Ankara Denizli Otobüs Bileti

Ankara - Denizli Otobüs Seferleri

 • Tokat Yıldızı Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  DENIZLI
  00:30
  210,00 TL
 • Sahil Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  23:30
  DENIZLI
  06:05
  240,00 TL
 • Metro Turizm
  ANKARA
  00:30
  DENIZLI
  07:30
  290,00 TL
 • Topçam Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  18:00
  DENIZLI
  00:30
  270,00 TL
 • Varan Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  21:00
  DENIZLI
  03:45
  300,00 TL
 • Ali Osman Ulusoy
  ANKARA (AŞTI)
  00:30
  DENIZLI
  07:30
  270,00 TL
 • Pamukkale Turizm
  ANKARA
  00:30
  DENIZLI
  06:30
  300,00 TL
 • Ses Turizm
  ANKARA (AŞTI)
  20:30
  DENIZLI
  03:00
  210,00 TL
 • Didim Seyahat
  ANKARA (AŞTI)
  21:30
  DENIZLI
  04:30
  250,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Ankara - Denizli Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Didim Seyhaat
Kent Turizm
Lider Anatolia Turizm
Lüks Karadeniz Seyahat
Metro Turizm
Sahil Seyahat
Kırşehir Şanal
Ses Turizm
Tokat Seyahat

Ankara - Denizli Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Ankara Denizli arası genellikle 6 saat 30 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Ankara Denizli arasında sefer yapan otobüs firmaları Didim Seyhaat, Kent Turizm, Lider Anatolia Turizm, Lüks Karadeniz Seyahat, Metro Turizm, Sahil Seyahat, Kırşehir Şanal, Ses Turizm, Tokat Seyahat firmalarıdır.
Ankara Denizli otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 210 TL kadardır.
En ucuz Ankara Denizli otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Ankara Hakkında

Türkiye’nin başkenti olan Ankara, İç Anadolu Bölgesinde yer alan ve Türkiye’nin merkezinde bulunan bir kenttir. En kalabalık ikinci şehir olan Ankara, 5 milyon 270 bin kişilik nüfusuyla, devlet erkanının, üniversitelilerinin ve memurların kenti olmuştur.

Başkent olmasından itibaren sürekli gelişen ve sanayi anlamında yatırım kendi olan Ankara, coğrafi olarak büyük bir yüzölçümüne sahiptir. Nüfusun üçte ikisi, hizmet sektöründe çalışmaktadır. Türkiye’de en önemli üniversiteler Ankara’da bulunmaktadır ve dünya çapında başarıya sahip olan ODTÜ de bu şehirde yer almaktadır.

Ankara tavası, Kızılcahamam ve Beypazarı maden suyu, Kavaklıdere ve Kalecik Karası dünya çağında tanınmaktadır. Ayrıca Ankara kedisi ve Ankara tavşanı da oldukça ünlüdür. Ülkenin merkezi olan başkent Ankara’da Beypazarı evleri, festivaller ve müzeler oldukça önemlidir. Türkiye’nin her yerinden Ankara’ya ulaşım sağlanmaktadır.

Denizli Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli Denizli otogarından yakın illere sürekli gidip gelen bir yolcu trafiği ve öğrenciler vardır. Bu nedenle yerel firmalardan en uygun otobüs bileti bulabilmek mümkündür.

Otogara ulaşım oldukça kolaydır ve sürekli gidip gelen toplu taşıma araçları ve taksiler istediğiniz yere kısa sürede ulaşabilmenizi sağlamaktadır.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogardan taksi hizmeti almak için 0542 425 21 29 numaralı taksi durağına ulaşabilirsiniz. Özellikle kısa mesafelerde konforlu bir şekilde ulaşım tercih ettiğinizde taksi seçeneği uygun olabilir.


Otobüs ile Şehir Merkezine Ulaşım

Denizli otogarından Bayramyeri, Sevindik, Çınar, Karşıyaka, Sümer, Eskihisar, Bahçelievler, Bereketli, Lise ve Tugay gibi bölgelere özel halk otobüsleri ile gidilebilmektedir. Denizli Devlet hastanesine ulaşım için 1 ve 9 numaralı otobüs, Pamukkale Üniversitesine ise 5, 7, 8, 11 numaralı otobüslerle ulaşabilirsiniz.

Şehir içi otobüs hizmetlerinde akıllı kart ya da para geçerli olduğu için kart almanız zorunlu değildir. Ancak ekonomik bir seyahat için kartlarla daha uygun fiyatlarla ulaşım sağlayabilirsiniz.


Servisle Şehir Merkezine Ulaşım

Otobüs firmalarının ücretsiz servisleriyle birçok yere ve şehir merkezine kısa sürede ulaşabilirsiniz ve yolcu sayısına göre dolacak olan servisler farklı güzergahlara gidebilir.


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan minibüsle de birçok yere kısa sürede ulaşım sağlayabilirsiniz. Minibüsler otogarın hemen karşısından kalkış yapmakta ve farklı güzergahlara gitmektedir.

Denizli kentinde minibüsler oldukça fazla tercih edilmektedir. Her yere minibüslerle ulaşmanın mümkün olduğu Denizli, ekonomik ulaşım ücretleriyle gezilerinizi de cazip kılmaktadır. 

En Popüler Ankara - Denizli Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Denizli Hava Durumu

 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  9°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  6°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  6°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -2°C
 • parçalı bulutlu
  Sal
  parçalı bulutlu
  1°C

Haritada Denizli

Denizli Hakkında

Nüfus
993.442
Plaka
20
Telefon Kodu
258