Bursa Mudanya - Armutlu İhlas BUDO Bileti

Bursa Mudanya - Armutlu İhlas
18.01.2021

Bursa Mudanya - Armutlu İhlas BUDO Fiyat Tarifesi

BUDO Mudanya Armutlu İhlasBUDO Mudanya Armutlu İhlas seferlerine ulaşmak ve incelmek için, acele etmeniz de fayda var. Yaz aylarının gelmesiyle birlikte, Armutlu denizi, kaplıcaları ve lezzetleri sebebiyle oldukça tercih edilen bir bölge haline gelmektedir. Erkenden ve uyguna aldığınız biletinizle sevdiklerinizle, ailenizle ya da kendi başınıza unutulmaz bir tatil yaşayabilirsiniz.
Armutlu’ya yakın mesafede olan Yalova ve Gemlik merkezlerini ziyaret edebilir, kısa süreli ya da günübirlik sakin bir tatil geçirebilirsiniz. Tek başına tatile gittiyseniz, bölgedeki çarşılardan sevdiklerinize Armutlu’yu temsil eden küçük hediyeler alabilirsiniz.

BUDO Mudanya Armutlu İhlas

BUDO Mudanya Armutlu İhlas seferiyle Armutlu’ya geldiğinizde mutlaka bölgede bulunan kaplıcaları ziyaret etmelisiniz. Birçok hastalığa şifa kaynağı olduğu rivayet edilen Armutlu kaplıcalarına yıl içerisinde yerli yabancı pek çok kişi gelmektedir. Yolunuz Armutlu’ya düşerse kaplıcaları ziyaret etmeden dönmeyin.
Bölgede yaz döneminde deniz turizmi oldukça önemlidir. Stresten uzak kalmak, sakin bir yerde bulunmak ve değişik tatları denemek istiyorsanız Armutlu’yu ziyaret etmelisiniz. Bölgeye en erken seferler günübirlik bir seyahat düzenleyebileceğiniz gibi, kısa süreli kalarak bütün yerleri doyasıya gezebilirsiniz. Bölgede kalıcı misafirler için küçük butik oteller bulunmaktadır.
Tarihe ilgi duyan ve tarihi yapıları incelemeyi sevenleri ilk durağı, Bülbül deresi kıyısındaki lahit kalıntısıdır. Aynı zamanda tarihi körü, köy hamamı ve H. Ali Paşa Camii ise mutlaka ziyaret edilmesi gereken tarihi yerler arasında bulunmaktadır. BUDO Mudanya Armutlu İhlas biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Bursa Mudanya - Armutlu İhlas BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Armutlu İhlas Hava Durumu

 • az bulutlu
  Pzt
  az bulutlu
  -1°C
 • açık
  Sal
  açık
  -3°C
 • açık
  Çar
  açık
  -3°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  -0°C
 • parçalı az bulutlu
  Cum
  parçalı az bulutlu
  5°C

Haritada Armutlu İhlas

Bursa Mudanya Armutlu İhlas Sefer Saatleri ve Fiyatlar