Çakır Turizm Online Otobüs Bileti

Çakır Turizm En Popüler Otobüs Seferleri


Çakır Turizm Hakkında

Çakır Turizm


2008 yılında hizmete açılan firmanın merkezi Kahramanmaraş’ta Mehmet Çakıroğlu tarafından kurulmuştur. Küçük ölçekli bir ulaşım ağına sahip olan firma, müşteri memnuniyetini artırmak adına teknolojinin gerektirdiği yenilikleri bünyesiyle entegre etmektedir. Yolculuk boyunca konuklarına saygılı ve güler yüzlü olan personellerle çalışmaktadır. Yolcuların güzel bir seyahat geçirmelerini hedeflemektedir. Ayrıca çalışanlarını da motive den bir çalışma disiplinine sahiptir.


Seferleri

Firmaya ait seferler Malatya ve Kahramanmaraş arasında karşılıklı bir şekilde yapılmaktadır. Yolcuların bildiği, güvendiği ve Kahramanmaraş ve çevresinde adı duyulmuş bir firmadır.


Otobüs Filosu

Otobüs filosu genç otobüslerden oluşmakta olup, filoda 7 tane araç vardır. Araçların yaşları ortalama 5 seneliktir. Ayrıca düzenli olarak bakım ve temizlikleri yapılan araçlar, yolcu sağlığı ve güvenliği açısından oldukça hijyenik ve donanımlıdır. Araçların markası Mercedes-Benz’dir.


İkram ve Hizmetler

Koltuklarda bulunan ekranlar sayesinde yolculuklar daha da keyifli hale gelmektedir. Koltuklardan müzik yayını yapılmaktadır. Rahat koltuklar sayesinde yolcuların daha konforlu seyahat etmeleri sağlanmaktadır. Ayrıca uydu yayını kişiye öze 10 inçlik ekranlardan yapılmaktadır. Kitap veya gazete okumak isteyen konuklar için okuma ışığı da vardır. Sürekli erişimi olan internet kullanımı da mümkündür. Araçlarda seyahat sırasında küçük paketli atıştırmalıklar ve içecek ikramları yapılmaktadır.

Bilet.com sizlere firmaya ait biletleri alabilme ve diğer firmalarla karşılaştırma yapma imkânı sunar. Bilet.com’dan gönül rahatlığıyla biletinizi kolay bir şekilde alabilirsiniz.

Çakır Turizm İletişim

Telefon: 0 (545) 511 34 90
Website:

Adres:
Yenimahalle, Aksu Cd. No:1, 34142 Bakırköy/İstanbul

Çakır Turizm Seferleri

Çakır Turizm En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Çakır Turizm Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi (1)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

K****

Y****

23-07-2021

Çok rahat ve hızlıydı