Çorum - Ordu Otobüs Bileti

Çorum - Ordu Otobüs Seferleri

  • Metro Turizm
    ÇORUM
    00:30
    ORDU
    05:05
    60 TL
  • Fındıkkale Turizm
    ÇORUM
    01:30
    ORDU
    06:50
    70 TL
  • Has Turizm A.Ş.
    ÇORUM
    02:30
    ORDU
    07:50
    80 TL
  • Kanberoğlu Turizm
    ÇORUM
    03:30
    ORDU
    08:20
    90 TL
  • Sakarya VIB
    ÇORUM
    04:00
    ORDU
    08:20
    90 TL
  • Metro Turizm
    ÇORUM
    04:30
    ORDU
    08:20
    60 TL
  • Metro Turizm
    ÇORUM
    06:00
    ORDU
    10:50
    60 TL
  • Lüks Artvin Seyahat
    ÇORUM
    18:00
    ORDU
    23:06
    80 TL
  • Sakarya VIB
    ÇORUM
    20:35
    ORDU
    00:40
    90 TL
  • Lüks Artvin Seyahat
    ÇORUM
    21:30
    ORDU
    02:20
    80 TL
  • Kanberoğlu Turizm
    ÇORUM
    23:00
    ORDU
    03:50
    90 TL
  • Metro Turizm
    ÇORUM
    23:30
    ORDU
    04:35
    60 TL
Tümünü Göster

Çorum - Ordu Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Ali Osman Ulusoy
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Nilüfer Turizm
Rize Ses Seyahat
Trabzon Süzer Turizm
Ulusoy Seyahat

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

Ordu Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu Otogardan çıktığınızda şehir merkezinde olacağınız için otogardan şehir merkezine ulaşım konusunda bir araca da ihtiyacınız yoktur.

Ancak farklı ilçelere ulaşım söz konusu olduğunda 12 kişilik dolmuşlar, otobüsler ve servislerin yanında taksilerle de ulaşım mümkün olmaktadır. Taksi ücretleri çok pahalı değildir ve açılış ücreti artı km başına eklenen ücretlerle ulaşım sağlanır.

Giresun’a sık sık kalkan yerel otobüslerle de şehirlerarası ulaşım sağlanmakta ve her saat başı en uygun otobüs bileti ve araç bulunabilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Taksiler otogarın dışındaki otogar taksi merkez durağında bulunmaktadır. (0452) 233 74 77 numarasından talep edeceğiniz taksi ücretleri ile istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Konforlu ve lüks bir ulaşım aracı olan taksilerle şehir merkezine ulaşmak için, taksimetre açılış ücreti ve km başına işleyen ücretler hesaplanır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Ordu belediyesinin farklı ilçelerinde otobüs seferleri düzenlenmektedir. Merkezden her ilçe ve köye ulaşım sağlamanız mümkün olmaktadır. Otobüslerle ulaşım için otogardan çıktığınızda ana durağa giderek farklı güzergahlara giden otobüslere binebilirsiniz.

Saat 19’dan sonra seyrekleşen otobüs seferleri ile istediğiniz her yere kısa sürede ulaşabilirsiniz ve merkeze giden tüm otobüslere binerek otogara ulaşabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Ünye ya da farklı ilçelere giden otobüs servisleri, ücretsiz olarak hizmet vermektedir ve bilet aldığınız firmanın ücretsiz servisi olup olmadığını anlamanız için de saat ve güzergah bilgisini firmanıza sorarak öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Ordu’nun hemen hemen her bölgesine minibüslerle ulaşım sağlanmakta ve halkın büyük bir kısmı bu araçları kullanmaktadır. Minibüslerle; Toki, Hastane, Bolaman, Fatsa, Konakbaşı, Sanayi, İkizce, Fiskobirlik, Çakırtepe, Kuğukent, Stadyum, Güzelyalı, Kumbaşı gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşım sağlanmaktadır.

En Popüler Çorum - Ordu Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Ordu Hava Durumu

  • parçalı bulutlu
    Sal
    parçalı bulutlu
    0°C
  • az bulutlu
    Çar
    az bulutlu
    -3°C
  • hafif kar yağışlı
    Per
    hafif kar yağışlı
    -2°C
  • açık
    Cum
    açık
    -3°C
  • az bulutlu
    Cmt
    az bulutlu
    1°C

Haritada Ordu

Ordu Hakkında

Nüfus
728.949
Plaka
52
Telefon Kodu
452