İsfanbul Tema Park

 İsfanbul Tema Park, İstanbul

Tema Park

109.00 TRY - 109.00 TRY

İsfanbul Tema Park biletleri Bilet.com'da. Biletini online al, sıra beklemeden QR kod ile hızlı geçiş yap.

Bilet Seçenekleri

  Bilet fiyatları sadece TC vatandaşları içindir. (Ticket prices is only for Turkish Citizens)
 • İsfanbul Günlük Bilet
  109,00 TRY
  SEÇ
 • Jungle Park
  35,00 TRY
  30,00 TRY
  SEÇ
 • Zindan
  30,00 TRY
  25,00 TRY
  SEÇ
 • Safari
  30,00 TRY
  25,00 TRY
  SEÇ
 • JunglePark&Zindan&Safari
  65,00 TRY
  45,00 TRY
  SEÇ

Etkinlik Hakkında

Aralık ayı boyunca İsfanbul Tema Park biletleri, Yetişkin-Çocuk ayrımı olmaksızın tek fiyat 109 TL’den satışa sunulacaktır.

Not: 360, Viking, Çılgın Nehir ve Sihirli Oda uniteleri kapalıdır.

Açılış - Kapanış Saatleri;
(Perşembe – Cuma) Hafta İçi : 10:30 – 18:00
(Cumartesi – Pazar) Hafta Sonu : 10:30 – 19:00
Tema Park Aralık ayında Pazartesi, Salı ve Çarşamba günleri KAPALI olacaktır.
 
Jungle İstanbul Çalışma Saatlerimiz
Hafta içi       - 11:30 – 20:00
Hafta sonu  - 11:30 – 20:00

Detaylar ve Kurallar:

 • Bilet sadece seçilen tarihte geçerlidir.
 • 15 yaşından kücükler yanında büyük (+18) olmadan parka girermez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz.
 • Biletler sadece TC vatandaşları içindir. Ziyaretçilerden girişte kimlik sorulabilir. Yabancıların biletleri girişte satın alınır.
 • Ticket prices is only for TURKISH CITIZENS. Foreign citizen buy ticket at box office.
 • İsfanbul Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal islemi yapilamaz
 • Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapilabilir. Diger bilgilerin degismesi için iade islemi ve kurallari geçerlidir.
 • Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle degisiklik islemi yapilmamaktadir.
 • Internet veya çagri merkezinden satin alinmis basilmamis biletler,çagri merkezi ve internetten bilet tarihinde 15:00'a kadar degistirilebilir.
 • Giseden satin alinmis biletler çagri merkezi ve web üzerinden degistirilemez. Degisikligin yapilabilmesi için Tema Park giselerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.
 • Isfanbul tema park giris biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yaninizdan ayirmamalisiniz.
 • Isfanbul Tema Park günlük giris biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayir oyunlari, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hizli Geçis Bilekligi, bilet fiyatina dahil olmayip ayri ücrete tabidir.
 • Refakatçiler beraberindeki kisilerden sorumludurlar ve 15 yasindan küçük ziyaretçilerin parka tek basina girmelerine izin verilmez. 15 yasindan küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yasindan küçük olamaz.
 • Satilan bir bilet/yillik kart baskasina devredilemez ve tekrar satilamaz.
 • Isfanbul Tema Park alanina yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktir. Eglence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altinda binmemelisiniz.
 • Isfanbul Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun degildir.
 • Tüm ünitelerde, güvenliginiz ve konforunuz için, saglik durumu, kilo, boy, yas ve refakatçi gerekliligi gibi sinirlamalar bulunur.Isfanbul Tema Park içindeki eglence ünitelerinin faaliyeti hava kosullarindan ve bakim çalismalarindan etkilenebilir. Gün içinde Isfanbul Tema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Koronavirüs (Covid-19) Bilgilendirme
Güvenlik Önlemleri
Covid 19 salgını ile mücadele kapsamında, siz kıymetli misafirlerimizi korumak için gerekli bütün dezenfeksiyon işlemlerini yaptık ve Park içerisinde aralıklarla el temizleme üniteleri yerleştirdik.
 
Misafir Gereksinimleri
Sosyal mesafe kurallarına uygun bir deneyim yaşatmak üzerine gerekli çalışmaları yaptık. Park içerisinde, gişelerde ve ünitelerde güvenli mesafeyi korumak için yeterli bir alan sağladık. İlgili noktalara sosyal mesafe yönergeleri, işaretler yerleştirdik.
Kalabalık ve kuyrukları engellemek için sınırlı sayıda ziyaretçi kabulü ve misafir rezervasyon sistemi üzerine çalıştık.
Sağlığınız ve güvenliğiniz için alınmış tüm önlemlere uymanız sizin ve toplumsal refahımız için önceliklidir. Söz konusu önlemlere uyulmadığı takdirde misafirlerimizin parkımızı terk etmesini talep etme hakkımızı saklı tutarız.

Riskin Kabulü
Riski en aza indirgemeyi amaçlayarak uyguladığımız tüm önlemler siz değerli misafirlerimiz ve ekibimiz içindir. Bu nedenle virüse karşı korunmak hepimizin sorumluluğundadır.

Harita

Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No: 11/1, 34065 Eyüp/İstanbul

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
İsfanbul Günlük Bilet Yetişkin 109,00 TRY
Çocuk (3-14 Yaş) 109,00 TRY
Jungle Park Yetişkin 30,00 TRY
Çocuk (3-14 Yaş) 30,00 TRY
Zindan Yetişkin 25,00 TRY
Çocuk (3-14 Yaş) 25,00 TRY
Safari Yetişkin 25,00 TRY
Çocuk (3-14 Yaş) 25,00 TRY
JunglePark&Zindan&Safari Yetişkin 45,00 TRY
Çocuk (3-14 Yaş) 45,00 TRY

Benzer Etkinlikler

İsfanbul AVM - Zipline
İsfanbul AVM - Zipline
İstanbul - Eğlence Parkı
40,00 TL
SEA LIFE Akvaryum
SEA LIFE Akvaryum
İstanbul - Akvaryum
59,00 TL 99,00 TL
Madame Tussauds
Madame Tussauds
İstanbul - Müze
59,00 TL

İsfanbul Tema Park Yorumları

Çok İyi (4)
İyi (1)
Orta (1)
Kötü (1)
Çok Kötü (3)
Ortalama Puan

3.2

10 Değerlendirme
U**** S****

Belli başlı aletler çok zevkliydi fakat bazı bölge ve aletlere fazla özenilmemiş.


G**** h****

Kendi ülkemizde yabancı gibiydik Suriyeli doluydu. Ayrıca fast pay uygulaması kadar saçma bir uygulama yapmışlar fazla para verip bileklik takan hiç bir yerde sıra beklemiyor. Böyle adaletsiz bir uygulama hiç bir yerde görmedim.


S**** E****

ben ve 4 yaşındaki oğlum zamanımızın tadını çıkardık, tesisler çok iyi. Teşekkürler


Y**** Y****

Merhabalar, öncelikle pandemi nedeniyle yarı kapasite denmiş ama aşırı kalabalık, herkes dipdibe yabancılar ısrarla maske takmıyor, yaklaşık 6 saatte ancak 6 aktiviteye katılabildik, ayrıca arapların daha fazla ödeyerek express bilet alıp sıra beklemeden geçmesi de rezillik kendi ülkemizde bizlerin önceliği olması gerekirken bu uygulama nedir??? zindan safarinin 8 de kapanacağı bilgisi kimse tarafından verilemdiği için parkla aynı zamanda kapanıyordur diye düşündük ve tabi ona da katılamadık. Çocuğumu doğumgünü hediyesi olarak götürdüm ama üzgünüm memnun kalmadık


s**** g****

VIP Uygulaması çok kötü siz sıra beklerken yanınızdan bilekliği olanlar hop diye geçiyor. Maalesef yabancılar maske kuralına hiç uymuyor. onun haricinde çok zevkli aletler var kızım çok eğlendi ama ben pandemi tedirginliğimi atamadım maskesizler yüzünden maalesef.


S**** E****

Yabancı turistlere tanınan haktan memnun değilim


Y**** S****

Hızlı geçiş Sistemi oldukça rahatsız edici, herkes para verip giriyor, eğer konu ücret ise giriş ücretleri artırılarak konu çözülebilir, oraya gelen insanlara sınıf ayrımı yapılıyor gibi hissediyor insan, sıra beklerken küçük çocuk konuşmalarını istemeden işittim, kesinlikle insan psikolojisini olumsuz etkiliyor, bu geçiş sistemi düzelmediği takdirde bir daha kimseye ne tavsiye ederim ne de giderim Doç. Dr. Yavuz Selim Yıldırım


M**** F****

Çok eğlenceliydi. Çocuklarım çok mutlu oldu.


y**** e****

Verdiğim paraya kesinlikle deydi. Ulaşımı daha kolay olsa çok daha müthiş olur.


K**** s****

Muhteşem bir yer biz ve çocuklar çok eğlendik.


Yorum Gönder

İsfanbul (Vialand) Tema Park Hakkındaİsfanbul ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi

Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren İSFANBUL, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.
Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi İSFANBUL TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan İSFANBUL Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. İSFANBUL Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği İSFANBUL Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın
 
İstanbul’un ortasında keşif zamanı
ISFANBUL Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.


İsfanbul Vialand Bilet Fiyatları

İsfanbul (Vialand) tema parkı güncel giriş ücretleri aşağıdaki gibidir: