Vialand Tema Park Yorumları

Çok İyi (70)
Çok İyi (19)
Orta (11)
Kötü (2)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

4.54

102 Değerlendirme
Yaren E****

İstanbul'a mı geliyorsun yaz abi yapılacakların arasına, mutlaka olmalı. Güzel bir deneyim


Ebubekir K****

Her şeyiyle mükemmel bir yerdi. Biraz titiz bireyim kalabalık vs. korkmuştum ama cidden temiz bir alandı. Herkese tavsiye ederim.


Tuncay S****

Fiyat performans bir eğlence diyebilirim. Pahalı gelebilir ama deneyimleyince anlıyorsunuz ki evet abi hakediyor.


Beren C****

Bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine çocuklara haftasonu eğlencesi olsun dedim. Malum çalışıyoruz zaman ayıramıyoruz. Mükemmel bir etkinlik oldu hem çocuklar eğlendi hem de dolu dolu birgün geçirdik. Çocuklarına çok zaman ayıramayan ebeveynler için güzel bir etkinlik hem siz hayatın o keşmekeşinden kurtuluyorsun hem de çocuklarınla baya eğleniyorsun.


Kaan G****

Bu denli eğleneceğimi bilseydim yıllar öncesinden giderdim. Parkın eğlencesi temizliği ekibin ilgisi her şey 10/10.


Mehmek Y****

Abi ne biçim tren yapmışlar hala başım dönüyor. Efsane zaman geçirdik


İlbey A****

Vallaha ne yalan söyliyim beklentimin çok üzerinde bir yerdi. İlk başta çocuklara hitap ediyor ne işimiz var desemde içerisi adeta bir eğlence cenneti. Yıllardır İstanbul'da yaşarım hiç bu kadar eğlenceli bir park deneyimim olmadı. Herkese tavsiye ederim. Özellikle benim gibi düşünenlere :)


Lina H****

İstanbul'a her geldiğimizde tarihi yer geziyorduk bir seferde değişik bir eğlence yapalım dedik. Ailecek mükemmel zaman geçirdik. Tavsiye edebileceğim gerçekten aileye uygun güzel mekanlardan biri. Teşekkür ediyorum hem Vialand Ekibine hem de Bilet.com ekibine.


Mehmet K****

Sürekli önünden geçiyordum hep merak ediyordum. Bir deneyelim dedik arkadaşlar ile gerçekten çok eğlendik. Temizlik ilgi alaka çok üst düzeydi. Gerçekten parasını haketti diyebilirim.


Burcu Y****

Çocuğuma karne hediyesi olarak almıştım. Gerçekten çok eğlenceli ve gayet dolu dolu bir etkinlik alanıydı. Vialand'i gününü bol eğlenceli geçirmek isteyen herkese tavsiye ederim. Bilet.com'a iyi fiyat için ayrıca teşekkür ederim.


Yorum Gönder