İsfanbul Tema Park Bileti

 İsfanbul Tema Park, İstanbul

Aktivite , Tema Park

 20.00 ₺ - 99.99 ₺

Kısa Açıklama: Bilet fiyatları sadece TC vatandaşları içindir. (Ticket prices is only for TURKISH CITIZENS). Bilet sadece seçilen tarihte geçerlidir.

Adres

Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüp/İstanbul

Bilet Seçenekleri

Lütfen aşağıdaki bilet seçeneklerinden birine tıklayınız

Detaylar

Süper Eğlence Paketi İçeriği:

  • Jungle Bundle 3’lü Macera (Jungle Park, Safari ve Zindan)
  • 75 TL değerinde JOYPARK oyun kartı
  • Burger King Menü

Burger King Menüsü ürünleri için Jungle İstanbul gişelerine bırakılan kuponlar ücretli bilet adedi kadar misafirlere teslim edilecektir.
Burger King menü kuponlarıyla misafirlerimiz AVM İsfanbul Mutfakta bulunan Burger King’e giderek Menülerini alabilecekler.
JOYPARK oyun kartınıza 75 TL yüklenecektir.
JOYPARK oyun kartı BOWLING, SOFT PLAY alanlarında geçerli değildir.
JOYPARK oyun kartı Sadece iSFANBUL JOYPARK'ta geçerlidir.

1 Ekim itibari ile Tema Park yıllık bakım nedeniyle kapalı olacaktır.
Safari ve Zindan üniteleri 4 Eylül itibariyle tekrar hizmet vermeye başlayacaktır.

Tema Park çalışma saatleri;
Hafta içi = 11:00 – 19:00
Hafta sonu = 11:00 – 20:00

Jungle Park - Safari - Zindan çalışma saatleri;
Hergün:  11:30 - 20:00

Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme
Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, siz kıymetli misafirlerimizi korumak için gerekli bütün dezenfeksiyon işlemlerini yaptık ve Park içerisinde aralıklarla el temizleme üniteleri yerleştirdik.
 
Misafir Gereksinimleri
Sosyal mesafe kurallarına uygun bir deneyim yaşatmak üzerine gerekli çalışmaları yaptık. Park içerisinde, gişelerde ve ünitelerde güvenli mesafeyi korumak için yeterli bir alan sağladık. İlgili noktalara sosyal mesafe yönergeleri, işaretler yerleştirdik.
Kalabalık ve kuyrukları engellemek için sınırlı sayıda ziyaretçi kabulü ve misafir rezervasyon sistemi üzerine çalıştık.
Sağlığınız ve güvenliğiniz için alınmış tüm önlemlere uymanız sizin ve toplumsal refahımız için önceliklidir. Söz konusu önlemlere uyulmadığı takdirde misafirlerimizin parkımızı terk etmesini talep etme hakkımızı saklı tutarız.

Riskin Kabulü
Riski en aza indirgemeyi amaçlayarak uyguladığımız tüm önlemler siz değerli misafirlerimiz ve ekibimiz içindir. Bu nedenle virüse karşı korunmak hepimizin sorumluluğundadır.

Bilet sadece yukarıdaki tarihte geçerlidir. 15 yaşından kücükler yanında büyük (+18) olmadan parka girermez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir. Yabancıların biletleri girişte satın alınır.

İsfanbul Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal islemi yapilamaz

Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapilabilir. Diger bilgilerin degismesi için iade islemi ve kurallari geçerlidir.

Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle degisiklik islemi yapilmamaktadir.

Internet veya çagri merkezinden satin alinmis basilmamis biletler,çagri merkezi ve internetten bilet tarihinde 15:00'a kadar degistirilebilir.

Giseden satin alinmis biletler çagri merkezi ve web üzerinden degistirilemez. Degisikligin yapilabilmesi için Tema Park giselerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.

Isfanbul tema park giris biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yaninizdan ayirmamalisiniz.

Isfanbul Tema Park günlük giris biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayir oyunlari, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hizli Geçis Bilekligi, bilet fiyatina dahil olmayip ayri ücrete tabidir.

Refakatçiler beraberindeki kisilerden sorumludurlar ve 15 yasindan küçük ziyaretçilerin parka tek basina girmelerine izin verilmez. 15 yasindan küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yasindan küçük olamaz.

Satilan bir bilet/yillik kart baskasina devredilemez ve tekrar satilamaz.

Isfanbul Tema Park alanina yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktir. Eglence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altinda binmemelisiniz.

Isfanbul Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun degildir.

Tüm ünitelerde, güvenliginiz ve konforunuz için, saglik durumu, kilo, boy, yas ve refakatçi gerekliligi gibi sinirlamalar bulunur.

Isfanbul Tema Park içindeki eglence ünitelerinin faaliyeti hava kosullarindan ve bakim çalismalarindan etkilenebilir. Gün içinde Isfanbul Tema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Süper Eğlence Paketi” şunları içermektedir:
 
-          Jungle Bundle 3’lü Macera (Jungle Park, Safari ve Zindan)
-          Zippline (GoPro’lu)
-          Burger King Menü
 
Zipline ve Burger King Menüsü ürünleri için Jungle İstanbul gişelerine bırakılan kuponlar ücretli bilet adedi kadar misafirlere teslim edilecektir.
Misafirlerimiz ilgili kuponları AVM içerisinde bulunan Zippline alanındaki gişelere teslim ederek hizmet alabilecekler.
Burger King menü kuponlarıyla misafirlerimiz AVM İsfanbul Mutfakta bulunan Burger King’e giderek Menülerini alabilecekler.
 

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
İsfanbul Günlük Bilet Yetişkin 99.99 ₺
Çocuk 99.99 ₺
Jungle Park Yetişkin 25.00 ₺
Çocuk 25.00 ₺
Zindan Yetişkin 20.00 ₺
Çocuk 20.00 ₺
Safari Yetişkin 20.00 ₺
Çocuk 20.00 ₺
JunglePark&Zindan&Safari Yetişkin 40.00 ₺
Çocuk 40.00 ₺
Süper Eğlence Paketi Yetişkin 115.00 ₺
Çocuk 115.00 ₺

Haritada İsfanbul Tema Park

İsfanbul (Vialand) Tema Park Hakkındaİsfanbul ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren İSFANBUL, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İSFANBUL TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İSFANBUL Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. İSFANBUL Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği İSFANBUL Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın
 
İstanbul’un ortasında keşif zamanı
ISFANBUL Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.


İsfanbul Vialand Bilet Fiyatları

İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir:
Eğlence ve macerayı doya doya yaşayabileceğiniz İsfanbul - Vialand'da bulunan üniteleri incelemek için TIKLAYINIZ.

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

Park Of İstanbul
Park Of İstanbul
İstanbul - Hayvanat Bahçesi
 32.00 ₺
Forest Kemerburgaz
Forest Kemerburgaz
İstanbul - Eğlence Parkı
 20.00 ₺
Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
 68.00 ₺