Çayırağası Turizm Otobüs Bileti

Çayırağası Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
20
Genel Merkezi
Kayseri, Turkey
Kuruluş Tarihi
2003
Firma Puanı
0 / 5

Çayırağası Turizm Hakkında

Çayırağası Turizm

Çayırağası firması ilk kurulan otobüs firmalarından biri olarak, 1944 yılından bu yana kaliteli ve saygın hizmet anlayışı ile karayolu taşıma sektöründe lider firmalardandır.  Gaziantep’ten ülkemizin birçok noktasına geniş çaplı hizmet ağı ve tartışmasız güvenilirlik ilkesi ile çok sayıda yolcunun tercih sebebi olmuştur. Güzel yurdumuzun çok çeşitli noktalarına kesintisiz hizmet sağlayan köklü ve büyük bir firma olma sıfatını layığıyla taşıyan Çayırağası, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile işini en güzel şeklide yapmaktadır.

Çayırağası, yeni araç filosu, donanımlı ve güvenilir araçları ile yolcularının seyahat süresince konfor ve güvenliği için maksimum çaba göstermektedir. Yolculuk sonrasında da misafirlerini geniş bir servis ağı ile şehir içi ulaşımını da özenle sağlamaktadır.  Hizmet kalitesinde her zaman yükselmek hedefinde olan firma yıllara meydan okuyan bir büyüme ve gelişme ile hizmete devam etmektedir. Ankara, Antalya, Bursa, Kilis, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Mersin ve Kilis gibi birçok noktaya ulaşım sağlanmaktadır.

Araçlarda olan yeni nesil teknolojik sistemler sayesinde, konforlu bir yolculuktan çok eğlenceli ve keyifli bir seyahati de tercih etmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra kendine ait olan tesislerde konaklamak ve dinlenmek yolculuğunuzun keyifli molalarından olacak. Sefer saatleri ve noktaları, gideceğiniz otobüslerin özellikler ve türlü online satış işlemleri için Çayırağası web sitesini ziyaret ederek dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm İletişim

Telefon: (0342)-444-00-27
Telefon: 4440027
Telefon: 03423289222
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Gaziantep Otogarı

Çayırağası Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Çayırağası Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Çayırağası Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Çayırağası Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Çayırağası Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Çayırağası Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
Çayırağası Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Çayırağası Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Çayırağası Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
Çayırağası Turizm otobüs firması başlıca Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Bursa, Eskişehir şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 19 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Çayırağası Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Çayırağası Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok