Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Bileti

Bursa Mudanya - Büyükçekmece
25.03.2023

Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Fiyat Tarifesi

Bursa Mudanya - Büyükçekmece Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 35 TL 70 TL 70 TL
Öğrenci 30 TL 60 TL 60 TL
Yaşlı 30 TL 60 TL 60 TL
Çocuk 30 TL 60 TL 60 TL
Bebek (0-2) 30 TL 60 TL 60 TL

BUDO Mudanya Büyükçekmece1 saat 40 dakika içerisinde BUDO Mudanya Büyükçekmece arasında seyahat edebilirsiniz. İstanbul’un en temiz sahil şeridinde sevdiklerinizle keyif dolu bir yürüyüş yapmak istiyorsanız, Büyükçekmece’yi ziyaret etmelisiniz. Özellikle bahar ve yaz aylarında cıvıl cıvıl bir sahil görüntüsüne kavuşan Büyükçekmece, kavuştuğu bu görüntüyle İstanbul’un en önemli yazlık bölgelerinden biri haline gelmiştir. Trafiğe kapalı olan bu sahil yolu üzerinde spor alanları, barlar, restaurantlar, halka açık plajlar ve çay bahçeleri gibi çeşitli alanlar bulunmaktadır. 5 km’lik bu yolun trafiğe kapatılması sebebiyle, bölge halkı tarafından oldukça ziyaret edilen bir yerdir.
Yol üzerindeki dükkânlar size yeterli gelmiyorsa, bölgedeki Japon AVM 2, İstanbul Outlet Park ve Aymerkez AVM gibi çeşitli AVM’leri ziyaret edebilirsiniz.

BUDO Mudanya Büyükçekmece

Haftanın 7 günü düzenlenen BUDO Mudanya Büyükçekmece seferleriyle yolunuz eğer Büyükçekmece’ye düşerse, bölgenin adını taşıyan Büyükçekmece Göl’ünü ziyaret etmeden dönmeyin. Küçükçemece Gölü’nün 12 km güneyinde bulunan Büyükçekmece Göl’ü, zamanla denizin istilasına uğrayarak ilk olarak koy haline gelmiş, daha sonra da lagün özelliğini kazanmıştır.
Sanatla, tiyatroyla ve müzikle ilgileniyorsanız, belediyeye ait olan tiyatro ve sinema salonlarını ziyaret etmelisiniz. Şehrin çeşitli bölgelerinde düzenlenen kültür sanat etkinleri çevre ilçelerden ve illerden pek çok misafire ev sahipliği yapmıştır. Özellikle yaz aylarında cıvıl cıvıl olan Büyükçekmece’de belediyenin öncülük ettiği çeşitli konserler, paneller, sergiler ve tiyatro gösterileri düzenlenmektedir. BUDO Mudanya Büyükçekmece biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.

 

Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Bursa Mudanya - Büyükçekmece BUDO Hakkında SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Bursa Mudanya - Büyükçekmece arası feribot seferlerinin saatlerini, ilgili aramayı yaptığınızda çıkan listede görebilirsiniz.
Bursa Mudanya - Büyükçekmece feribot seferleri ile Büyükçekmece adasına gidilmektedir. Yani Bursa Mudanya limanına gitmeniz gerekmektedir.
Evet, özel oturma bölümleri ile biletlerle engelli indirimleri uygulanmaktadır. Tabi ki bu durum feribot firmaları ile değişkenlik gösterebilir.
Genel olarak tüm büyük feribotlarda kantin bölümü bulunmaktadır.
Koltuk sayısı kadar bir limit bulunmaktadır. Zaten limit dolduğunda feribot biletini alırken size izin vermeyecektir. Arabalı feribotlar ortalama 800 kişi ve 200 araç ile 1200 yolcu ve 225 araçlıktır.

Büyükçekmece Hava Durumu

 • açık
  Cmt
  açık
  9°C
 • açık
  Paz
  açık
  11°C
 • açık
  Pzt
  açık
  11°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  12°C
 • hafif yağmur
  Çar
  hafif yağmur
  4°C

Haritada Büyükçekmece