Çayırağası Turizm Online Otobüs Bileti

Çayırağası Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Çayırağası Turizm Hakkında

Çayırağası Turizm

Çayırağası firması ilk kurulan otobüs firmalarından biri olarak, 1944 yılından bu yana kaliteli ve saygın hizmet anlayışı ile karayolu taşıma sektöründe lider firmalardandır.  Gaziantep’ten ülkemizin birçok noktasına geniş çaplı hizmet ağı ve tartışmasız güvenilirlik ilkesi ile çok sayıda yolcunun tercih sebebi olmuştur. Güzel yurdumuzun çok çeşitli noktalarına kesintisiz hizmet sağlayan köklü ve büyük bir firma olma sıfatını layığıyla taşıyan Çayırağası, tecrübeli ve güler yüzlü personeli ile işini en güzel şeklide yapmaktadır.

Çayırağası, yeni araç filosu, donanımlı ve güvenilir araçları ile yolcularının seyahat süresince konfor ve güvenliği için maksimum çaba göstermektedir. Yolculuk sonrasında da misafirlerini geniş bir servis ağı ile şehir içi ulaşımını da özenle sağlamaktadır.  Hizmet kalitesinde her zaman yükselmek hedefinde olan firma yıllara meydan okuyan bir büyüme ve gelişme ile hizmete devam etmektedir. Ankara, Antalya, Bursa, Kilis, İzmir, İstanbul, Gaziantep, Mersin ve Kilis gibi birçok noktaya ulaşım sağlanmaktadır.

Araçlarda olan yeni nesil teknolojik sistemler sayesinde, konforlu bir yolculuktan çok eğlenceli ve keyifli bir seyahati de tercih etmiş olacaksınız. Bunun yanı sıra kendine ait olan tesislerde konaklamak ve dinlenmek yolculuğunuzun keyifli molalarından olacak. Sefer saatleri ve noktaları, gideceğiniz otobüslerin özellikler ve türlü online satış işlemleri için Çayırağası web sitesini ziyaret ederek dilediğiniz bilgiye ulaşabilirsiniz.

Çayırağası Turizm İletişim

Telefon: (0342)-444-00-27
Telefon: 4440027
Telefon: 03423289222
E-Posta: info@cayiragasi.com.tr
Website:

Adres:
Gaziantep Otogarı

Çayırağası Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çayırağası Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok