Eminönü - Armutlu İhlas BUDO Bileti

Eminönü - Armutlu İhlas
31.03.2023

Eminönü - Armutlu İhlas BUDO Fiyat Tarifesi

Eminönü - Armutlu İhlas Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 28 TL 56 TL 56 TL
Öğrenci 23 TL 46 TL 46 TL
Yaşlı 23 TL 46 TL 46 TL
Çocuk 23 TL 46 TL 46 TL
Bebek (0-2) 23 TL 46 TL 46 TL

BUDO Eminönü Armutlu İhlas


BUDO Emin
önü Armutlu İhlas seferlerimizle günün her saatinde aradığınızı bulabilirsiniz. Farklı bir mola vermek ve Eminönü’nde binbir çeşit ürün satın alarak alışverişlerinizi tamamlamak istediğinizde bir iki saat içinde bu semte gelebilirsiniz. Gıdadan giyime kadar olan birçok ihtiyacınızı karşılamak istediğinizde Eminönü deniz otobüsüne binerek alışveriş saatinizi başlatabilirsiniz. Tüm ihtiyaçlarınızı temin ederek sonrasında Armutlu dönüş yolculuğunu keyifli ve güvenli BUDO deniz otobüslerinde yapabilirsiniz. Birçok kişi huzurlu ve keyifli vakit geçirmek, camiye gitmek ya da balık ekmek sefası yapmak için Eminönü’nün yolunu tutuyor. Siz de bir İstanbul havası almak için bu seferlerle Eminönü’nü tercih edebilirsiniz.

Armutlu İhlas Tatil Köyleri

Tatil yapmak için yakın yerleri tercih edenler BUDO Eminönü Armutlu İhlas feribot seferleriyle Armutlu tatil köyüne gidebilirler. Kaplıcalarıyla ünlü olan Armutlu, rivayete göre Armodies isimli bir kralı kızının iyileşmeyen yaralarının iyileştiği bir şifalı su olarak biliniyordu. Günümüzde de bu etkisini yitirmemiş olan Armutlu, orta yaş ve yaşlı nüfusun çok sık tercih ettiği bir yaz turizmi mekanı olarak biliniyor. Armutlu tatil köyü için İstanbul ve Bursa’dan çok sayıda yazlıkçı talep göstermektedir. Sadece yaz sezonunda değil, hafta sonlarında da bu bölgede hareketlilik söz konusu olmaktadır.
 
Tatil ve kafa dinleme mekanı arayanlar Yalova’nın kıyısında olan bu ilçeyi tercih edebilmektedir. Sefer bilgilerine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. BUDO Eminönü Armutlu İhlas biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
Daha Fazla Göster

Eminönü - Armutlu İhlas BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Eminönü - Armutlu İhlas BUDO Hakkında SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Eminönü - Armutlu İhlas arası feribot seferlerinin saatlerini, ilgili aramayı yaptığınızda çıkan listede görebilirsiniz.
Eminönü - Armutlu İhlas feribot seferleri ile Armutlu İhlas adasına gidilmektedir. Yani Eminönü limanına gitmeniz gerekmektedir.
Evet, özel oturma bölümleri ile biletlerle engelli indirimleri uygulanmaktadır. Tabi ki bu durum feribot firmaları ile değişkenlik gösterebilir.
Genel olarak tüm büyük feribotlarda kantin bölümü bulunmaktadır.
Koltuk sayısı kadar bir limit bulunmaktadır. Zaten limit dolduğunda feribot biletini alırken size izin vermeyecektir. Arabalı feribotlar ortalama 800 kişi ve 200 araç ile 1200 yolcu ve 225 araçlıktır.

Armutlu İhlas Hava Durumu

 • açık
  Cum
  açık
  4°C
 • açık
  Cmt
  açık
  8°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  12°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  12°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  11°C

Haritada Armutlu İhlas