehirde de birçok şube bulunmaktadır. Aynı zamanda Gürkan turizm servis hizmeti de vardır. İstanbul Kocaeli arası şehirlerarası otobüs ya da transfer araçlarıyla her saat başı seyahat edilmektedir.

Gürkan Turizm Çağrı Merkezi: 0850 600 00  41 GSM : 0530 304 14 18
 

Otobüs Filosu

Gürkan Turizm filosunda en fazla 4 yıllık araçlar vardır. Araçlar sürekli yenilenmekte, filoda her zaman yeni model araçlar tercih edilmektedir. Mercedes ve Temsa markalı otobüslerle sefer düzenlenmektedir. Transfer araçları ise Fiat ve Toyota markasının son model araçlarıdır.

Gürkan Turizm İletişim

Telefon: (0850)-600-00-41
Fax 0262 331 7060-7
E-Posta: info@gurkanturizm.com.tr
Website:

Adres:
Yeşilova Mah. Elzem Sok.No:22 İZMİT / KOCAELİ

Gürkan Turizm Seferleri

Gürkan Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gürkan Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok