Çorum Tunceli Otobüs Bileti

Çorum - Tunceli Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Tunceli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Tunceli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Tunceli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Tunceli arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Tunceli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Tunceli Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Paz
  hafif yağmur
  6°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  9°C
 • kapalı
  Sal
  kapalı
  8°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  8°C
 • kar yağışlı
  Per
  kar yağışlı
  -1°C

Haritada Tunceli

Tunceli Hakkında

Nüfus
86.076
Plaka
62
Telefon Kodu
428