Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Bileti

Bursa Mudanya - Büyükçekmece
01.10.2020

Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Fiyat Tarifesi

BUDO Mudanya Büyükçekmece1 saat 40 dakika içerisinde BUDO Mudanya Büyükçekmece arasında seyahat edebilirsiniz. İstanbul’un en temiz sahil şeridinde sevdiklerinizle keyif dolu bir yürüyüş yapmak istiyorsanız, Büyükçekmece’yi ziyaret etmelisiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl bir sahil görüntüsüne kavuşan Büyükçekmece, kavuştuğu bu görüntüyle İstanbul’un en önemli yazlık bölgelerinden biri haline gelmiştir. Trafiğe kapalı olan bu sahil yolu üzerinde spor alanları, barlar, restaurantlar, halka açık plajlar ve çay bahçeleri gibi çeşitli alanlar bulunmaktadır. 5 km’lik bu yolun trafiğe kapatılması sebebiyle, bölge halkı tarafından oldukça ziyaret edilen bir yerdir.
Yol üzerindeki dükkânlar size yeterli gelmiyorsa, bölgedeki Japon AVM 2, İstanbul Outlet Park ve Aymerkez AVM gibi çeşitli AVM’leri ziyaret edebilirsiniz.

BUDO Mudanya Büyükçekmece

Haftanın 7 günü düzenlenen BUDO Mudanya Büyükçekmece seferleriyle yolunuz eğer Büyükçekmece’ye düşerse, bölgenin adını taşıyan Büyükçekmece Göl’ünü ziyaret etmeden dönmeyin. Küçükçemece Gölü’nün 12 km güneyinde bulunan Büyükçekmece Göl’ü, zamanla denizin istilasına uğrayarak ilk olarak koy haline gelmiş, daha sonra da lagün özelliğini kazanmıştır.
Sanatla, tiyatroyla ve müzikle ilgileniyorsanız, belediyeye ait olan tiyatro ve sinema salonlarını ziyaret etmelisiniz. Şehrin çeşitli bölgelerinde düzenlenen kültür sanat etkinleri çevre ilçelerden ve illerden pek çok misafire ev sahipliği yapmıştır. Özellikle yaz aylarında cıvıl cıvıl olan Büyükçekmece’de belediyenin öncülük ettiği çeşitli konserler, paneller, sergiler ve tiyatro gösterileri düzenlenmektedir. BUDO Mudanya Büyükçekmece biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Büyükçekmece Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Çar
  parçalı bulutlu
  18°C
 • açık
  Per
  açık
  20°C
 • açık
  Cum
  açık
  22°C
 • açık
  Cmt
  açık
  23°C
 • açık
  Paz
  açık
  23°C

Haritada Büyükçekmece

Bursa Mudanya Büyükçekmece Sefer Saatleri ve Fiyatlar