Balıkesir Mersin Otobüs Bileti

Balıkesir - Mersin Otobüs Seferleri

 • As Adana Seyahat
  BALIKESIR
  14:31
  MERSIN (İÇEL)
  07:31
  450,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  BALIKESIR
  19:30
  MERSIN (İÇEL)
  11:30
  500,00 TL
 • Köksallar Turizm
  BALIKESIR
  16:00
  MERSIN (İÇEL)
  06:40
  550,00 TL
 • Metro Turizm
  BANDIRMA
  20:30
  SILIFKE
  09:00
  470,00 TL
 • Güney Akdeniz Seyahat
  EDREMIT (BALIKESIR)
  12:15
  MERSIN (İÇEL)
  09:15
  650,00 TL
 • Mersin Nur Turizm
  BALIKESIR
  15:30
  MERSIN (İÇEL)
  06:40
  600,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Balıkesir - Mersin Seferi Yapan Otobüs Firmaları

As Adana Seyahat
Köksallar Seyahat
Köksallar
Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Mersin Vif Turizm

Balıkesir - Mersin Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Balıkesir Mersin arası genellikle 17 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Balıkesir Mersin arasında sefer yapan otobüs firmaları As Adana Seyahat, Köksallar Seyahat, Köksallar, Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Mersin Vif Turizm firmalarıdır.
Balıkesir Mersin otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 450 TL kadardır.
En ucuz Balıkesir Mersin otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Balıkesir Hakkında

Akdeniz ve Ege denizine kıyısı bulunan Balıkesir, sanayi açısından da oldukça gelişmiş olan bir kenttir. kentte sanayi açısından oldukça gelişmiş bir endüstri vardır.

Kıyı turizmi için Balıkesir, Akçay, Ayvalık, Altınoluk, Erdek gibi beldeleriyle yerli ve yabancı turistlerin uğrak noktalarından olmuştur. Zeytincilik ve zeytinyağı üretimi önemli olan Balıkesir ilinde, bölgenin ilk zeytinyağı laboratuvarı da kurulmuştur.

İhracat açısından ülkenin en önde gelen kentlerinden biridir ve Balıkesir’de devlet arazileri yüzde 40 kadar büyük bir orana sahiptir. Balıkesir Yörük kültürü ile özdeşleşmiş ve yöresel ürünleri bu kültürden izler taşımaktadır.

Tarım ve hayvancılık, sanayi ve ticaret konusunda Marmara bölgesinin ve ülke genelinin en önemli kentlerinden biri olmuştur. 

Mersin Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Mersin

Mersin limanına yakın olan ve Akdeniz merkezde yer alan MEŞTİ, her yere kolay bir şekilde ulaşımın sağlandığı bir alandır.


Birçok şehirde olduğu gibi Mersin’de de toplu taşımada pratik bir çözüm olan kent kart kullanılır. Kent kartı her yerde bulmanız mümkündür. Otogar, kent kart satış noktaları ve durak gibi alanlarda kent kart satın alınabilir ve birçok otomattan da dolum yapılabilir.

En ekonomik koşullarda seyahat etmek için toplu ulaşımı tercih edebileceğiniz gibi, otobüs firmalarının servisleri, taksiler ve dolmuşlarla da istediğiniz yere ulaşabilirsiniz.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi (0324) 232 15 77 numaralarından çağrılabilmektedir. Akdeniz merkeze yürüyerek ya da otogar durağından taksi çağırarak gitmek istediğiniz yere taksi ile ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri oldukça ekonomiktir ve gece tarifesi yoktur. Ancak uzak bir ilçe ya da
köye gidecekseniz şoförle görüşmeniz uygun olacaktır.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

101 ve 102 numaralı otobüsler her 15 dakikada bir kalkmaktadır. Bu araçlarla kent kart kullanarak ulaşım sağlayabilirsiniz.

Otogardan da her 15 dakikada bir sefer düzenlenmektedir. En son otobüs 23:30 civarında kalkmaktadır ve kısa sürede gideceğiniz yere ulaşmanız ferah trafik sayesinde oldukça kolaydır.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Bazı firmalar Mersin ilçelerine ücretsiz servis hizmeti vermektedir. Bu nedenle seyahat ettiğiniz firmalardan servis hizmeti konusunda bilgi edinerek güzergah ve saatler hakkında detayları öğrenebilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Otogarda minibüs ve dolmuş hizmetinden yararlanabileceğiniz gibi, otogardan çıktıktan sonra da kısa sürede bir dolmuş bulabilirsiniz. Kent kartınız yoksa dolmuşlarla seyahatinizi gerçekleştirebilirsiniz. Minibüsler çeşitli güzergahlara yolcu taşıma hizmetleri vermektedir

En Popüler Balıkesir - Mersin Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Mersin Hava Durumu

 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  12°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  10°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  10°C
 • açık
  Per
  açık
  10°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  10°C

Haritada Mersin

Mersin Hakkında

Nüfus
1.745.221
Plaka
33
Telefon Kodu
324