Gök Mavi Tur Online Otobüs Bileti

Gök Mavi Tur En Popüler Otobüs Seferleri


Gök Mavi Tur Hakkında

Gök Mavi Tur

GÖK MAVİ TUR

2011’den bu zamana kadar hizmet veren Gök Mavi Tur verdiği hizmetin kalitesi ve güvenilirliği sayesinde en çok tercih edilen firmalar arasında yerini almaktadır. Yüksek müşteri memnuniyeti ile günün şartlarına uygun, modern ve teknolojik imkanları bünyesinde bulunduran, tecrübeli kadrosuyla hizmetini kusursuz bir şekilde vermektedir. Firma otobüs içinde ve dışında gereken imkan ve hizmetlerde de birçok özelliğe sahiptir.

OTOBÜS FİLOSU

 • Firma bu konuda güvenilirliğini ve hizmetini yılların deneyimi ile kanıtlamıştır. Teknoloji geliştikçe yeniliklere de yer vermiştir.
 • Otobüslerin her konudaki bakımının zamanında ve eksiksiz bir şekilde yapılması da olası bir teknik sorunun önüne geçmektedir.
 • Kaliteli bir havalandırma ve klima yapısına sahip olduğu için uzun yolculuklarda birçok sorunun da (havasız ortam, kötü koku, terleme gibi) önüne geçilmektedir.
 • Bu klima sistemini kendinize göre de kişiselleştirilmiş bir şekilde de faydalanabilirsiniz. Koltuğunuzun üzerinde bulunan sistem ile sıcak ve soğuğu kendinize göre ayarlayabilirsiniz.
 • Geniş kadrosu ile otobüs, şoför ve muavin konusunda hiçbir eksiklik yaşanmamaktadır. Hatta bu sayede sefer sayısında da yeterlilik söz konusudur.
 • Otobüsün her yerinde aynı konforda olan koltuklardan ister tek kişilik olanı ister de çift kişilik olanı gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.
 • Koltuklarının kumaşının kalitesi ve rahatlığı özellikle uzun yolculuklar göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır.
 • Her koltuk için önünde yeteri kadar mesafe bulunan bu koltuklar sayesinde ayaklarınız için da konfor sağlanmaktadır.
 • Otobüslerde sınırsız ve ücretsiz internet erişimi bulunmaktadır. Her yolcu için bulunan tabletleri de istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Bu sayede yolculuğunuzu keyifli geçirebilirsiniz. Örneğin bu internet erişimi sayesinde dizi izleyebilir, film izleyebilir ve şarkı dinleyebilirsiniz.
 • Otobüste bulunan şarj istasyonları sayesinde de telefonunuzun şarjını kısa sürede doldurabilirsiniz.
 • Gece yolculuklarında yolcuların konforu için ışıklandırmalar kısıtlanmaktadır ancak her koltuğun üzerinde bulunan kişisel ışıklandırma sayesinde de ihtiyacınız olduğunda faydalanma sağlayabilirsiniz.

POPÜLER GÜZERGAHLARI

Güzergahlar yolcuların sıklıkla tercih ettiği şekilde programlanmıştır. Gün içerisinde belirlenen saatlerde seferler düzenlemektedir. Bu sayede yolculuğunuzu, sefer saatlerinin birden çok olması sayesinde istediğiniz zaman yapabilirsiniz. Kimi yolcular gündüz yolculuğa başlamayı daha çok severken kimileri ise yolculuğa gece başlamayı tercih etmektedir. Firmalarda seferler dışındaki alternatiflerden başka şunu da söylemek gerekir ki, yolculuk sırasında güzergah tamamlanırken hiçbir şekilde yolcuların aleyhine bir karar alınmamaktadır.
Seferlerin vaktinde başlayıp vaktinde tamamlanması sayesinde anlıyoruz ki yolcuların zamanlarına verilen değer de gözle görülmektedir. Sefer başlamadan önce otobüsler erkenden otogarda olup son kontrollerini yapmakta ve bagaj durumunu değerlendirmektedir. Bu sayede olası bir teknik hatanın ortadan kaldırılması amaçlanmaktadır.
Yolculukta, yolcuların istek ve ihtiyaçlarını rahatlıkla karşılayabilecekleri dinlenme tesislerinde molalar verilmektedir. Yolculuğa başlamadan önce firma ile iletişime geçerek molaların kaç saatte bir yapıldığını ve nerelerde mola verildiğini öğrenebilirsiniz. Bu sayede uyku ihtiyacınızı mola saatlerine göre ayarlayabilirsiniz. Her mola öncesinde mola süresi tüm yolculara bildirilmektedir. Bu sadece herhangi bir gecikme de söz konusu olmamaktadır.

İKRAM, HİZMET VE PROGRAMLAR

Zaman geçtikçe birçok firma kendini yenilemek yerine Gök Mavi Tur gelişen teknoloji ve değişen müşteri beklentilerine göre yeniliği amaçlayarak farkını ortaya koymuştur. Bunlardan bahsetmek istersek;
 • Yolcuların yalnızca otobüs içerisinde değil, otobüse ulaşma aşamasına da yardımcı olmaktadır. Belirli saatlerde ve belirli noktalardan geçen servisler sayesinde otogara rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Bu servisler otobüslerin hareket etme süresine göre ayarlanmıştır. Bu sayede herhangi bir gecikme yaşanmamaktadır.
 • Otobüslerde bulunan ikramların sık sık sunulması da çok büyük bir avantajdır.
Kalitesini ve güvenilirliğini ortaya koymuş bu firma ile yaptığınız seyahatlerinizi gönül rahatlığı ile tamamlayabilirsiniz.
 

Gök Mavi Tur İletişim

Telefon: (0212) 658 4059
Website:

Adres:
Altıntepsi, Büyük İstanbul Otogarı D:Peron: 76, 34035 Bayrampaşa/İstanbul

Gök Mavi Tur En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Gök Mavi Tur Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

A****

B****

20-03-2022

Güzel bir yolculuktu