Doğu Karadeniz Doğu Karadeniz Otobüs Bileti

Doğu Karadeniz Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
123
Genel Merkezi
Rize
Kuruluş Tarihi
1968
Firma Puanı
5 / 5

Doğu Karadeniz Hakkında

Doğu Karadeniz

Merkezi Rize ilinde bulunan Doğu Karadeniz Ekspres taşımacılık firmasının kuruluş yılı ise 1968 senesine uzanmaktadır. Merhum Selahattin Kanburoğlu ve Özcihan Kurnaz tarafından kurulmuştur. Firma zamanla profesyonel bir taşımacılık anlayışına gitmiş ve içerisinde birçok esnafın bulunduğu bir ortaklıktan ulaşım ağına ulaşmıştır.
 

Hizmet ve Programları

Doğu Karadeniz Ekspres düzenlediği tüm seferlerde yolcularına birçok ikram ve hizmeti sunmaktadır. Molalı seferleri içerisinde hem sıcak ( çay – nesacafe) hem de soğuk meşrubatların ikramını veren firmanın otobüs içi diğer hizmetleri de mevcuttur. 10 ‘ ekran boyutundaki özel ekranlar her yolcu koltuğunun arkasında yer almaktadır. Koltuk ekran LCD’ler üzerinden TV ve film gösterimleri vardır. Koltuklar üzerinden ayrıca müzik dinleme özelliği de vardır. Ayrıca seferlerde yer alan otobüsler içerisinde WİFİ hizmeti de mevcuttur. Telefon ve diğer cihazlarınızı şarj edebileceğiniz kitler de araçlarda mevcuttur.
 

Seferleri

Doğu Karadeniz Ekspresin ana merkezi olan Rize ilinden ve Rize iline bağlı Pazar ilçesinden kalkan seferleri mevcuttur. Bu seferlerin ulaştığı noktalardan aynı şekilde Rize ili merkezli olmakla beraber Gürcistan’ın Batum şehrine kadar seferler mevcuttur. Doğu Karadeniz’in Hopa ilçesinden hatta Gürcistan’ın Tiflis şehrinden kalkan seferler, Doğu Karadeniz sahili boyunca tüm ilçe terminallerinden yolcularına alarak, Afyon, Ankara, Antalya, Bolu, Burdur, Düzce, Isparta, İstanbul, İzmir, İzmit, Sakarya, Samsun ve Uşak illerine varan seferleri mevcuttur. Bu illerden yine Doğu Karadeniz sahili boyunca Gürcistan’ın Batum şehrine kadar dönüş rotası mevcuttur. Bu seferlerden Rize – Ankara seferi için günde iki sefer bulunmaktayken diğer iller için günde bir sefer imkanı vardır.
 

Şehirlerarası Konaklama Tesisleri

Çavuşlu Dinlenme Tesisleri

Firma düzenlediği seferlerde molaları kaliteli tesislerde vermektedir. Giresun ili içerisinde ve il merkezine 70 km mesafedeki Çavuşlu dinlenme tesisleri restoranı, çay salonu ve fastfood imkanı yanında marketi ile de ihtiyaçların karşılandığı bir konumdur.

Mavi Ocak Dinlenme Tesisi

Ayrıca Çorum ili Sungurlu ilçesinde yer alan Mavi Ocak Dinlenme tesisleri de restoranı, çay ikramı, market ve mescit, tuvalet olanakları ile tesislerinde yolcuları ağırlamaktadır. Sungurlu ilçesine 5 km mesafededir.

Otobüs Filosu

Doğu Karadeniz Eksprese ait otobüsler 2+2 ve 2+1 özellikli son model otobüs markaları ile her gün seferlerine devam etmektedir. Otobüslerinin çoğunluğu Mercedes ve Man markadır. 

Doğu Karadeniz SSS (Sıkça Sorulan Sorular )
Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Doğu Karadeniz firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Doğu Karadeniz firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Doğu Karadeniz otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Doğu Karadeniz otobüs firmasında da geçerlidir.
Doğu Karadeniz otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Doğu Karadeniz biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Doğu Karadeniz otobüs biletini alabilirsiniz.
Doğu Karadeniz otobüs firması başlıca Rize, Trabzon, Bursa, Eskişehir, Afyonkarahisar şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 12 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Doğu Karadeniz otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Doğu Karadeniz Hakkında Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

Hatice

T****

19-06-2020

Ne Zaman otobüs Tiflis varme?


Doğu Karadeniz İletişim
Telefon: (0464)-612-40-74
Telefon: 04646124253
Telefon: 04646124254
E-Posta: bilgi@dogukaradenizekspres.com.tr

Adres:
Pazar Mahallesi, Dikmen Caddesi, No: 29/37, Pazar, Rize
Doğu Karadeniz Sağladığı İmkanlar
Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram