Best Van Otobüs Bileti

Best Van Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
233
Genel Merkezi
Van, Turkey
Kuruluş Tarihi
1961
Firma Puanı
0 / 5

Best Van Hakkında

Best Van

Van merkezli olarak 23 yıl hizmet veren firmanın kurucusu Arslan Bayram’dır. Yurt içinde birçok noktaya ulaşım sağlayan firmanın Irak, İran ve Gürcistan’ın bazı bölgelerine hizmeti vardır.

Hizmet ve Programları

Best Van Turizm’in avantajlarla dolu Best Kartından yararlanmak isteyenler Firmanın internet sitesinden başvurularını kolayca yapabilir ve sürekli yolculuklarınızda Best Kartın kolaylıklarından yararlanabilirsiniz. Sitemize üyeliğinizi yaparak biletlerinizi kolaylıkla edinebilirsiniz. Üyelik ücretsiz olup size ek avantajlar sağlar.
Yolculuklarımızda yolcularımıza her mola sonrası sıcak (çay, kahve gibi) ve soğuk (meşrubat, meyve suyu, su gibi) içecekler ve yanında ikramlıklardan oluşan servisimiz bulunur. Molalarda araç içi personelimiz araç içi temizliği yapmaktadır. Best Van Turizm araçları yolculuğunuz boyunca en kaliteli ve ihtiyaçlarınızı en konforlu karşılayabileceğiniz dinlenme tesislerde mola vermektedir.

Yolculuk esnasında herhangi bir sorununuz olursa sizlere yardımcı olacak güvenilir araç içi personelimiz tüm yolculuğunuz boyu size eşlik edecektir.
Otobüslerimizin 2+1 rahat koltuk yerleşimi vardır. İnternet bağlantısı, her koltukta LCD TV, TV’lerde yol boyu izleyebileceğiniz birbirinden kaliteli film ve müzik arşivleri, kulaklık ve priz mevcuttur. Seferlerimiz molalıdır. Namaz vakitlerine göre molalar düzenlenebilmektedir.

Best Van Turizm Seferleri

Best Van Turizmin hareket noktası Van’dır. Buna rağmen ülkemizdeki tüm bölgelere ulaşım sağlamaktadır. Ankara, Nevşehir, Kahramanmaraş, İstanbul, Bilecik, Aydın, Antalya, Batman, Bingöl, Erzurum, Denizli, Isparta, Tatvan, Aksaray, Afyon, Antalya, Erbil, Batum Best Van Turizm seferlerinden sadece birkaçıdır.

Ankara, İstanbul, Maraş gibi şehirlere günde 2 kez seferlerimiz vardır. Çıkış noktamıza daha yakın olan Diyarbakır, Elazığ, Bitlis, Bingöl gibi şehirlere daha sık seferlerimiz vardır. Talebe göreyse bazı şehirlerimize günde tek seferimiz vardır. Detaylı bilgilere şubelerimizden ve web sayfamızdan ulaşmanız mümkündür.

Best Van Turizmin Otobüs Filosu

2016 yılı itibariyle firmamız 26 adet 2+1 yeni Mercedes Benz otobüsleri filosuna katarak filomuzu daha da güçlendirdik. Toplam da 110 otobüsümüzle yurt dışında Irak (Erbil’e direkt seferlerimiz başladı), İran, Gürcistan’a (Batum’a direkt seferlerimiz başladı) ve yurt içinde ise her bölgeye güvenli, kaliteli, güler yüzlü ulaşım sağlıyoruz. 

Best Van İletişim

Telefon: 904322155656
E-Posta: [email protected]
Website:

Adres:
Cumhuriyet Cad. Bayram Oteli Altı Van/TÜRKİYE

Best Van Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

Best Van SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden Best Van firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan Best Van firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
Best Van otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler Best Van otobüs firmasında da geçerlidir.
Best Van otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden Best Van biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz Best Van otobüs biletini alabilirsiniz.
Best Van otobüs firması başlıca Batman, Bitlis, Diyarbakır, Gaziantep, Van şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 30 adet şehre sefer düzenlemektedir.
Best Van otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

Best Van Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok