İsfanbul (Vialand) Bileti

Bilet Seçenekleri

İsfanbul (Vialand) - Galeri

Haritada İsfanbul (Vialand)

İsfanbul (Vialand) TC Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Isfanbul Günlük Bilet Yetişkin 79,99 TL
Çocuk 79,99 TL
Zindan&JunglePark&Safari Yetişkin 30,00 TL
Çocuk 30,00 TL
Jungle Park Yetişkin 15,00 TL
Çocuk 15,00 TL
Zindan Yetişkin 12,00 TL
Çocuk 12,00 TL
Safari Yetişkin 12,00 TL
Çocuk 12,00 TL
Günlük Bilet + Jungle&Zindan&Safari (TC) Kupon Kodu Gerekir. Yetişkin 79,99 TL
Çocuk 79,99 TL

İsfanbul (Vialand) Yabancı Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Günlük Bilet + Jungle&Zindan&Safari (Yabancı) - Kupon Kodu Gerekir Yetişkin 159,00 TL
Çocuk 159,00 TL

Bilet Detayları ve Kurallar

Bilet sadece yukarıdaki tarihte geçerlidir. 15 yaşından kücükler yanında büyük (+18) olmadan parka girermez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir. Yabancıların biletleri girişte satın alınır.

İsfanbul Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal islemi yapilamaz

Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapilabilir. Diger bilgilerin degismesi için iade islemi ve kurallari geçerlidir.

Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle degisiklik islemi yapilmamaktadir.

Internet veya çagri merkezinden satin alinmis basilmamis biletler,çagri merkezi ve internetten bilet tarihinde 15:00'a kadar degistirilebilir.

Giseden satin alinmis biletler çagri merkezi ve web üzerinden degistirilemez. Degisikligin yapilabilmesi için Tema Park giselerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.

Isfanbul tema park giris biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yaninizdan ayirmamalisiniz.

Isfanbul Tema Park günlük giris biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayir oyunlari, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hizli Geçis Bilekligi, bilet fiyatina dahil olmayip ayri ücrete tabidir.

Refakatçiler beraberindeki kisilerden sorumludurlar ve 15 yasindan küçük ziyaretçilerin parka tek basina girmelerine izin verilmez. 15 yasindan küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yasindan küçük olamaz.

Satilan bir bilet/yillik kart baskasina devredilemez ve tekrar satilamaz.

Isfanbul Tema Park alanina yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktir. Eglence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altinda binmemelisiniz.

Isfanbul Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun degildir.

Tüm ünitelerde, güvenliginiz ve konforunuz için, saglik durumu, kilo, boy, yas ve refakatçi gerekliligi gibi sinirlamalar bulunur.

Isfanbul Tema Park içindeki eglence ünitelerinin faaliyeti hava kosullarindan ve bakim çalismalarindan etkilenebilir. Gün içinde Isfanbul Tema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bilet Türleri

İsfanbul (Vialand) Üniteleri

360
Açık
Viking
Açık
Ice Age
Açık
Jet Ski
Açık

İsfanbul (Vialand) ile Benzer Etkinlikler

İsfanbul (Vialand)
İsfanbul (Vialand)
158 TL  79.99 TL
-50%
Satın Al
The Land Of Legends
The Land Of Legends
 140.00 TL
Satın Al
Viasea
Viasea
141 TL  99.00 TL
-30%
Satın Al

İsfanbul (Vialand) ile Aynı Şehirdeki Etkinlikler

İsfanbul (Vialand)
İsfanbul (Vialand)
158 TL  79.99 TL
-50%
Satın Al
Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
59 TL  53.00 TL
-10%
Satın Al
Artmera Sanat Merkezi - Alpay Erdem Stand Up
Artmera Sanat Merkezi - Alpay Erdem Stand Up
 40.00 TL
Satın Al

İsfanbul (Vialand) Tema Park Hakkındaİsfanbul ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren İSFANBUL, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İSFANBUL TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İSFANBUL Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. İSFANBUL Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği İSFANBUL Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın
 
İstanbul’un ortasında keşif zamanı
ISFANBUL Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.


İsfanbul Vialand Bilet Fiyatları

İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir:
Eğlence ve macerayı doya doya yaşayabileceğiniz İsfanbul - Vialand'da bulunan üniteleri incelemek için TIKLAYINIZ.