Best Van Hakkari Online Otobüs Bileti

Best Van Hakkari En Popüler Otobüs Seferleri


Best Van Hakkari Hakkında

Van merkezli olarak 23 yıl hizmet veren firmanın kurucusu Arslan Bayram’dır. Yurt içinde birçok noktaya ulaşım sağlayan firmanın Irak, İran ve Gürcistan’ın bazı bölgelerine hizmeti vardır.

Hizmet ve Programları

Best Van Turizm’in avantajlarla dolu Best Kartından yararlanmak isteyenler Firmanın internet sitesinden başvurularını kolayca yapabilir ve sürekli yolculuklarınızda Best Kartın kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Sitemize üyeliğinizi yaparak biletlerinizi kolaylıkla edinebilirsiniz. Üyelik ücretsiz olup size ek avantajlar sağlar.
Yolculuklarımızda yolcularımıza her mola sonrası sıcak (çay, kahve gibi) ve soğuk (meşrubat, meyve suyu, su gibi) içecekler ve yanında ikramlıklardan oluşan servisimiz bulunur. Molalarda araç içi personelimiz araç içi temizliği yapmaktadır. Best Van Turizm araçları yolculuğunuz boyunca en kaliteli ve ihtiyaçlarınızı en konforlu karşılayabileceğiniz dinlenme tesislerde mola vermektedir.

Yolculuk esnasında herhangi bir sorununuz olursa sizlere yardımcı olacak güvenilir araç içi personelimiz tüm yolculuğunuz boyu size eşlik edecektir.
Otobüslerimizin 2+1 rahat koltuk yerleşimi vardır. İnternet bağlantısı, her koltukta LCD TV, TV’lerde yol boyu izleyebileceğiniz birbirinden kaliteli film ve müzik arşivleri, kulaklık ve priz mevcuttur. Seferlerimiz molalıdır. Namaz vakitlerine göre molalar düzenlenebilmektedir.

Best Van Turizm Seferleri

Best Van Turizmin hareket noktası Van’dır. Buna rağmen ülkemizdeki tüm bölgelere ulaşım sağlamaktadır. Ankara, Nevşehir, Kahramanmaraş, İstanbul, Bilecik, Aydın, Antalya, Batman, Bingöl, Erzurum, Denizli, Isparta, Tatvan, Aksaray, Afyon, Antalya, Erbil, Batum Best Van Turizm seferlerinden sadece birkaçıdır.

Ankara, İstanbul, Maraş gibi şehirlere günde 2 kez seferlerimiz vardır. Çıkış noktamıza daha yakın olan Diyarbakır, Elazığ, Bitlis, Bingöl gibi şehirlere daha sık seferlerimiz vardır. Talebe göreyse bazı şehirlerimize günde tek seferimiz vardır. Detaylı bilgilere şubelerimizden ve web sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Best Van Turizmin Otobüs Filosu

2016 yılı itibariyle firmamız 26 adet 2+1 yeni Mercedes Benz otobüsleri filosuna katarak filomuzu daha da güçlendirdik. Toplam da 110 otobüsümüzle yurt dışında Irak (Erbil’e direkt seferlerimiz başladı), İran, Gürcistan’a (Batum’a direkt seferlerimiz başladı) ve yurt içinde ise her bölgeye güvenli, kaliteli, güler yüzlü ulaşım sağlıyoruz. 

Best Van Hakkari İletişim

Telefon: 2120000000
E-Posta: info@obilet.com
Website:

Adres:
Yeni Vali Konağı yanı / HAKKARİ

Best Van Hakkari Seferleri

Best Van Hakkari En Çok Tercih Edilen Otobüs Seferlerinin Bilet Fiyatları

Best Van Hakkari Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok