Vialand Tema Park Bileti

  İstanbul - Türkiye

Tema Park

VIALAND Tema Park biletleri Bilet.com'da. Biletini online al, sıra beklemeden QR kod ile hızlı geçiş yap.

Paylaş :

Vialand Tema Park Bilet Seçenekleri

 • Vialand Günlük Bilet
  549,99 TL - 649,99 TL
  499,99 TL - 599,99 TL
  SEÇ

Vialand Tema Park Hakkında

AÇILIŞ-KAPANIŞ SAATLERİ

Çalışma Saatleri:

Hafta İçi      : 11.00-20.00
Hafta Sonu : 11.00-20.00

Dünyada ve Türkiye’de bir Tema Park’ı, AVM ve gösteri merkeziyle birleştiren ilk alışveriş, eğlence ve yaşam kompleksi olan VİALAND, 650 milyon dolar değerindeki yatırım bedeliyle 26 Mayıs 2013’te ziyaretçilerine kapılarını açtı.

Toplam 600.000 m2 bir alanda konumlanan Vialand,  klasik alışveriş merkezlerinden farklı olarak, içinden nostaljik tramvay geçen, üç katlı açık ve kapalı alışveriş caddelerinden oluşan Vialand’de 200’ü aşkın mağaza yer alıyor. Bowling ve en son teknoloji ile donatılmış sinema salonlarına sahip olan Vialand’in 8 bin araçlık otopark kapasitesi bulunuyor.
 
Vialand içerisinde 7’den 70’e ailece eğlence sunan Tema Park ise 120 bin metrekarelik bir alanda konumlanıyor. Ziyaretçileri görkemli masalsı şatosu ile karşılayan Vialand Tema Park’ta, 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı "Nefeskesen", 50 metreden adrenalin dolu bir iniş yaşatan “Adalet Kulesi”, King Kong, Viking gibi heyecan dolu eğlence üniteleri ve 20 milyon dolarlık yatırımla, özel olarak 4 bin metrekarelik bir alana kurulan, “Fatih’in Rüyası” gibi 30’u aşkın ünite misafirlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor.
 

Avrupa’nın En İyi 10 Tema Parkı Arasında

Bünyesinde bulundurduğu AVM ve Tema Park bütünleşik konseptiyle dünyada bir ilki gerçekleştiren Türkiye’nin entegre perakende dünyası VIALAND, 2015 yılında 24 milyonu aşkın ziyaretçiyi ağırladı. Her yıl yaptığı yeni yatırımlar ile büyümeye devam eden VIALAND, üst üste aldığı uluslararası ödüllerle Türkiye’nin gururu olmaya devam ediyor. European Star Award 2016’da Avrupa’da 800 Tema Park arasında ikinci defa En İyi 10 Park arasına girerek bu konudaki başarısını ortaya koyan VIALAND, 2015 yılında ICSC‘de Avrupa’nın En Özellikli Perakende Projesi kategorisinde jüri özel ödülünün, Superbrands’de ise "Türkiye’nin En Genç Süper Markası" ödülünün sahibi oldu. VIALAND ayrıca Atrax Ödüllerinde "Türkiye’nin En İyi Tematik Eğlence Merkezi" ve Sign of The City Awards’te "Türkiye’nin En İyi Sosyo-Kültürel Projesi" ödüllerine layık görüldü.
 

Detaylar ve Kurallar:
 • Biletler sadece seçilen tarihte geçerlidir.
 • 15 yaşından küçükler yanında bir yetişkin (+18) olmadan parka giremez. Bebekler (0-3) için girişte ücretsiz bilet alabilirsiniz.
 • Biletler sadece TC vatandaşları içindir. Yabancıların biletleri girişte satın alınır.
 • Ticket prices are only for TURKISH CITIZENS. Foreign citizens can buy ticket at the box office.
 • Vialand ziyaretçilere girişte kimlik sorma hakkına sahiptir.
 • VIALAND Tema Park biletleri için, bilet iade ve iptal işlemi yapılamaz.
 • Bilet üzerinde sadece tarih degisikligi yapılabilir. Diğer bilgilerin değişmesi için iade işlemi ve kurallari geçerlidir.
 • Bilet tarihi geçtikten sonra kesinlikle değişiklik işlemi yapılmamaktadir.
 • İnternet üzerinden veya çağri merkezinden satın alınmış ve basılmamış biletler çağri merkezinden veya online olarak biletin geçerli olduğu gün saat 15:00'a kadar değistirilebilir.
 • Gişeden satın alınmış biletler çağri merkezi üzerinden veya online olarak degiştirilemez. Değişikligin yapılabilmesi için Tema Park gişelerine en geç bilet tarihine kadar müracat edilmesi gerekmektedir.
 • VIALAND tema park giriş biletinizi ziyaretinizin sonuna kadar yanınızdan ayırmamalısınız.
 • VIALAND Tema Park günlük giriş biletleriyle, park içindeki bütün ünitelerden gün boyunca faydalanabilirsiniz. Panayır oyunları, Kurutucu, Hediyelik Esya, Yeme & Içme ve Fotograf Servisi, Zoom, Hızlı Geçiş Bilekliği, bilet fiyatına dahil olmayıp ayrı ücrete tabidir.
 • Refakatçiler beraberindeki kişilerden sorumludurlar ve 15 yaşından küçük ziyaretçilerin parka tek başına girmelerine izin verilmez. 15 yaşından küçük bir ziyaretçinin refakatçisi 18 (on sekiz) yaşından küçük olamaz.
 • Satılan bir bilet veya yıllık kart başkasına devredilemez ve tekrar satılamaz.
 • VIALAND Tema Park alanına yiyecek, alkollü veya alkolsüz içecek getirmek yasaktır. Eğlence ünitelerine, alkol veya uyusturucu etkisi altında binmemelisiniz.
 • VIALAND Tema Park'a evcil hayvan getirmek uygun değildir.
 • İndirim kampanyası aynı gün için alınan biletlerde geçerli değildir.
 • Tüm ünitelerde, güvenliğiniz ve konforunuz için, sağlik durumu, kilo, boy, yaş ve refakatçi gerekliligi gibi sınırlamalar bulunur.VIALAND Tema Park içindeki eğlence ünitelerinin faaliyeti hava koşullarindan ve bakım çalısmalarından etkilenebilir. Gün içinde VialandTema Park içinde bulunan ve teknik bakim nedeniyle kapanan ünitelerimizle ilgili Tema Park görevlilerinden bilgi alabilirsiniz.

Harita

Adres: Yeşilpınar Mahallesi, Şht. Metin Kaya Sk. No:11, Eyüpsultan

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Vialand Günlük Bilet Yetişkin 599,99 TL
Çocuk 499,99 TL

Vialand Tema Park Hakkında

Vialand ; Eğlence, Macera ve Farklı Deneyimlerin En Entegre Adresi
 
Bünyesinde bulundurduğu Alışveriş Caddeleri, Tema Park, Hotel ve Gösteri Merkezi ile, kendi alanında bütünleşik ve eşi olmayan bir konsepte imza atarak dünyada bir ilki gerçekleştiren VİALAND, sadece Türkiye’den değil, Ortadoğu’dan Rusya ve Balkanlar’a kadar uzanan oldukça geniş bir coğrafyaya hitap ediyor.

Vialand Tema Park

Türkiye’nin ve dünyanın gözde eğlence merkezi VİALAND TEMA PARK, 120.000 metrekarelik alanda konumlandırılan Türkiye’nin gözde eğlence merkezlerinin en başında yer alıyor. 120 bin metrekarelik alanda kurulu olan Vialand Tema Park’ta 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. Aynı anda 15 bin kişilik kapasiteye sahip Tema Park, 7’den 77’ye her yaşa sınırsız eğlence sunuyor. Vialand Tema Park ziyaretçilerine farklı seçeneklerde eğlence imkanı tanırken, isteyen herkes tek biletle tüm ünitelerden sınırsız faydalanabiliyor.

Yetişkinlerin ve çocukların, doyasıya eğlendiği Vialand Tema Park’ta; 3 saniyede tam 110 kilometre hıza çıkan, dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı “Nefeskesen”, İstanbul’un Sırları ve Fethi’nin canlandırıldığı “Fatih’in Rüyası”,4 D Sinema Salonları, Sihirli Oda gibi her yaşa hitap eden 30’u aşkın eğlence ünitesi bulunuyor. 

Eğlence Üniteleri

Nefeskesen
Dünyanın dört bir yanından, herkes onun için sırada bekliyor! O eşi benzeri olmayan bir adrenalin deneyimiyle seni Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da bekliyor. Nefesinin kesilmesine hazır mısın? Daha önce böyle bir eğlence ve macera yaşamadığının garantisini veriyoruz. 3 saniyede 110 km’ye ulaşan hızıyla gerçek eğlenceye davet eden Nefeskesen’de, kendini rahat bırak! Çığlık atmak serbest! Hem de istediğin kadar! Dünyanın en iyi 4. Roller Coaster’ı seçilen, Uluslararası Eğlence Parkları Birliği IAAPA’nın düzenlediği European Star Award’de Avrupa’daki örneklerini geride bırakarak ödül alan Nefeskesen, seni ve tüm arkadaşlarını eğlenceye bekliyor.

Vialand Nefeskesen

Maceraperest
Macera ve adrenalin sevenleri Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da benzersiz bir aktivite bekliyor. Onun adı Maceraperest! Saniyede 70 km. hızla 30 metre yükseğe çıkaran Maceraperest tüm dünyada çok sevilen macera dolu eşsiz bir aktivite!... Vialand Tema Park’ın Aile roller coaster’ı Maceraperest ile açık havada heyecanlı bir tur seni ve tüm arkadaşlarını bekliyor.

Vialand Maceraperest

Bir Zamanlar Vialand
Vialand sizi unutulmaz bir eski İstanbul gezintisine bekliyor. Burası, romanlarda okuduğumuz, siyah beyaz filmlerde seyrettiğimiz eski, nostalji dolu Vialand’u özleyenler için... Bu sokağa girer girmez kendinizi eski İstanbul’un o cumbalı evleri, çeşmeleri, şık mimarili dükkânları arasında bulmanız, eşsiz lezzetler tadarken geçmişe büyük bir yolculuk yapmanız an meselesi... Sanki birden o eski filmlerdeki replikler aklınıza gelecek ve siz sanki bir zaman makinesiyle yıllar öncesine gitmiş gibi mutlu olacaksınız.

Vialand - Bir Zamanlar İstanbul

Şato
Tema Parkın büyüleyici Vialand Şatosundan geçerek maceranın derinliklerine giriş yaparken, kendinizi ikonik bir deneyimde hissedeceğiniz dünya burada! Vialand İstanbul Theme Park girişinde yer alan görkemli Şatonun büyüsüne kapılmaya hazır mısın?Adalet Kulesi
Heyecanı, adrenalini, eğlenceyi en yüksekte yaşa! Üstelik Vialand’a en tepeden bakarken... Türkiye’nin en eğlenceli tema parkı Vialand’da öyle bir kule var ki, büyük küçük herkesi, unutulmaz dakikalara bekliyor. Bu adrenalini kaçırmak istemiyorsan Adalet Kulesi’ndeki yerini al ve 50 metre yükseğe çıkmanın keyfini sür. Sen ve arkadaşların gökyüzünde yükselirken, bütün Vialand’ı kuşbakışı seyretmenin ve çığlık çığlığa bir maceranın keyfini sür.

Vialand Adalet Kulesi

Viking
Tarihin vazgeçilmez karakterleri Vikingleri sevmeyen var mı? Her yaştan herkesin favorisi Vikingler, İstanbul’un ilk tema parkı Vialand’da seni, arkadaşlarını ve aileni benzersiz bir eğlence ve heyecana davet ediyor. Özellikle sulu eğlenceleri seviyorsan, dünyanın en popüler 4’üncü eğlence ünitesi Viking, favorin olmak için Vialand’da seni bekliyor. 15 metreden aşağıya, beklenmedik bir anda harika bir düşüşle adrenalini maksimumda yaşamak istersen, Viking tam senlik!

Vialand Viking

5D Little Dolphin
Rengârenk güzellikleri ve gizemli su altı canlılarıyla büyüleyen okyanus yaşamındaki sürprizlere hazır mısınız? Küçük yunus Stella’yı bekleyen maceralarla buluşma zamanı.
Little Dolphin 5D yolculuk sizleri bekliyor!


King Kong
O tüm zamanların sinema efsanesi... Herkesin korkulu rüyası ve tüm dünyanın yakından tanıdığı King Kong! Hollywood’dan İstanbul’a gelen bu dev yaratık, şimdi yerden 15 metre yüksekte tüm aileyi, çığlıklar ve kahkahalarla mutlu ediyor, heyecan dolu anlar yaşatıyor. Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da eskimeyen Hollywood efsanesiyle mutluluk ve adrenalin yüklü dakikalar geçirmek isteyenler King Kong’a binmeyi unutmuyor.

Atlı Karınca
Çocukların bayıldığı, düşlerin vazgeçilmezi atlı karınca, renk renk atlarıyla İstanbul’un eğlenceli yeri, Vialand'da... Üstelik 15 metre çapında genişliğiyle kocaman, rengarenk ve çok eğlenceli... Masal diyarında keyifli, rüya gibi bir yolculuğa çıkmak isteyen hem minik hem büyükler için Vialand’in rengarenk Atlıkarınca’sı hazır. Bu mutluluk şölenine herkes davetli.


Bulut Ekspresi
Trenle gezmeyi sevmeyen var mı? Hem miniklerin hem büyüklerin çok sevdiği trenle seyahat, İstanbul’un ilk tema parkı Vialand’da seni ve arkadaşlarını bekliyor. Parkı bir uçtan öbür uca gezmek ve açık havada bulutların ve eğlencenin tadını çıkarmak için Bulut Ekspresi tüm minik kalpleri bekliyor.

Fatihin Rüyası
Sadece eğlence değil, gizem de Vialand’da! Mitolojik kahramanların uğruna savaştığı İstanbul’un Fatih Sultan Mehmet’in kahraman askerleriyle şehir surlarını aşmasıyla son bulan hikâyesi Vialand’da anlatılıyor. İstanbul’un 400 bin yıllık tarihinin, video mapping ve hologram teknikleriyle aktarıldığı Fatih’in Rüyası, İstanbul’un eskimeyen ruhuyla tekrar büyülenmek isteyenleri bekliyor. Tarihin, kültürlerin köprüsü, kadim medeniyetlerin merkezi; efsanelerin, mitolojik hikâyelerin kaynağı gizemli şehir Vialand şimdi dile geliyor.


Kahraman İtfaiyeciler
Her minik kalbin içinde büyük bir kahraman yaşar, o kahramanlardan biri de itfaiyecidir. Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand, çocukların çok sevdiği kahraman itfaiyecileri unutmuyor, geleceğin itfaiyecilerine ilk tatbikatlarını yapmak için onları Kahraman İtfaiyecilere bekliyor. Geleceğin itfaiyecileri ilk tatbikatlarını yapsın; bol bol da eğlensin diye Kahraman İtfaiyeciler tüm minik kalplerle Vialand’da buluşuyor.

Cesur Sürücüler
Araba sürmek herkesin rüyalarını süsler... İlk araba sürme deneyimi ise asla unutulmaz. Direksiyona geçip yola çıkmanın keyfi bir başkadır. Araba kullanmak şimdi Vialand’da çok daha heyecanlı, mutluluk verici ve unutulmaz bir deneyime dönüşüyor. Çünkü burada Cesur Sürücüler var. Kocaman bir parkurda, bir sürü oyuncak arabayla dolu eşsiz bir macera... Üstelik direksiyon bu kez çocukların elinde… Haydi durma, sen de katıl Cesur Sürücüler’e, bas gaza.


4D Journey To The West
Maymun Gezegeni’nde tehlikelerle dolu bir yolculuk başlıyor. Uçan motosiklete binmeye ve fantastik bir deneyim yaşamaya hazır mısınız? Şimdi Journey to the West, 4D uzay yolculuğuna hazırlanın. Bol şans!


Küçük Madenciler
Trenler hakkında tüm bildiklerini unut! Bu tren başka... Hızlı, adrenalin dolu ve çok heyecanlı... Eğlenceli ve adrenalin dolu bir tur atmak isteyen tüm çocuklar Küçük Madenciler’de buluşuyor. Çekirdekten yetişen adrenalin tutkunları için birebir Küçük Madenciler, yüksek dozda heyecanlı ve yüksek dozda güvenli! Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’in sayısız eğlencesinden biri de Küçük Madenciler, sakın kaçırma!

Çarpışan Arabalar
Yoksa sen hala binmedin mi? Bunlar çılgın, eğlence ve heyecan dolu Çarpışan Arabalar... Bütün çocukların en sevdiklerinden Çarpışan Arabalar, Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da seni ve arkadaşlarını unutulmaz bir güne bekliyor. Unutma, Çarpışan Arabalarla ilgili bilinen tek bir kural vardır: “Çarpışan arabalar her zaman çok eğlencelidir!” Tabii ki Vialand’da eğlence için her zaman bir bahane vardır! Arabalar çarpışıyor, çocuklar doyasıya gülüp eğleniyor.

Jet Ski
Kim demiş Viland’da Jet Ski yapılmaz diye... Hem de çok güzel yapılır ve bir kez daha yapılmak istenir. Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’ın sayısız eğlencesinden biri de Jet Ski... Çocukların direksiyonda sıkı sıkı tutunup, kahkahalarla Jet Ski yaptığı İsfanbul’a gelmediysen çok şey kaçırıyorsun. Şehrin orta yerinde Jet Ski keyfini sürmek için sen de Vialand’a bekleniyorsun.

Mini Kule
Yükseğe, daha yükseğe çıkmayı seven tüm çocuklar için benzersiz bir kule var Vialand’da. İsmi Minik Kule... Minik kalplerin heyecanını yükselten ve onlara unutulmaz anlar yaşatan Minik Kule, Türkiye’nin ilk tema parkı Vialand’da çocuklarla buluşmak için sabırsızlanıyor. Sunduğu yüksek güvenlikle, benzeri olmayan bir eğlenceye sahip Mini Kule ile İsfanbul’a yükseklerden bakmak çok güzel, çok keyifli.

Sihirli Oda
Öyle bir oda ki sizi büyülüyor, aklınızı karıştırıyor ve şaşırtıyor. Daha önceki hiçbir odaya benzemiyor... Sihirli Oda, beynimizin bize oynadığı oyunların en ilginçlerinden birini sunuyor. Nasıl mı? Optik illüzyon sonucu köşelerin birinde duran bir insan, diğer köşedekinden 2 veya 3 kat daha büyük görünüyor.. Yüzüklerin Efendisi üçlemesinde Gandalf ve hobbitlerin iç sahne çekimlerinde yararlanılan bu film tekniği, Sihirli Oda’da seni bekliyor. Vialand’ın eğlence ve sürprizlerle dolu üssü Vialand’da Sihirli Oda’nın kapısını aralamayı unutma.


Neşeli Çiftlik
Şehirde büyüyen ve köy hayatını bilmeyen çocuklar çiftlikle tanışsın istedik ve Neşeli Çiftlik’i yaptık. Burası o kadar tatlı ve adı gibi neşeli bir çiftlik ki... Bir kere içinde gıdaklayan mutlu tavuklar, mutlu inekler var. Üstelik bu çiftliğin bir de treni var. Çocuklar trene binip çiftlik hayatını tanıyıp yakından öğrensin diye...
Bu trene binip çuf çuf çuf sesleri arasında çiftlik hayatının güzelliği ile tanışmayan isteyen minikleri Vialand’a ve Neşeli Çiftlik’e bekliyoruz.

Minik Kaşifler
Herkesin en büyük rüyasıdır dünyayı keşfetmek... Farklı ülkeler, değişik kültürler ve gidilmemiş yerler... Türkiye’nin ilk tema parkı İsfanbul, dünyayı keşfetmek isteyen tüm çocukları Minik Kaşifler’e bekliyor. Her yaştan, dünyanın tüm çocukları İsfanbul’da buluşuyor, hem görerek hem de gezerek dünya kültürlerini öğreniyor. Eğlencenin yanında bilgi dolu sayısız aktivite de İsfanbul’da çocuklarla buluşuyor. 

Uçan Çocuklar
Türkiye’nin ilk tema parkı İsfanbul’da her yaştan çocuklar için sınırsız eğlence var. Onlardan biri daha... Uçan Çocuklar! Birbirinden tatlı hayvan figürleri üzerinde bir aşağı bir yukarı uçarcasına hareketler ile dönen Uçan Çocuklar’da eğlence ve kahkaha garanti! Eğer çocuklar uçuşa hazırsa, sevimli hayvanlar uçmaya hazır! Rotamız bulutlar!


Saray Salıncağı
Salıncağı tüm çocuklar çok sever! Üstelik tümünden farklı ve eğlenceli bir salıncakta sallanmaya tüm çocuklar adeta bayılır. Türkiye’nin ilk tema parkı İsfanbul’un Saray Salıncağı benzerlerinden çok farklı ve çok daha keyifli... Bir Osmanlı Sarayı’nın bahçesinde sallanan ve heyecanı doruklara taşıyan bu eşsiz salıncak tam 20 metre çapında ve 40 kişi kapasiteli. Tüm çocukların bayıldığı Saray Salıncağı’nda sen de sallanıp, mutluluktan havalarda uçmak istemez misin?

Şelale
Türkiye’nin en eğlenceli tema parkı İsfanbul’da durmaksızın akan suların altında heyecan dolu, sınırsız eğlenceyi kaçırma! Suyu sevenler için vazgeçilmez bir mutluluk olan İsfanbul Tema Park’taki Şelale’ye herkes bayılıyor. Şelalenin önündeki çim alanda oturup şelale manzarasının tadını çıkarabilir, yan taraftaki İsfanbul Açıkhava Sahnesi’nde gerçekleşen konserleri dinleyebilir, hemen yukarıda adrenalin dolu turlar atan Nefeskesen’in heyecan ve macera dolu eğlencesine şahit olabilirsin.


*Ünite sezonluk olarak faaliyet göstermektedir.

Minik Pedallar
Çocukların en sevdiklerinden biridir bisiklet. Onun üstünde dakikalarca kalmayı, sınırsızca pedal çevirmeyi sevmeyen minik yoktur... Vialand, bisikleti çok seven minikler için benzersiz bir pist hazırladı. Minik Pedallar isimli bu pistte eğlence, kahkaha ve hız, minikleri bekliyor. Tüm minik bisikletçiler burada buluşuyor.

Masal Ağacı
Çocukluğun unutulmazları arasındadır masallar... Her çocuk masalları dinleyip, onların büyülü hikayeleriyle hayaller kurmaya bayılır. Türkiye’nin benzersiz tema parkı Vialand’da “Masal Ağacı”nın anlattığı birbirinden güzel hikayelerle çocuklar, hayal dünyasında büyülü bir keşfe çıkıyor. Üstelik minikler, Masal Ağacı’nın anlattığı heyecan dolu 3 farklı masalı dinlerken onlara baykuş, ayıcık, tırtıl ve arı gibi sevimli dostlar da eşlik ediyor.


İsfanbul AçıkHava Sahnesi
Türkiye’nin en büyük açıkhava LED Ekranına sahip, 10.000 kişilik konser ve etkinlik sahnesi Isfanbul Açıkhava Sahnesi’nde sizleri bekliyor! Özel şovlar, ünlü sanatçıların konserleri ve bitmeyen festival ortamı Vialand Açıkhava Sahnesi’nde.

*Ünite sezonluk olarak faaliyet göstermektedir.

Nefeskesen Sahnesi
Dans gösterilerinden animasyon şovlarına, kukla tiyatrolarından sihirbaz gösterilerine sayısız şov, Türkiye’nin en eğlencelisi Vialand Tema Park’taki Nefeskesen Sahnesi’nde seninle! Vialand Tema Park’ın sevilen maskotları Viking ve Vega dans gösterileriyle sahneye eğlence katarken, seni de unutulmaz anlar bekliyor.

*Ünite sezonluk olarak faaliyet göstermektedir.

Çılgın Nehir
Sanki Karadeniz’in çılgın bir nehrinde, azgın dalgaların içinde maceranın tam kalbindesin... İşte bunun adı Çılgın Nehir. Coşkusuyla çağlayan bir şelalenin ortasında, 700 metre boyunca sürecek çılgın bir maceraya var mısın? Dokuzar kişilik botlarla asla unutulmayacak bir serüven, Çılgın Nehir’de seninle... Sayısız eğlencenin yanı sıra suyu seven, sudaki maceralara bayılanlar için benzeri olmayan bir deneyim, Vialand’da, Çılgın Nehir’de.

İstanbul’un Ortasında Keşif Zamanı
VİALAND Alışveriş Merkezi içerisinde Giriş katında yer alan “Jungle İstanbul”, macerasever kaşifleri bekliyor. İstanbul’un ortasında vahşi yaşamı keşfetme imkanı sunan Jungle İstanbul’da, 2.500m² alan içerisinde 100’e yakın teraryumda dev yılanlardan büyük örümceklere, renkli kurbağalardan timsahlara, iguana, maymun ve kuşlara kadar birçok egzotik canlıyla tanışabilir, tünel akvaryum içerisindeki köpekbalıkları ve tropik resif balıklarını keşfedebilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Vialand Tema Park Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Vialand Tema Park biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Vialand Tema Park bileti 449 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Vialand Tema Park bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Vialand Tema Park biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Vialand Tema Park biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Vialand Tema Park biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Benzer Etkinlikler

Park Of İstanbul

Park Of İstanbul

İstanbul - Hayvanat Bahçesi

40,00 TL 49,00 TL
Vialand Safari & Zindan

Vialand Safari & Zindan

İstanbul - Eğlence Parkı

59,00 TL 59,00 TL
Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi

Darıca Faruk Yalçın Hayvanat Bahçesi

Kocaeli - Hayvanat Bahçesi

225,00 TL

Vialand Tema Park Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (70)
İyi (19)
Orta (11)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.54

102 Değerlendirme
Serhii R****

Her şey her zamanki gibi tamamdır, sadece yemek konusunda sıkıntısı var. Lütfen, fatura kesebilir misiniz?


Buse T****

Şevval Türksel çalışanınızdan çok memnunuz


Emine b****

Süper


Derya k****

Çocuklar çok eğlendi çok memnun kaldım çalışan personelde çok iyi ve ilgi...yalnız içersi epeyce pahalı geldi bir dondurma 60 tl çok fazla


Serhii R****

Her şey tamamdır. Lütfen, e-fatura atabilir misiniz?


Gökhan D****

449 TL’ye yorulana,sıkılana, bıkana kadar sınırsız eğlence çok güzel bir konsept. Ancak geçen yıl aynı ayda gitmiştik. Kral Şakir ve Alaaddin filmlerinin değişmemiş olması beni şaşırttı. En azından yılda bit filmler güncellenmeli. Teşekkürler.


Ülkem G****

Yemek fiyatları çok yüksekti bir sade sodaya 35 TL vermek hoş olmadı ama onun dışında herşey çok keyifli ve eğlenceliydi … göre ki arkadaşların emeklerine sağlık …


Gülay c****

Çok memnun kaldım çok teşekkür ederim


Berfin G****

Karne hediyesi olarak mükemmel bir hediye çocuklar günlerce onu anlattılar. Bilet.com'da indirim yapmıştı miss gibi bir etkinlik oldu.


Tekin T****

Çocuklar için gittik eğlenceliydi, temizdi, ilgililerdi hem çocuklarım için unutulmaz bir deneyim oldu. Arada bir yapmak lazım böyle şeyler tavsiyemdir.


Yorum Gönder