Adıyaman Tekirdağ Otobüs Bileti

Adıyaman - Tekirdağ Otobüs Seferleri

Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adıyaman - Tekirdağ Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Adıyaman Hakkında

Dünyanın en eski yerleşim yerlerinden biri olan Adıyaman, M.Ö. 40 bin yılından kalan Palanlı Mağarasındaki kalıntılarıyla oldukça önemli bir merkezdir.

Kültürel açıdan birçok tarihi kalıntısı olan ve Gölbaşı, Yüzen Adalar, Nemrut, St Pavlus ve St Petrus kiliseleri, Cendere köprüsü gibi birçok tarihi alan yerli ve yabancı turistler tarafından çok sık ziyaret edilmektedir. İnanç ve sağlık turizmi açısından önemli bir değeri olan Adıyaman, ülkemizin şark turunun ilk uğrak noktalarından biridir.

Nemrut dağı, Yeni Kale, meşhur çiğ köfte turistlerin ilk durakları arasında yer almaktadır. Menzil de önemli kültür duraklarından biridir ve şehirde yaşayan bir tarihi hissedebilmeniz mümkün olmaktadır. Fırat nehri bölgenin en önemli nehirleri arasındadır ve birçok ören yeri bulunmaktadır.

Adıyaman turistik açıdan gezilebilecek ve değişik kültürlere ev sahipliği yapmış bir kent olarak birkaç gün gezilebilecek olan bir kenttir. Havayolu ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. 

En Popüler Adıyaman - Tekirdağ Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Adıyaman - Tekirdağ Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adıyaman Tekirdağ arasında sefer yapan otobüs firmaları firmalarıdır.
En ucuz Adıyaman Tekirdağ otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Tekirdağ Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  18°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  8°C
 • hafif yağmur
  Per
  hafif yağmur
  10°C
 • kapalı
  Cum
  kapalı
  12°C
 • parçalı az bulutlu
  Cmt
  parçalı az bulutlu
  12°C

Haritada Tekirdağ

Tekirdağ Hakkında

Nüfus
937.910
Plaka
59
Telefon Kodu
282