Antalya Niğde Otobüs Bileti

Antalya - Niğde Otobüs Seferleri

 • Süha Turizm
  ANTALYA
  20:30
  NIĞDE
  07:30
  320,00 TL
 • Niğde Aydoğanlar
  ANTALYA
  22:00
  NIĞDE
  07:00
  320,00 TL
 • Öz Elazığlılar
  ANTALYA
  13:55
  NIĞDE
  23:25
  320,00 TL
 • Lüks Ereğli Turizm
  ANTALYA
  23:59
  NIĞDE
  09:15
  320,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Antalya - Niğde Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Lüks Ereğli
Lüks Ereğli Turizm
Niğde Aydoğan
Elazığlılar
RH Turizm
Süha Turizm

Antalya - Niğde Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Antalya Niğde arası genellikle 11 saat 0 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Antalya Niğde arasında sefer yapan otobüs firmaları Lüks Ereğli, Lüks Ereğli Turizm, Niğde Aydoğan, Elazığlılar, RH Turizm, Süha Turizm firmalarıdır.
Antalya Niğde otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 320 TL kadardır.
En ucuz Antalya Niğde otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Antalya Hakkında

Türkiye’nin dünya çapındaki turizm kenti Antalya, tarihi ve turistik değerleri açısından en önemli kentler arasındadır.

Türkiye’nin en kalabalık kentlerinden olan ve yabancı nüfus da barındıran Antalya, Akdeniz bölgesinin batısında yer almaktadır. Antalya körfezi ve Batı Toroslar arasına kurulmuş olan bu şehir, birbirinden muhteşem doğal güzellikleri ile ünlüdür. Karain mağarasında, homo sapiens neandertalensislere ait kemik kalıntılarına rastlanmıştır. Yani bilinen en eski tarih öncesi kalıntılar bu kentte bulunmuştur.

Antik kentleriyle de dikkat çeken Antalya’nın sadece kıyı turizmi değil, kültürel ve sanatsal tarih turizmi de oldukça önemlidir. Bölgede yer alan ve yaygın olan tarım, tropik meyve ve sebzelerin üretimini kolaylaştırmıştır. Bu nedenle ekonomisinde turizm, tarım, sanayi ve taşımacılık da önemli yer edinmiştir. 

Niğde Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde Şahinali mahallesinde yer alan otogara servisler ve minibüslerle ulaşmak mümkündür. Niğde otogarında taksi hizmeti de vardır ve her zaman kolay bir şekilde ulaşım sağlanabilmektedir.

Komşu illere ve ilçelere kolay bir şekilde ulaşım sağlayan Niğde otogarında, bazen indirimli otobüs bileti kampanyaları düzenlenmektedir. Günübirlik olarak yakın illere de otobüs seferleri düzenlenmektedir. Nevşehir, Kayseri gibi bölgelere kolay bir şekilde ulaşmak için en uygun otobüs bileti bulacağınız yerel firmalarla seyahat edebilirsiniz.

Ulaşım konusunda minibüslerden yararlanılır ve şehirde halk otobüsleri de vardır. Taksi ise en son tercih edilen ulaşım araçlarından biridir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Terminalde bulunan taksi durağından taksi ile gitmek istediğiniz yere ulaşabilirsiniz. Taksi ücretleri bazen çok yüksek olabileceğinden şoförle önceden görüşerek ücret konusunda bilgi alabilirsiniz. Taksi durağı için 0388 213 12 22 numaralı telefonu kullanabilirsiniz.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Niğde kent kart ile binilebilen otobüslerle Niğde’nin her yerine ulaşım mümkündür. Otobüs seferleri saat 06:30’da başlamaktadır. Akşam 20:00’den sonra zor bir ulaşım imkanı bulunan otobüs seferleri, otogardan şehir merkezi ve diğer ilçelere ulaşımı kolaylaştırmaktadır.

Otobüslerde geçerli olan Kent Kartı satın almak için terminal gişeleri ve bilet satış noktalarına 5 TL ödeyerek karta sahip olabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Servislerle şehir merkezine ulaşım için otogarda yer alan farklı güzergahlara giden otobüsleri tercih edebilirsiniz. Şehir merkezine ücretsiz olarak ulaşabilmek için otobüs bileti aldığınız firmayla iletişim kurabilirsiniz.


Minibüslerle Ulaşım

Niğde’de ulaşımın çoğunda minibüsler hakimdir. Minibüslerle her yere kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz. Minibüsler ekonomik fiyat avantajlarıyla istediğiniz yere hızlıca ulaşmanızı sağlamaktadır.

En Popüler Antalya - Niğde Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Niğde Hava Durumu

 • kapalı
  Cum
  kapalı
  -5°C
 • kapalı
  Cmt
  kapalı
  -4°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  -4°C
 • kar yağışlı
  Pzt
  kar yağışlı
  -5°C
 • hafif kar yağışlı
  Sal
  hafif kar yağışlı
  -11°C

Haritada Niğde

Niğde Hakkında

Nüfus
346.114
Plaka
51
Telefon Kodu
388