Bayburt Kilis Otobüs Bileti

Bayburt - Kilis Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Bayburt - Kilis Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Bayburt Hakkında

Türkmen ve Çepnilerden oluşan Bayburt, Karadeniz bölgesinde yer almaktadır. Tarım ve hayvancılıkla ekonomisini geliştiren bir kent olan Bayburt, özellikle hayvancılık açısından çok uygun doğal koşullara sahiptir.

Bayburt Kalesi başta olmak üzere, Dede Korkut Türbesi, Sünür Kutlu Bey Camii, Ayrıntepe Yeraltı Şehri oldukça önemlidir. Sarıkayalar şelaleleri de turistlerin ilgisini çeken alanların başındadır.  Mağaralarının da ilgi çektiği bu kent, her zaman seyahat edilebilecek ve en uygun otobüs bileti bulunabilecek bir kenttir.

Büyük sorunlarından birinin tarihi mekanlardaki yolların bozukluğu ve rehber olmaması sorunu olan bölgede, Bayburt Saat Kulesi de dikkat çeken görülesi yerler arasındadır.
Ulaşım konusunda yeni sayılabilecek otogarı sorunsuz bir kara taşımacılığı hizmeti vermekte, üniversiteye giden civar illerden gelen öğrenciler otogarı sık sık kullanmaktadır.
 
 

En Popüler Bayburt - Kilis Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bayburt - Kilis Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bayburt Kilis arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Bayburt Kilis otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Kilis Hava Durumu

 • açık
  Çar
  açık
  11°C
 • az bulutlu
  Per
  az bulutlu
  4°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  2°C
 • açık
  Cmt
  açık
  1°C
 • az bulutlu
  Paz
  az bulutlu
  4°C

Haritada Kilis

Kilis Hakkında

Nüfus
130.655
Plaka
79
Telefon Kodu
348