Aydın Nevşehir Otobüs Bileti

Aydın - Nevşehir Otobüs Seferleri

 • Ağrı Seç Turizm
  AYDIN
  10:45
  NEVŞEHIR
  23:15
  220,00 TL
 • Patnos İtimat
  AYDIN
  11:01
  NEVŞEHIR
  23:31
  250,00 TL
 • Malatya Zafer Turizm
  AYDIN
  12:00
  NEVŞEHIR
  00:15
  350,00 TL
 • Nevşehir Seyahat
  AYDIN
  20:45
  NEVŞEHIR
  08:35
  300,00 TL
 • Aras Seyahat
  AYDIN
  11:00
  NEVŞEHIR
  21:58
  230,00 TL
 • Esadaş
  AYDIN
  11:30
  NEVŞEHIR
  23:00
  250,00 TL
 • Vangölü Turizm
  AYDIN
  13:00
  NEVŞEHIR
  00:30
  400,00 TL
 • Isparta Petrol Turizm
  AYDIN
  21:30
  NEVŞEHIR
  10:00
  315,00 TL
 • Bizim Iğdır Turizm
  AYDIN
  10:41
  NEVŞEHIR
  23:11
  230,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Aydın - Nevşehir Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Aras Seyahat
Best Van Turizm
Dadaş Turizm
Gürkan Turizm
Lider Elbistan
Metro Turizm
Nevşehirliler Seyahat
Öz Elbistan
Öz Erciş Seyahat
Patnos İtimat
Süha Turizm
Vangölü Turizm

Aydın - Nevşehir Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Aydın Nevşehir arası genellikle 12 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Aydın Nevşehir arasında sefer yapan otobüs firmaları Aras Seyahat, Best Van Turizm, Dadaş Turizm, Gürkan Turizm, Lider Elbistan, Metro Turizm, Nevşehirliler Seyahat, Öz Elbistan, Öz Erciş Seyahat, Patnos İtimat, Süha Turizm, Vangölü Turizm firmalarıdır.
Aydın Nevşehir otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 220 TL kadardır.
En ucuz Aydın Nevşehir otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Aydın Hakkında

Ege Bölgesinin İzmir ve Manisa’dan sonraki üçüncü büyük ili olan Aydın, turizm ve sanayi bakımından gelişmiş bir ekonomiye sahip olan iller arasındadır.

İklimi ve doğası oldukça güzeldir. Ege denizine kıyısı olan bu kentin, Kuşadası ve Didim ilçeleri en önemli turizm beldeleri arasında yer almaktadır. Aydın, tarım ve hayvancılık konusunda en gelişmiş iller arasındadır. Büyükşehir belediyesi olarak çalışmaların başlamasının ardından, ulaşım konusunda gelişmiş uygulamalar başlamıştır.

Efeler ilçesi nüfus bakımından en yoğun bölgedir ve Didim, Söke ve Kuşadası Ege denizine kıyısı olan ilçelerdir. Söke un fabrikasıyla meşhur olan bir ildir ve bölgede deve güreşleri de popüler kültür ögeleri arasında yer almaktadır.

Aydın havayolu, karayolu ve demiryolu ile ulaşımın sağlanabildiği bir kenttir. büyükşehir belediyesi olarak hizmet vermektedir. Ve Türkiye’nin en büyük onuncu kentidir. 

Nevşehir Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Nevşehir Otogar şehir merkezinde bulunmaktadır. Necip Fazıl Bulvarı Göre’de bulunmaktadır. 0384 213 40 25 numarasından ulaşabileceğiniz otogarda taksi, minibüs ve servislerle şehir içi otobüs seferleri düzenlenmektedir.

Otogar merkezde bulunduğu için ulaşım oldukça kolaydır. Turizm açısından her mevsim aktif bir şekilde hizmet veren otogarda, ulaşım konusunda bir sorun yaşanmadan istediğiniz yere varabilirsiniz.

Ancak gece saatlerinde ulaşım için taksi kullanılmasından başka seçenek yoktur. Ayrıca isterseniz araç da kiralayabilirsiniz. Kiralık araç hizmet için 0 384 411 43 45 - 0 506 994 03 44 numarasından araç kiralama hizmeti alabilirsiniz. Ulaşım için uzun süreli seyahatlerde kiralık araçlar iyi birer seçenek olabilirler.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksi ile gideceğiniz yere ulaşmak için terminal taksi durağından yararlanabilirsiniz. (0384) 214 10 20 numarasından ulaşabileceğiniz duraktan taksi çağırıp merkeze ekonomik fiyatlarla ulaşabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

1, 2, 4 ve 5 numaralı mavi otobüslerle terminale ulaşım sağlanmaktadır. Terminalden direkt olarak kalkış yapan otobüslerle de üniversite, Ürgüp ve Forum AVM çevresindeki bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

Otobüslerle ulaşım için ihtiyacınız olan araçları otogardaki şehir içi bölümünden bulabilirsiniz. Şehir içinde her güzergaha ulaşabilmeniz için mavi otobüslerle akşam 21’e kadar ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı otobüs firmalarının servisleri otellere ve şehir merkezine servis hizmeti vermektedir. Ücretsiz olan servislerin saatlerine ve güzergah bilgilerine bilet aldığınız otobüslerin yazıhanelerinden ulaşabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Nevşehir’de minibüslerle ulaşım yoktur. Minibüsler yerine kullanılan turistik yerlere giden otobüs ve servisler bulunmaktadır. Bunlara terminalden ulaşabilirsiniz ve ekonomik ücretler karşılığında ulaşım sağlayabilirsiniz. 

En Popüler Aydın - Nevşehir Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Nevşehir Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  -6°C
 • kapalı
  Per
  kapalı
  -11°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  -13°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  -12°C
 • parçalı az bulutlu
  Paz
  parçalı az bulutlu
  -14°C

Haritada Nevşehir

Nevşehir Hakkında

Nüfus
286.767
Plaka
50
Telefon Kodu
384