Çorum Kilis Otobüs Bileti

Çorum - Kilis Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Çorum - Kilis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Çorum Hakkında

En eski Anadolu uygarlıklarının beşiği olan Çorum, adeta bir açık hava müzesi görünümündedir. Leblebisi, İskilip dolması, keşkeki ile her zaman lezzetli bir mutfağı vardır. Ayrıca Osmancık ilçesinde üretilen pirinci de ülke çapında meşhurdur.

Dünyanın merkezi olduğuna dair  spekülasyonlarla dünyaca üne kavuşan bu kent, Alacahöyük, Hattuşaş ve Kybele kabartmasıyla oldukça popülerdir. Kargı yaylası ve Çorum kalesi oldukça dikkat çekicidir. Ortaköy Şapinuva ve onlarca farklı ören yeri de önemli kültürel miras alanları arasındadır.

Ülkenin önemli tanrı ve tanrıçalarının kabartma halinde yer aldığı Boğazkale Yazılıkayaları, oldukça dikkat çekicidir. Leblebisi dünyaca ünlüdür ve çeşitleri vardır. Anadolu’nun kültür mozaiği olan Çorum, 6 yılda bir düzenlenen Hititoloji kongresiyle oldukça fazla bilim adamına ev sahipliği yapmaktadır.

En Popüler Çorum - Kilis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Çorum - Kilis Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Çorum Kilis arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Çorum Kilis otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kilis Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  11°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  1°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  4°C

Haritada Kilis

Kilis Hakkında

Nüfus
130.655
Plaka
79
Telefon Kodu
348