İsfanbul (Vialand) Bileti

 İsfanbul Tema Park, İstanbul

Aktivite, Tema Park

 15 TRY - 84 TRY

Adres

Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüp/İstanbul

Kısa Açıklama: Kampanyalı bilet fiyatları sadece TC vatandaşları içindir. (Ticket prices for this campaign is only for TURKISH CITIZENS). Bilet sadece seçilen tarihte geçerlidir. 15 yaşından küçükler yanında büyük (+18) olmadan parka giremez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir.

Detaylar

Bilet sadece yukarıdaki tarihte geçerlidir. 15 yaşından kücükler yanında büyük (+18) olmadan parka girermez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir. Yabancıların biletleri girişte satın alınır.

İsfanbul Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal islemi yapilamaz

Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapilabilir. Diger bilgilerin degismesi için iade islemi ve kurallari geçerlidir.

Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle degisiklik islemi yapilmamaktadir.

Internet veya çagri merkezinden satin alinmis basilmamis biletler,çagri merkezi ve internetten bilet tarihinde 15:00'a kadar degistirilebilir.

Giseden satin alinmis biletler çagri merkezi ve web üzerinden degistirilemez. Degisikligin yapilabilmesi için Tema Park giselerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.

Isfanbul tema park giris biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yaninizdan ayirmamalisiniz.

Isfanbul Tema Park günlük giris biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayir oyunlari, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hizli Geçis Bilekligi, bilet fiyatina dahil olmayip ayri ücrete tabidir.

Refakatçiler beraberindeki kisilerden sorumludurlar ve 15 yasindan küçük ziyaretçilerin parka tek basina girmelerine izin verilmez. 15 yasindan küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yasindan küçük olamaz.

Satilan bir bilet/yillik kart baskasina devredilemez ve tekrar satilamaz.

Isfanbul Tema Park alanina yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktir. Eglence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altinda binmemelisiniz.

Isfanbul Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun degildir.

Tüm ünitelerde, güvenliginiz ve konforunuz için, saglik durumu, kilo, boy, yas ve refakatçi gerekliligi gibi sinirlamalar bulunur.

Isfanbul Tema Park içindeki eglence ünitelerinin faaliyeti hava kosullarindan ve bakim çalismalarindan etkilenebilir. Gün içinde Isfanbul Tema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Bilet Seçenekleri

 • Isfanbul Günlük Bilet
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  169 TL
  84 TL
  Satışa Kapalı
 • Zindan&JunglePark&Safari
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  70 TL
  35 TL
  Satışa Kapalı
 • Jungle Park
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  40 TL
  20 TL
  Satışa Kapalı
 • Zindan
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  30 TL
  15 TL
  Satışa Kapalı
 • Safari
  --
  İsfanbul Tema Park (İstanbul)
  30 TL
  15 TL
  Satışa Kapalı

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Isfanbul Günlük Bilet Yetişkin 84,99 TL
Çocuk 84,99 TL
Zindan&JunglePark&Safari Yetişkin 35,00 TL
Çocuk 35,00 TL
Jungle Park Yetişkin 20,00 TL
Çocuk 20,00 TL
Zindan Yetişkin 15,00 TL
Çocuk 15,00 TL
Safari Yetişkin 15,00 TL
Çocuk 15,00 TL

Haritada İsfanbul (Vialand)

Benzer Etkinlikler

The Land Of Legends
The Land Of Legends
175 TL  140.00 TL
-20%
Satın Al
Viasea
Viasea
70 TL  49.00 TL
-30%
Satın Al

Aynı Şehirdeki Diğer Etkinlikler

Emaar Akvaryum
Emaar Akvaryum
69 TL  62.00 TL
-10%
Satın Al
Gladsos Park
Gladsos Park
 60.00 TL
Satın Al
Viasea
Viasea
70 TL  49.00 TL
-30%
Satın Al

İsfanbul (Vialand) Tema Park Hakkındaİsfanbul ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren İSFANBUL, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İSFANBUL TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İSFANBUL Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. İSFANBUL Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği İSFANBUL Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın
 
İstanbul’un ortasında keşif zamanı
ISFANBUL Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.


İsfanbul Vialand Bilet Fiyatları

İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir:
Eğlence ve macerayı doya doya yaşayabileceğiniz İsfanbul - Vialand'da bulunan üniteleri incelemek için TIKLAYINIZ.