Diyar Harput Turizm Online Otobüs Bileti

Diyar Harput Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Diyar Harput Turizm Hakkında

Diyar Harput Turizm


Diyar Harput Turizm 2019 yılında Diyarbakır’da kurulmuştur. Bugün Lüks Fırat Turizm adıyla hizmet vermeye devam eden firma önce insan düşüncesiyle yola çıkarak can ve mal güvenliği konusunda dikkatli davranmayı amaç edinmiştir. Kaliteden ödün vermeden müşterilerin beklentilerini karşılamayı ve onlara en konforlu şekilde gitmek istedikleri noktalara ulaştırmayı hedeflemektedir. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı tarafından istenilen bütün belgelere sahip olan firma yol kurallarına uygun bir şekilde seferler düzenlemektedir. Firma gerek araç içi gerekse araç dışı hizmetlerinde de her zaman kaliteli ön plana çıkartmaktadır. 


Seferleri

Diyar Harput Turizm Güney Doğu Anadolu ve Doğu Anadolu bölgesindeki birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir. Her gün kalkan otobüsler sayesinde yolcular istedikleri yere istediği saatte bilet bulabilmektedir. Firma Diyarbakır, Malatya, Elâzığ, Batman ve birçok il ve ilçeye seferler düzenlemektedir.


Otobüs Filosu

Filosunda son model araçlar bulunduran firma, yolcuların can güvenliğini sağlamak için yüksek güvenlik önemleri ile dolu otobüsler tercih etmektedir. Ayrıca araçlar yolcuların beklentileri ve yeni teknolojiler ile dizayn edilmiştir.


İkram ve Hizmetler

Oldukça kaliteli bir hizmet vermeyi ve müşterilerini memnun etmeyi amaçlayan Diyar Harput Turizm sunduğu ikram ve hizmetler nedeniyle de yolcuların sıklıkla tercih ettiği bir firma haline gelmiştir. Verilen hizmetler şunlardır;
  • Ücretsiz internet: Araçlarda ücretsiz olarak bağlanabileceğiniz Wİ-Fİ ağı bulunmaktadır. Yolculuk esnasında siz de bu ağ ile internete bağlanabilirsiniz
  • Koltuk ekranı: Koltuklarda bulunan dokunmatik ekranlarla televizyon izleyebilirsiniz. Ayrıca film ve müzik yayını da mevcuttur.
  • Konforlu koltuklar: Her yolcuya özel geniş aralıklı ve geriye doğru yatabilen koltuklar mevcuttur. Ayrıca 2+1 koltuklar sayesinde isterseniz tek başınıza seyahat edebilirsiniz.
  • Yolculuk boyunca ücretsiz olarak yiyecek ve içecek servisi yapılmaktadır.
Diyar Harput Turizm ile bilet almak isterseniz siz de Bilet.com’u tercih edebilirsiniz. Bilet.com size ne zaman isterseniz bilet alma imkânı sunmaktadır. Yapmanız gereken tek şey gitmek istediğiniz noktayı seçerek size en uygun bilet fiyatı ve saatini görmek. Güvenli ödeme yöntemiyle siz de hızlı bir şekilde bilet alabilirsiniz.

Diyar Harput Turizm İletişim

Telefon: 904122262323
E-Posta: info@diyarharput.com.tr
Website:

Adres:
Fırat Mah. Urfa Bulvarı D.B.B Terminali 210/43 Kayapınar/Diyarbakır

Diyar Harput Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Diyar Harput Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok