Adana Bingöl Otobüs Bileti

Adana - Bingöl Otobüs Seferleri

 • Lider Muş Turizm
  ADANA
  19:26
  BINGÖL
  06:31
  350,00 TL
 • Star Diyarbakır
  ADANA
  13:25
  BINGÖL
  23:55
  350,00 TL
 • Cesur Bingöl Seyahat
  ADANA
  15:00
  BINGÖL
  02:00
  350,00 TL
 • Yeşil Muş Ovası
  ADANA
  19:20
  BINGÖL
  06:20
  350,00 TL
 • Muş Yolu Turizm
  ADANA
  19:30
  BINGÖL
  04:30
  350,00 TL
 • Öz Has Bingöl
  ADANA
  13:30
  BINGÖL
  00:45
  350,00 TL
Tümünü Göster

Dönüş için otobüs bilet aldınız mı ?

Adana - Bingöl Seferi Yapan Otobüs Firmaları

Cesur Bingöl
Ede Turizm
Has Bingöl
Lider Muş Turizm
Muş Yolu Turizm
Öz Has Bingöl
Yeşil Muş Ovası

Adana - Bingöl Seferi SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Adana Bingöl arası genellikle 11 saat 5 dakika sürmektedir. Ancak bu süre molalar ve benzeri etkenlerden ufak değişiklikler gösterebilir.
Adana Bingöl arasında sefer yapan otobüs firmaları Cesur Bingöl, Ede Turizm, Has Bingöl, Lider Muş Turizm, Muş Yolu Turizm, Öz Has Bingöl, Yeşil Muş Ovası firmalarıdır.
Adana Bingöl otobüs bileti fiyatları arasında en ucuz fiyat 350 TL kadardır.
En ucuz Adana Bingöl otobüs bileti almak için, otobüs sayfamızdan güzergâh seçimi yapılmalıdır. Seçim yapıldıktan sonra tüm firmalar ve sefer saatleri listelenecektir. Bu listeden en ucuz otobüs biletini alabilirsiniz.

Adana Hakkında

Türkiye’nin en kalabalık altıncı şehri olan Adana, 2 milyondan fazla nüfusa sahip olan Akdeniz Bölgesinin en önemli kentlerindendir.

Sanayi açısından gelişmiş olan bu bölgede, Güneydoğu Anadolu bölgesinden çok fazla göç alınır. Adana bir metropolitandır ve gelişmiş bir şehirdir. Kültür merkezleri, gemi limanı, Çukurova’nın verimli toprakları ve 6 milyona yakın insanı barındıran Mersin, Adana, Osmaniye ve Hatay bölgelerinin merkezi olan Çukurova, oldukça önemli değerler arasındadır.

Dünyaca ünlü Adana kebabının merkezi olan şehrin, şalgam suyu, analı kızlı çorbası, bici bici tatlısı ve karsambaçı oldukça meşhurdur. Adana Akdeniz ve çevre illerin en gelişmiş kentlerinden biridir ve futbol takımı, üniversitesi, kültürel etkinlikleri ile bir metropolde aranan her şeyi bulabileceğiniz kentlerdendir.

Maden zengini bölgeler arasından olan Adana’da krom, demir, manganez ve kurşun yatakları bulunmaktadır. 

Bingöl Otogarından Şehir Merkezine Ulaşım

Bingöl

Bingöl otogarının şehir merkezine uzaklığı 7 km kadardır. Yolcu potansiyeli çok fazla olmadığı için, ulaşım için sadece minibüs ve taksilerle diğer ilçelere gitmek mümkündür.  

Otogarda küçük bir büfede tost, sandviç gibi yiyecekler yiyebilirsiniz. Bakımsız olan bir tuvaleti ve ibadet için küçük bir mescidi bulunmaktadır.  Otogardan kalkan minibüslerle çeşitli güzergahlara gidebilir ve kısa sürede şehir merkezine ulaşabilirsiniz.

Otogardan Genç, Adaklı, Karlıova, Kiğı, Solhan, Yayladere, Yedisu ilçelerine ulaşım sağlanabilmektedir. Bu ilçelerden de köylere ulaşmak için minibüsler kullanılmaktadır.

Otobüs olmadığı için tüm ulaşım minibüslerle sağlanır ve gidilecek olan mesafeye göre ücretler değişiklik gösterebilir.

Belirli bir saatten sonra minibüslerle de ulaşım sağlanmayacağı için, kiralık araç firmalarından araç kiralama da tercih edilebilmektedir.


Taksi ile Şehir Merkezine Ulaşım

Otogar taksi hizmeti bulunmamaktadır. Ancak merkezden taksi çağırmak isterseniz  0426 214 40 49 numaralı telefonlardan otogara taksi çağırabilirsiniz.  


Minibüslerle Ulaşım

Otogardan kalkan minibüsler, birçok ilçe ve köye gidebilirler. Merkez ve köylere ulaşım için taksi tutmak isterseniz, fiyat konusunda pazarlık yaparak gerekli olan yere ekonomik olarak gidebilirsiniz.

Kışın olumsuz olan hava şartları nedeniyle bazen minibüslerde gecikmeler yaşanabilmektedir. Bu gecikmeler nedeniyle ulaşım konusunda sıkıntılar yaşanmaktadır.


Merkezden Araç Kiralama

Kiralık araç için Öz Bingöl Oto Kiralama firmasından araç kiralayarak şehri daha konforlu bir şekilde gezebilirsiniz. 0426 213 39 84 numarasından araç talep edebilirsiniz.

En Popüler Adana - Bingöl Otobüs Seferleri Bilet Fiyatları

Bingöl Hava Durumu

 • hafif kar yağışlı
  Per
  hafif kar yağışlı
  -3°C
 • az bulutlu
  Cum
  az bulutlu
  -13°C
 • hafif kar yağışlı
  Cmt
  hafif kar yağışlı
  -8°C
 • kar yağışlı
  Paz
  kar yağışlı
  -2°C
 • hafif kar yağışlı
  Pzt
  hafif kar yağışlı
  -5°C

Haritada Bingöl

Bingöl Hakkında

Nüfus
267.184
Plaka
12
Telefon Kodu
426