Erzurum Elazığ Otobüs Bileti

Erzurum - Elazığ Otobüs Seferleri

 • Cesur Bingöl Seyahat
  ERZURUM
  10:00
  ELAZIĞ
  15:30
  280,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  ERZURUM
  16:00
  ELAZIĞ
  21:30
  280,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  ERZURUM
  10:00
  ELAZIĞ
  15:30
  280,00 TL
 • Öz Diyarbakır
  ERZURUM
  22:30
  ELAZIĞ
  04:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Erzurum - Elazığ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Ede Turizm
Has Bingöl
Öz Has Bingöl
Star Diyarbakır

Erzurum Hakkında

Doğu Anadolu Bölgesinin en büyük kentlerinden olan Erzurum, kış turizminin en popüler merkezlerinden biridir.

Sanayisi hava şartları nedeniyle gelişmemiş olan Erzurum’da, tarım ve hayvancılık konusunda gelişmiş bir ekonomi vardır. Atatürk Üniversitesinin 70 bin öğrenci nüfusu bölgenin ekonomisine ciddi katkı sağlar. Yaz aylarında öğrencilerin yokluğu bölgede ciddi bir boşluk yaratmaktadır.

İnşaat alanında imalat yapılan Erzurum, son yollarda Palandöken kış turizminin cazip olması nedeniyle turist çekmektedir. Çifte Minareli Medrese ve Erzurum Kalesi, bölgenin en önemli turizm merkezleri arasındadır.

Erzurum’da genelde hizmet sektörü yaygındır ve gıda, inşaat imalatı yapılmaktadır. Köklü bir tarihe sahip olan bu kent, çok deprem gördüğü için birçok yapısı yıkılmış, şehir yeniden kurulmuştur.

Elazığ Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ
Birçok kentte olduğu gibi Elazığ da da Kent kart ile en uygun otobüs bileti temin edilebilmektedir.

Kent kart sayesinde her zaman ekonomik ve hızlı bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart 5 TL karşılığında otogardan temin edilebilir ve bittikçe kontör yüklenebilir. Şehir içi otobüslerde bu kart sayesinde seyahat edebilirsiniz.

Taksi, otobüs servisleri ve yoldan geçen minibüslerle ulaşım sağlayabilirsiniz. Ulaşım konusunda trafik problemi olmadığı için, kısa süre içinde varış noktanıza ulaşabilirsiniz. Herhangi bir olumsuz hava şartı söz konusu değilse, her yere kolay ulaşım sağlanmaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogarın dışında terminal taksi durağından taksi temin edilebilmektedir. Bebek koltuklu taksi hizmeti de verildiğinden küçük çocuğu olan aileler tarafından sık sık tercih edilmektedir. 0424 224 80 49 numaralı telefondan taksi çağırabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Elazığ’da terminalden kalkan belediye otobüsleri bulunmaktadır. Bu otobüslerle merkeze ve diğer ilçelere ulaşım sağlayabilirsiniz. Kent kart kullanarak daha ekonomik bir şekilde otobüse binebilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Hepsinin olmasa da bazı otobüs firmalarının servisle şehir merkezine ulaşımı kolay bir şekilde yapılmaktadır. Bazı servisler ilçelere de gitmektedir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarın karşısındaki yolda minibüs bekleyerek, gideceğiniz güzergaha ulaşabilirsiniz. Minibüsler her 15 dakikada bir kalktığı için kolayca bulabilirsiniz. Sanayi minibüs hattı ile Siteler bölgesine ulaşım sağlayabilirsiniz.

En Popüler Erzurum - Elazığ Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Erzurum - Elazığ Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Erzurum Elazığ arası genellikle 5 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Erzurum Elazığ arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Ede Turizm, Has Bingöl, Öz Has Bingöl, Star Diyarbakır firmalarıdır.
Erzurum Elazığ otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 280 TL kadardır.
En ucuz Erzurum Elazığ otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Elazığ Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  5°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  8°C
 • açık
  Sal
  açık
  6°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  7°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -1°C

Haritada Elazığ

Elazığ Hakkında

Nüfus
574.304
Plaka
23
Telefon Kodu
424