Bingöl Mersin Otobüs Bileti

Bingöl - Mersin Otobüs Seferi

Min Fiyat 900 TL
En Uygun Fiyatlı Firma Cesur Bingöl Seyahat
En Çok Sefer Yapan Firma Cesur Bingöl Seyahat
Ortalama Mola Sayısı 2
Yaklaşık Sefer Süresi 11 saat 50 dakika
Günlük Sefer Sayısı 14

En Ucuz Bingöl Mersin Otobüs Biletleri

Bingöl Mersin arası otobüs yolculuğu ortalama 11 saat 50 dakika sürmektedir.

Tarih ve Saat Sefer Süresi Firma Rota Fiyat
27.06.2024
02:00
11 sa 50 dk Cesur Bingöl Seyahat Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
09:00
12 sa 30 dk Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
12:00
12 sa Muş Yolu Turizm Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
16:00
12 sa 30 dk Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
18:00
10 sa 45 dk Cesur Bingöl Seyahat Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
18:00
11 sa Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
18:00
11 sa 40 dk Yeşil Muş Ovası Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
18:00
11 sa 30 dk Muş Yolu Turizm Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
18:00
12 sa Lider Muş Turizm Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
20:00
12 sa Star Diyarbakır Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
21:00
10 sa 45 dk Cesur Bingöl Seyahat Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
21:00
11 sa 30 dk Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
27.06.2024
23:00
14 sa 31 dk Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
17.06.2024
09:00
12 sa 30 dk Öz Has Bingöl Bingöl - Mersin 900 TL
17.06.2024
18:00
10 sa 45 dk Cesur Bingöl Seyahat Bingöl - Mersin 900 TL

Popüler Bingöl - Mersin Otobüs Biletleri

oz-has-bingol Öz Has Bingöl 20 Haziran 2024
Bingöl İzmir 1.500 TL
11:30 08:40
oz-has-bingol Öz Has Bingöl 29 Haziran 2024
Bingöl Erzurum 300 TL
01:15 03:15
yesil-mus-ovasi Yeşil Muş Ovası 24 Haziran 2024
Bingöl İstanbul (Anadolu) 1.500 TL
14:30 09:30
yesil-mus-ovasi Yeşil Muş Ovası 20 Haziran 2024
Bingöl İstanbul 1.500 TL
14:30 10:45
kigi-karakocan-turizm Kiğı Karakoçan Turizm 26 Haziran 2024
Bingöl Ankara 1.200 TL
11:30 02:00
cesur-bingol-seyahat Cesur Bingöl Seyahat 20 Haziran 2024
Bingöl Adana 900 TL
02:00 12:35
cesur-bingol-seyahat Cesur Bingöl Seyahat 21 Haziran 2024
Bingöl Elazığ 250 TL
02:00 04:00
cesur-bingol-seyahat Cesur Bingöl Seyahat 20 Haziran 2024
Bingöl Mersin 900 TL
02:00 13:50
vangolu-turizm Vangölü Turizm 19 Haziran 2024
Bingöl Malatya 500 TL
02:00 06:30
oz-has-bingol Öz Has Bingöl 22 Haziran 2024
Bingöl Konya 1.200 TL
11:30 00:45
vangolu-turizm Vangölü Turizm 01 Temmuz 2024
Bingöl Van 700 TL
01:45 06:45
metro-turizm Metro Turizm 22 Haziran 2024
Bingöl Diyarbakır 300 TL
01:00 03:00
luks-batman-seyahat 18 Haziran 2024
Antalya Mersin 500 TL
15:30 22:30
luks-mersin 18 Haziran 2024
İstanbul Mersin 1.300 TL
16:30 05:30
hedef-turizm 23 Haziran 2024
Adana Mersin 200 TL
00:15 01:45
zumrut-turizm 01 Temmuz 2024
Gaziantep Mersin 300 TL
04:00 08:29
simsek-seyahat 27 Haziran 2024
Ankara Mersin 650 TL
12:30 18:30
ozel-diyarbakir 05 Temmuz 2024
Diyarbakır Mersin 500 TL
09:00 17:30
ozel-diyarbakir 22 Ağustos 2024
Şanlıurfa Mersin 450 TL
11:30 17:30
zumrut-turizm 22 Haziran 2024
Mardin Mersin 1.000 TL
13:30 23:00
isparta-petrol-turizm 26 Haziran 2024
Hatay Mersin 350 TL
19:00 23:59
luks-mersin 01 Temmuz 2024
İstanbul (Anadolu) Mersin 1.300 TL
17:00 07:00
isparta-petrol-turizm 21 Haziran 2024
Konya Mersin 198 TL
19:15 21:30
ercis-sema 18 Haziran 2024
Osmaniye Mersin 500 TL
00:30 04:30

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bingöl - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Ede Turizm
Has Bingöl
Has Elazığlılar Turizm
Lider Muş Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Diyarbakır
Öz Elazığlılar
Öz Has Bingöl
Star Diyarbakır
Turgutreis Turizm
Yeşil Muş Ovası

En Ucuz Bingöl Otobüs Bileti

Bingöl Hakkında

Bingöl Doğu Anadolu Bölgesinin  yukarı Fırat bölümünde yer alan bir kenttir. hakkında birçok efsane bulunan Bingöl, yayları, kış mevsimi ve et ürünleri ile ünlüdür. 2015 yılında yapılan sayıma göre 267.184 nüfusa sahiptir.

Halkın büyük kısmı, tarım ve hayvancılıkla uğraştığı için beslenme ihtiyaçları hayvansal ürünlerden karşılanmaktadır. Et yemekleri, bulgur, hamur işleri, turşular oldukça popülerdir. Ayrıca saç ekmekleri de hemen hemen her evde yapılan ürünler arasındadır. Buğday unu, mısır unu ve darı unundan yapılan ekmekler oldukça popülerdir.

Yüzen ada, Bingöl’ün en önemli turistik alanlarından biridir. Yaz ya da kış mevsimlerinde adayı tüm güzelliği ile görmek mümkün olmaktadır. Dut pekmezi ve Bingöl balı bölgenin önemli yöresel ürünlerindendir. Birçok turist en uygun otobüs bileti kampanyası olan dönemlerde turistik amaçlı olarak Bingöl turu yapmaktadır. Ancak yine de çok fazla turist çeken bir bölgemiz değildir.

Hediyelik almak isteyenlere yönelik olarak çorap, eldiven, örgü işleri ve külahlar oldukça yaygındır. Yörede yemek yemek için Soğukçeşme ve Atapark meşhur yerler arasındadır.


Bingöl Otogar Hakkında

Bingöl otogarından tüm Türkiye kentlerine ulaşım sağlanması mümkün olmaktadır. Merkezde yer alan otogar, 0426 213 17 61 numaralı telefondan aranabilir.

Elazığ – Bingöl yolunda hizmete girmiş olan otogar, Kurtuluş Mahallesinde bulunmaktadır. Hala onarımda olan ve yeterince özen gösterilmeyen Bingöl otogarında yerel ve ulusal birçok firma bulunmaktadır.

Otogarın biraz kısıtlı imkanları olduğu için, özellikle kış aylarında mevsimsel sorunlar nedeniyle seferler iptal olmakta, doğru düzgün kafe ve restoran olmayan otogar, terkedilmiş gibi görünmektedir.

Şehirde öğrenci nüfusunun yetersiz olması turistik açıdan da gelişmemesine neden olmaktadır. Otogarda yer alan bazı firmalar;
  • Bitlis Taç,
  • Kafkas Kars,
  • Van Erciş,
  • Karakocan Tur,
  • Tokat Yıldızı,
  • Yeni Van Turizm,
  • Yeşil Muş ovası,
  • Metro,
  • Kamil Koç.
Yerel otobüs firmalarından en ucuz otobüs bileti bulmak yakın çevredeki illere düşük fiyatlarla gitmek mümkündür. 2014 yılında yeni otogarın yapılması başlanmış ama hala tamamlanmamıştır. Bu nedenle otogarın içinde birçok eksiklik vardır ve dükkanlar boş bir şekilde durmaktadır.


Bingöl Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl otogarının şehir merkezine uzaklığı 7 km kadardır. Yolcu potansiyeli çok fazla olmadığı için, ulaşım için sadece minibüs ve taksilerle diğer ilçelere gitmek mümkündür.  

Otogarda küçük bir büfede tost, sandviç gibi yiyecekler yiyebilirsiniz. Bakımsız olan bir tuvaleti ve ibadet için küçük bir mescidi bulunmaktadır.  Otogardan kalkan minibüslerle çeşitli güzergahlara gidebilir ve kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Otogardan Genç, Adaklı, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu ilçelerine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu ilçelerden de köylere ulaşmak için minibüsler kullanılmaktadır.

Otobüs olmadığı için tüm ulaşım minibüslerle sağlanır ve gidilecek olan mesafeye göre ücretler değişiklik gösterebilir.

Belirli bir saatten sonra minibüslerle de ulaşım sağlanmayacağı için, kiralık araç firmalarından araç kiralama da tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti bulunmamaktadır. Ancak merkezden taksi çağırmak isterseniz  0426 214 40 49 numaralı telefonlardan otogara taksi çağırabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan kalkan minibüsler, birçok ilçe ve köye gidebilirler. Merkez ve köylere ulaşım için taksi tutmak isterseniz, fiyat konusunda pazarlık yaparak gerekli olan yere ekonomik olarak gidebilirsiniz.

Kışın olumsuz olan hava şartları nedeniyle bazen minibüslerde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmeler nedeniyle ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır.


Merkezden Araç Kiralama

Kiralık araç için Öz Bingöl Oto Kiralama firmasından araç kiralayarak şehri daha konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. 0426 213 39 84 numarasından araç talep edebilirsiniz.

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir
Bingöl - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)
Bingöl Mersin arası genellikle 11 saat 50 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Bingöl Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Ede Turizm, Has Bingöl, Has Elazığlılar Turizm, Lider Muş Turizm, Muş Yolu Turizm, Öz Diyarbakır, Öz Elazığlılar, Öz Has Bingöl, Star Diyarbakır, Turgutreis Turizm, Yeşil Muş Ovası firmalarıdır.
En ucuz Bingöl Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.
Mersin Hava Durumu
  • kapalı
    Cmt
    kapalı
    25°C
  • açık
    Paz
    açık
    25°C
  • açık
    Pzt
    açık
    24°C
  • açık
    Sal
    açık
    26°C
  • açık
    Çar
    açık
    27°C
Haritada Mersin
Mersin Hakkında
Nüfus
1.935.596
Plaka
33
Telefon Kodu
324