Çorum Kargı Turizm Online Otobüs Bileti

Çorum Kargı Turizm Hakkında

Çorum Kargı Turizm

Çorum Kargı Turizm 1960 yılında kurulmuştur. İlk olarak Kargı Birlik olarak kurulan firma, daha sonrasında Kargı Seyahat, Kargı Express ve Kargı Ses’in birleşmesi ile Çorum Kargı Turizm olarak hizmet vermeye başlamıştır. Şehirlerarası otobüs yolculuğunun gerçekleşmesi adına sunulan hizmette kurumsallık sağlanmıştır.

Hizmet ve Programları

Seyahat acentesi aracılığı ile yapılacak olan yolculuklarda hizmet standartları vardır. Mümkün olan en yüksek kalitede hizmet almanız için gereken yapılıyor. Hizmet ve programlar kapsamında memnun kalacağınız bir yolculuk yapacaksınız.
  • İkramlar: Otobüs yolculuğunuz sırasında verilen ikramlar ile yolculuğunuz keyifli geçecek. Muavinler düzenli olarak koridor kontrollerini yaparak, herhangi bir şekilde ihtiyacınızın olup olmadığına bakıyor. Yolculuğun durumuna uzunluğuna göre ise direkt olarak yiyecekler seviş ediliyor. Tatlı ve tuzlu yiyecek servisinden dilediğiniz gibi alabilirsiniz. Aynı zamanda meşrubat da dağıtılıyor. Soğuk ve sıcak içeceklerden alabilirsiniz. Muavinin yapmış olduğu servis sırasında isteklerinizi talep edebilirsiniz.
  • Otobüs Özellikleri: Elbette sunulan en önemli nitelik aynı zamanda otobüsün özelliklerinin verilmesidir. USB özelliğinin olması sayesinde telefonunuzu şarj etme gibi bir avantajınız olacak. Aynı zamanda otobüslerde priz de bulunuyor. Dilerseniz direkt olarak otobüslerde her kişi için ayrıca verilen TV ekranından bir şeyler izleyebilirsiniz. Dilediğiniz gibi otobüsün özelliklerini kullanarak sandığınızdan çok daha hızlı bir yolculuk olacak.
Bilet aldıktan sonra bilet iptali ya da bileti açığa alma gibi özellikleri değerlendirebilirsiniz. Bunları değerlendirmeniz durumunda direkt olarak yardımcı olunacaktır. Çorum Kargı Turizm hizmeti kapsamında direkt olarak taleplerinizi sunabilir, en güvenli ve hızlı şekilde hizmetten faydalanabilirsiniz.

Seferleri

Şehirlerarası yapılan yolculuklar için seferler belirlendiğinden, direkt olarak sunulan hizmetin çok geniş bir lokasyonda olduğunu görmeniz mümkün. Çok sayıda şehir ve ilçe için yolcu taşıma hizmeti sunuluyor. Popüler olarak seferleri takip ederek direkt olarak bu alanlardan varış ve kalkış noktası bilgili hareket edebilirsiniz.
  • Otobüs Seferleri: Ankara, Bolu, Sakarya, Kırıkkale, Düzce, İstanbul, İzmit, Çorum, Bolu gibi alanlardan kalkış yapılır. Çok sayıda yerde durularak, pek çok yolcunun hizmetten faydalanması sağlanır.
  • Servis: Dilerseniz firmanın sunduğu servis hizmetinden de faydalanabilirsiniz. Bulunduğunuz yerden alınarak otogara getirileceksiniz. Ayrıca dilerseniz direkt olarak servis hizmetini otogardan merkez yönlü olarak da kullanabilirsiniz.
Çorum Kargı Turizm otobüs seferleri kapsamında direkt olarak gideceğiniz yere kadar güvenli şekilde ulaşma fırsatı bulacaksınız. Online olarak ya da çok sayıda şehirde bilet satış noktalarından bilet alarak yolculuk yapabilirsiniz.
Şehirlerarası Konaklama Tesisleri
Konaklama tesisleri neler? Hangi konaklama tesislerinde hizmet veriliyor? Bakıldığında otobüs firmasının işletmecilik anlamında hizmet vermediği görülüyor. Fakat bunun yanında durulan dinlenme tesislerinin son derece kaliteli olduğunu göreceksiniz. Her ihtiyacınızı gidermek üzere geniş bir alana konumlandırılmış olan dinlenme tesislerinde 20 dakikalık, 30 dakikalık molalar verilecektir. Tuvalet, mescit, market, restoran, park alanı, benzinlik gibi pek çok alan olduğundan dilediğiniz gibi rahat şekilde konaklama yapabilirsiniz. Çorum Kargı şehirlerarası konaklama tesisleri ile verilen molalarda rahat zaman geçireceksiniz. Keyifli ve konforlu zaman geçirmeniz için gereken özen gösterilecektir.

Otobüs Filosu

Otobüs firmasının toplamda  adet aracı bulunuyor. Otobüs filosunda yer alan bu araçların güvenli hizmet sunması açısından belgelerinin tam olması, kurumsallığın sağlanmış olması gibi niteliklere özen gösteriliyor. Bunların sağlanması durumunda, sorun yaşamadan direkt olarak hizmet almanız mümkün oluyor. Otobüs filosunda yer alan araçların geniş bagajı olması, geniş koridorlar ve rahat koltuklar ile hizmet verilmesi yolcuların memnuniyetinin kazanılması açısından son derece önemli. Bunların değerlendirilmesi durumunda direkt olarak otobüs filosunun sağlanmış olduğu hizmetten memnun kalacağınız şekilde yararlanacaksınız.
 5 otobüste de bulunan özellikler;
Priz, USB, TV ekranı, internet ve buna benzer aradığınız teknolojik özellikler bulunuyor. Çorum Kargı otobüs filosu incelemenizin ardından güvendiğiniz ve kontrolü sağlanmış bir hizmet alacaksınız. Otobüs filosunda yer alan araçlar için iletişim numaraları verilmiştir.
 

Çorum Kargı Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çorum Kargı Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok