Extreme İstanbul Bileti

 İstanbul - Türkiye

Macera Parkı

25,00 TL - 110,00 TL

Extreme Works işbirliği ile açılan Extreme İstanbul Bahçeşehir biletleri bilet.com'da.

Extreme İstanbul Bilet Seçenekleri

 • Macera Parkı
  Extreme Works işbirliği ile açılan Extreme İstanbul Bahçeşehir biletleri bilet.com'da.
  120,00 TL
  110,00 TL
  SEÇ
 • Dev salıncak
  Extreme Works işbirliği ile açılan Extreme İstanbul Bahçeşehir biletleri bilet.com'da.
  30,00 TL
  25,00 TL
  SEÇ
 • Ağ parkuru ve Survivor parkuru
  Extreme Works işbirliği ile açılan Extreme İstanbul Bahçeşehir biletleri bilet.com'da.
  60,00 TL
  50,00 TL
  SEÇ

Extreme İstanbul Hakkında

İsteyen Macera Parkı’nın her katında artan zorluk seviyesiyle kendi sınırlarını zorlayabilir ya da Zipline ile Gölet Parkı manzarası eşliğinde metrelerce yükseklikten kayabilir, adrenalini bütün hücrelerinde hissedip keyifli vakit geçirebilir. Macera Parkı içerisinde, Yüksek İp Parkurunun yanı sıra Serbest Atlayış ve Sıçra Yakala üniteleri ile, kullanıcılarımız 12 metreden özgür bırakabilir ya da 12 metrelik Tırmanma Duvarını tamamlayabilir.

Aktivitelerde çocuklar, bolca eğlenmelerinin yanında akademik başarı ile doğrudan ilişkili olan; zorlukla başa çıkabilme, özgüven, sorumluluk alabilme, karar verme yetisinde gelişim gibi birçok kazanım elde etmektedirler. 

Macera Parkı 3 ayrı kattan oluşan, 55 farklı oyun, 5 tane Zipline, Tırmanma Duvarı, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktivitelerinden meydana gelir. Eğitmenler tarafından verilen kısa eğitimin ardından, kişisel koruyucu ekipmanlarınız ile aktiviteye katılırsınız. Çift kollu özel güvenlik ekipmanlar sayesinde, Macera parkında eğlenirken tamamen güvendesiniz. 

Extreme İstanbul Macera Parkı’nda bulunan yüksek ip parkuru 3 kattan oluşmaktadır. Katlar yükseldikçe zorluk seviyeleri de artar. Katılımcıların boyunun 1. kat için en az 130 santimetre, 2. kat için en az 140 santimetre, 3. kat için ise en az 150 santimetre olması gerekir. Tırmanma Duvarı için en az boy sınırı 130 santimetre, Sıçra Yakala ve Serbest Atlayış aktiviteleri için ise 150 santimetredir.
 • Biletlerin son kullanım tarihi 30.06.2022’dir. 
 • Tesis Gişelerinden, Aktivite Rezervasyon numaranızı gösterdiğinizde, aktivite biletinizi ve satış fişinizi talep edebilirsiniz.
 • İndirimli fiyatlar ve kampanyalar parkbileti.com online bilet alımlarında geçerlidir. Tesis gişesinde bireysel kapı giriş fiyatları uygulanmaktadır.
 • Giriş Bileti fiyatlarında yapılan indirimler ve kampanyalar birleştirilemez.
 • 18 yaş altında olan misafirler, velilerin beraberinde gelip şartname doldurmaları gerekir.
 • Aktivitelerden yararlanabilmek için boy 130-200cm arasında, kilo 30-100kg arasında olması gerekir.
 • Aktiviteye katılırken kişinin spor ayakkabı giyilmesi zorunludur. (Terlik, sandalet, topuklu ayakkabı ile aktiviteyi kullanmak yasaktır.)

Harita

Adres: Bahçeşehir Gölet Parkı İçi - Doğa Parkı Caddesi, 34488 Başakşehir/İstanbul

Videolar

Bilet Fiyatları

Bilet Türü Bilet Tipi Fiyat
Macera Parkı Yetişkin 110,00 TL
Çocuk 110,00 TL
Dev salıncak Yetişkin 25,00 TL
Çocuk 25,00 TL
Ağ parkuru ve Survivor parkuru Yetişkin 50,00 TL
Çocuk 50,00 TL

Extreme İstanbul Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Extreme İstanbul biletini seçeneklerin olduğu etkinlik listesinden seçip, bilgilerinizi doldurarak satın alabilirsiniz.
Extreme İstanbul bileti 25 TL'den başlayan fiyatlarla satılmaktadır.
PNR numarası her bilete verilmiş özel bir koddur. Sizin bilgilerinizin ve rezervasyon ayrıntılarının içerisinde bulunduğu bir dizi sayı ve harflerden oluşur.
Extreme İstanbul bileti satın aldığınız tarihler sabit ise sadece o tarihler arası geçerlidir. Extreme İstanbul biletinizde … tarihine kadar geçerli ibaresi yer alıyorsa, o tarihe kadar kullanılabilir demektir.
Extreme İstanbul biletinin satın alma ekranında çocuklara, engellilere, 65 yaş üstüne, bebeklere ve öğrencilere olmak üzere indirim seçeneklerinin fiyat listesini görebilirsiniz.
Extreme İstanbul biletini aldığınız ekranın orta sağ tarafında bulunan haritadan yerine bakabilir, ya da satın aldıktan sonra gelen mail ve sms içeriğinde yazan adres bilgisini harita uygulamalarınıza yazarak biletinizin saatinde adrese gidebilirsiniz.

Extreme İstanbul Yorumları ve Değerlendirmeleri

Çok İyi (0)
İyi (0)
Orta (0)
Kötü (0)
Çok Kötü (0)
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Yorum Gönder