Gladsos Park Bileti

 İstanbul - Türkiye

Eğlence Parkı

15,00 TL - 60,00 TL

Bostancı Gladsos Park Biletleri En Uygun Fiyatlarla Bilet.com'da. Türkiye'nin Dijital Eğlence Merkezi Gladsos Park'ta Sınırsız Eğlenceye Hazır Mısın?

Paylaş :

Gladsos Park Bilet Seçenekleri

 • 1 Saat Sanal Gerçeklik (VR)
  60,00 TL
  Satışa Kapalı
 • 1 Saat Sabit Simülatör
  30,00 TL
  Satışa Kapalı
 • 1 Saat Hareketli Simülatör
  60,00 TL
  Satışa Kapalı
 • 1 Saat Playstation
  15,00 TL
  Satışa Kapalı

Gladsos Park Hakkında

Bostancı Gladsos Park Biletleri Bilet.com'da!
Online bilet satın al QR kod ile hızlı geçiş yap.

Harita

Adres: Bağdat Caddesi Bostancı Mahallesi Demir Apt 530/A Kadıköy/İstanbul

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
1 Saat Sanal Gerçeklik (VR) Adet 60,00 TL
1 Saat Sabit Simülatör Adet 30,00 TL
1 Saat Hareketli Simülatör Adet 60,00 TL
1 Saat Playstation Adet 15,00 TL

Gladsos Park Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Gladsos Park biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Gladsos Park bileti 15 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Gladsos Park bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Gladsos Park biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Gladsos Park biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Gladsos Park biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Gladsos Park Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Yorum Gönder

Gladsos Park Hakkında

Gladsos, İstanbul‘da Bostancı‘nın en nezih bölgesinin tam merkezinde; Bağdat Caddesi’nde, Bostancı Marmaray durağının karşısında faaliyet göstermektedir. Gladsos Park; sanal gerçeklik, VR, simülasyon konsolları ve Türkiye’nin en gelişmiş cihazları ile donatılarak oluşturulmuştur.
 
 Gladsos tam anlamıyla bir zeka projesine dönüştürülmüştür. VR destekli yapısı ve hareketli araç simülatörleri ile ünlü yarışçılar ile sosyal medya fenomenlerinin gözde mekânıdır. Gladsos Park, VR alanları ile tüm oyun çeşitleri ve profesyonel iç saha ekibinin hizmetleriyle; herkese açıktır.
 Son zamanlarda, Gladsos; eğlence düşkünlerinin eşsiz durağı konumuna gelmiştir. Üç katlı dev eğlence alanında; yarış, uçak, rollercoaster simülasyon cihazları ile HTC Vive VR kullanılmaktadır.
 

 Gladsos Hakkında Önemli Bilgiler

 
 Üretimi Gladsos atölyesi tarafından sağlanan makine ve alanları sergilemek, oyun sektöründeki işletmelere öncülük yapabilmek adına açılmıştır. Gladsos Park, Bağdat Caddesi'nde Avrupa’daki ilk showroom olarak açılmıştır.
 
 Gladsos atölyesi; simülatör sistemleri, akıllı yazılımlar ve internet projeleri tasarlamaktadır. Fuar, seminer, kurumsal etkinlikler ile organizasyonlar için, Gladsos Event projeleri yer almaktadır. Organizasyonların prodüksiyon ve pr çalışmalarını üstlenmek amacıyla ise, Gladsos yapım hayata geçirilmiştir.
 
 Gladsos, sonu olmayan oyun ve eğlence sektöründe; gün geçtikçe daha da büyümektedir. Dünya’da kendi sektöründe, bu yönüyle; öncü ve yenilikçi olmaya devam etmektedir. Showroom ve eğlence merkezinde; kullanıcılarına, üretmekte olduğu simülasyon cihazlarını test etme imkânı sunmaktadır. Sanal gerçeklik cihazları ile; yeni dünyaların kapılarını açma misyonunu da üstlenmektedir.
 

 Gladsos Firmasının Tarihçesi

 
 Gladsos teknoloji firması, 25 Temmuz 2015 yılında; atölye ve showroom faaliyetlerine başlamıştır. Kuruluşundaki amacı; eğitim ve eğlence makinalarının üretimi, satışı ile işletmesi üzerinedir. Bu süreçte, fikirsel ve tasarımsal olarak; çalışmalarına, duraklamadan ve her geçen hizmetlerini sürdürerek devam etmiştir.
 
 Gladsos; eğlence merkezi, organizasyon, üretim ile yayın projeleri, yarışmalar ve teknik servis ekipleriyle geleceğe yön vermektedir. Eğlenceyi güvenli bir şekilde deneyimlemek üzerine uzmanlaşan ekibi ile; günümüzde hâlen, Bostancı Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir.
 

 Gladsos Ürün ve Projeleri

 
 Gladsos; birçok simülatör projesi, robotik hareket yazılımı projeleri gibi projeler sunmaktadır. Bu özel projelere, örnekler şu şekilde verilebilir:
 

 Hidrolik Kule Düşüş Simülatörü

 
 Bu örnek proje, şu özelliklere sahiptir:
 - Sanal gerçeklik
 - Özel tasarımda kule
 - Görsel senkronizasyon yazılımları
 Aynı anda üç farklı kullanıcıyı, yerden belirli bir yüksekliğe çıkaran kule simulatörüdür. Özel yazılımlar ile desteklenen sistem, kullanıcıları; yerden 80 metre yükseklikte, bir kulede olduğunu hissettirmektedir. Kullanıcılar, o sırada etrafını seyrederken; moderatör yardımı ile, düşüş başlatılır. Ziyaretçiler, sanki 80 metreden düşüyormuş hissine kapılırlar.
 Bazı diğer simülatörler ve projeler ile özellikleri ise, şu şekilde açıklanabilir:
 

 Uçuş Simülatörleri

 
 - 220V ve 1500W düzeyde maksimum enerji tüketimi
 - 3 adet 106 led ekranlar
 - Var olan acil durdurma butonu
 - İki eksen hareketli stand
 - Head tracking system (Başa takılan bir sensör sayesinde, baş hareketlerinde; ekran görüntüsü kaydırılmaktadır)
 - Logitech 5+1 ses sistemleri
 - Saitek üçlü kumanda sistemleri (Joystick, gaz kolu, pedallar)
 - Kolay hareket ettirilebilir tarzda tekerlekli bir platform
 

 3DOF Araba Simülatör Programları

 
 - 3 adet 106 led ekran yapısı
 - Logitech G27 pedal ile direksiyon
 - Thrustmaster 7 ileri ve 1 geri kanallı vites
 - Üç eksen hareketli stand
 - Logitech 5+1 ses sistemleri
 - Gerçek arabadan alınan vites kulakçıklı bir direksiyon simidi (Audi)
 - Var olan bir acil durdurma butonu
 - İleri ve geri ayarlanabilir pedal ile direksiyon düzeneği
 - Kolayca hareket ettirilebilir hâlde, tekerlekli platform
 - 220V ve 1850W düzeyde maksimum enerji tüketimi
 

 Sanal Gerçeklikli Roller

 - İki eksende hareketli stand
 - Hıza bağlı rüzgar efektleri
 - Oculus sanal gerçekçilik gözlüğü
 - İzleyiciler için, bir adet 106 led ekran
 - Stüdyo tipi bir kulaklık
 - Kolay hareket ettirilebilir tarzda tekerlekli platform
 - 220V ve 1300W düzeyde maksimum enerji tüketimi
 

 Gladsos Organizasyon Hizmetleri

 
 Gladsos, önemli organizasyon projelerine de yer vermektedir. Organizasyonlar kapsamında; konser, festival, toplantı ve de kurumsal eventler ile projeler yürütülmektedir. Ayrıca; alışveriş merkezi, kültür sanat merkezleri gibi yoğun müşteri ihtiyacı bulunan alanlarda da; hizmet verilmektedir. Ziyaretçi arttırmak amaçlı yapılan bu tür organizasyonlar, büyük talep görmektedir.
 

 Kişisel Eğlence Organizasyonları ve Kurumsal Etkinlikler

 
 Gladsos Park içerisinde; doğum günleri, özel günler, kutlamalar, kurumsal etkinlikler gibi amaçlarla; sınırsız kullanım etkinlikleri gerçekleştirilmektedir. Gladsos; uluslarası eventler ile önemli toplantılarda katılımcı sağlamak ve de ilgiyi arttırmak amacıyla, projeler yürütmektedir.
 

 Alışveriş Merkezi Projeleri ve Firma Proje Ortaklıkları

 
 Gladsos ile ortaklaşa yürütülen alışveriş merkezi etkinliklerinde, sanal gerçeklikler ve simülasyon deneyimleri kullanıcılara sunulur. Bu sunumlarda; video çekimi, tasarımlar, sosyal medya ve Google reklamları ile ilgi; üst seviyeye çıkar. Bu sayede de, katılımcı sayılarının artırılması sağlanmaktadır.
 Gladsos birimleri olan; atöyle, park, yapım veya organizasyon alanları ile ilgilenen firmalar, çeşitli proje ortaklıkları yapabilmektedir.
 

 Gladsos Ulaşım ve Çalışma Saatleri

 
 Eğlenceyi güvenli ve de eşsiz bir şekilde deneyimlemek isteyenler için, Gladsos; farklı projeler vadetmektedir. Uzman ekip, Gladsos çatısı altında; İstanbul'da, Bağdat Caddesi’nde hizmet vermektedir.
 
 İstanbul'da ve Bostancı bölgesindeki en merkezi konumlardan birisinde yer alan Gladsos'a ulaşım sorunu yoktur. Birçok otobüs, özel araç alternatifleri bulunmakta olup, Bostancı Marmaray durağının da tam karşısında yer almaktadır.
 
 Gladsos çalışma saatleri; pazartesi, salı, çarşamba, perşembe ve pazar günleri; 11:00 - 01:00 saatleri arasıdır. Cuma ve cumartesi günleri ise, 11:00 - 03:00 saatleri arasında hizmet verilmektedir.