As Mersin Turizm Otobüs Bileti

As Mersin Turizm Hakkında Bilgiler

Satış Durumu
Satışa Açık
Durak Sayısı
12
Genel Merkezi
Mersin
Kuruluş Tarihi
2015
Firma Puanı
0 / 5

As Mersin Turizm Hakkında

As Mersin Turizm

Türkiye’nin her yerine ulaşım hizmeti veren otobüs firmamız As Mersin Seyahat kuruluşundan itibaren vizyon ve misyon ilkelerinden ödün vermeden ulaşım sektöründe faaliyet veren köklü turizm şirketidir.

Hizmet ve Programları

Kalitesinden ve firmanın kurulduğu yıldan itibaren belirlediği ilkelerinden ödün vermeyen As Mersin Seyahat her zaman güler yüzlü hizmetiyle müşterilerine hizmet için hazırdır. Firmamıza ait otobüslerimizde yolcularımızın rahat olarak seyahat etmeleri için her şeyi düşündük. Otobüslerimizdeki koltuk aralıkları yolcularımızın rahat olarak seyahati geniş olarak ayarlanmıştır. Otobüs içi internet, MP3 müzik, uydu yayını, sınırsız sıcak soğuk ikramımız, yiyecek ikramımız bulunmaktadır. Ayrıca yolcularımız için şehir içi servisimiz de bulunmaktadır. Turizm şirketimiz Karayolları Genel Müdürlüğü’nün belirlediği hız sınırlamanın firmamız olarak hassas davranmakta ve şoförlerimiz bu kurallara uygun şekilde seçilip hizmet vermektedir. Ayrıca web sitemizde belgeler sekmesinde Ulaştırma Bakanlığı tarafından verilmiş yetki belgesini kontrol edebilirsiniz. Yolcularımızın güvenli ve konforlu olarak seyahat etmesi firmamız için önemlidir.

Seferleri

Firmamız Türkiye’nin her bölgesine hizmet vermektedir. Mersin’ den İstanbul’a ya da Ankara’ya müşterilerimiz için hizmet vermektedir. Biletlerimiz her bütçeye uygundur. Biletlerinizi web sitemizden online olarak alabilirsiniz. Eğer isterseniz online olarak aldığınız biletinizi satış ofislerimizdeki görevlilerimizden talep edebilirsiniz. Her yolcumuz için 30 kilogramı aşmamak koşuluyla iki bagaj hakkınız bulunmaktadır. Bagaj prosedürümüzde de belirttiğimiz gibi limitin üstünde olan bagajlarınız alınmayabilir veya ek ücret talep edilebilmektedir. Bagajlarınızın güvenliği açısından bavul veya eşyalarınızı kendiniz görevliye teslim ediniz ve görevliden mutlaka bagaj fişinizi alınız. Eğer bagaj fişiniz olduğu halde eşyanız kaybolduğu takdirde bagaj fişinizi göstererek mağduriyetiniz giderilir. Firmamız tarafından kaybolan bagajınız için ödeme yapılır. Ayrıca bagajın içerisinde kırılabilen, akıcı, kokabilen ve bozulabilen eşyalar ile tehlikeli eşyaların taşınması söz konusu değildir. Böyle bir şey olduğu tespit edildiğinde ya da böyle eşyalarınız kaybolduğunda oluşacak maddi manevi zarardan firmamız sorumluluk kabul etmemektedir.

Otobüs Filosu

As Mersin Seyahat yolcularımızın konforlu ve güvenli seyahati konusunda gerekli titizliği göz önünde bulundurarak Mercedes Travego araçların üretilen en son modeli otobüs filomuz için tercih etmekteyiz. 

As Mersin Turizm İletişim

Telefon: 444 85 33
Telefon: 03243241563
Telefon: 4448533
E-Posta: [email protected]

Adres:
Korukent Mahallesi, Mimarsinan Bulvarı, No: 190/37, Toroslar, Mersin

As Mersin Turizm Sağladığı İmkanlar

Wi-fi
Koltuk Ekranı
USB Girişi
Priz
İkram

As Mersin Turizm SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Seçmiş olduğunuz kalkış ve varış güzergâhına ait sonuçlar geldiğinde, firma bölümünden As Mersin Turizm firmasını filtreleyerek, tüm sefer saatlerini görüntüleyebilirsiniz.
Yine aynı şekilde size uygun seferi aradığınızda çıkan sonuçlardan As Mersin Turizm firmasını filtrelediğinizde, tüm fiyatları görüntüleyebilirsiniz.
As Mersin Turizm otobüs firmasına ait kullanıcı yorumlarını, ilgili firmaya ait sayfadan kontrol ederek genel bir fikre sahip olabilirsiniz.
Genel olarak tüm otobüs firmalarında olan hizmetler As Mersin Turizm otobüs firmasında da geçerlidir.
As Mersin Turizm otobüslerinde rahatlıkla bebek arabası kullanabilirsiniz.
Rota ve tarih bilgilerinizi girerek otobüs bileti araması yaptığınızda karşınıza çıkan listeden As Mersin Turizm biletlerini seçebilirsiniz.
İlgili otobüs bileti aramasını yaptığınızda sizin için listelediğimiz seferler arasından biletleri fiyata göre sıralarsanız, en ucuz As Mersin Turizm otobüs biletini alabilirsiniz.
As Mersin Turizm otobüs firması başlıca Antalya, Burdur, ISPARTA, Mersin, Bolu şehirlerine sefer düzenlemektedir. Toplam 16 adet şehre sefer düzenlemektedir.
As Mersin Turizm otobüs firmasında her bir koltuğun bagaj limiti 30 kilo ile sınırlıdır.

As Mersin Turizm Hakkında Yorumlar

Çok İyi ()
İyi ()
Orta ()
Kötü ()
Çok Kötü ()
Ortalama Puan

0

Yorum Yok