Uçak, otobüs ve feribot bileti alan tüm kullanıcılarımız, sokağa çıkma kısıtlamalarından muaf tutulacaktır. Detaylı bilgi için tıklayınız.

Büyükçekmece - Bursa Mudanya BUDO Bileti

Büyükçekmece - Bursa Mudanya
16.04.2021

Büyükçekmece - Bursa Mudanya BUDO Fiyat Tarifesi

Büyükçekmece - Bursa Mudanya Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 35 TL 70 TL 70 TL
Öğrenci 30 TL 60 TL 60 TL
Yaşlı 30 TL 60 TL 60 TL
Çocuk 30 TL 60 TL 60 TL
Bebek (0-2) 30 TL 60 TL 60 TL

BUDO Büyükçekmece Mudanya


Kısaca BUDO olarak bilinen Bursa Deniz Otobüslerinin ana hatlarından biri İstanbul Büyükçekmece Mudanya olarak düzenlenmiştir. Böylece Marmara Denizi’ni Güney-Güneydoğu yönünde geçmiş olursunuz. Marmara Denizi’nin doğu sahillerini oluşturan büyük girintiler arasında sayılan ve çok işlek bir liman bölgesi olan İzmit Körfezi’nin önünden geçersiniz. Ama aslında açık denizde seyahat etmiş olacak, son derece rahat ve konforlu olan BUDO deniz otobüsleri ile çok zevkli bir deniz yolculuğu yapacaksınız.
Budo Büyükçekmece Mudanya hattı 2016 yılının Haziran ayından beri hizmet veriyor. Büyükçekmece Mimarsinan İskelesi çıkışlı olan bu hat aynı güzergahı karayolundan gitme işkencesine son verdi. (Sürücüler için bu güzergahın işkence olarak adlandırılması normaldir.) Böylece Büyükçekmece – Bursa arası bir saat 40 dakikaya inmiştir.

Büyükçekmece BUDO İskelesi

Kalkış noktası olan Büyükçekmece ise İstanbul’un özellikle son yıllarda büyük bir değişim gösteren ve adeta kendi başına bir şehir haline gelen ilçesidir. Türkiye’nin en yüksek, Avrupa’nın ise 3. en yüksek televizyon kulesi buradadır demek gösterdiği gelişim hakkında bir fikir verebilir. Eskiden beri yazlık yer olarak bilinen Büyükçekmece artık dört mevsim kalabalık iş ve yaşam merkezi olmuştur. Bu ilçe BUDO deniz otobüsleri ile güney Marmara’ya sanki daha bir bağlanmıştır. Büyükçekmece Mimarsinan İskelesi, aynı isimli mevkiide, Turyol Büyükçekmece Mimasinan İskelesi olarak geçer ve marinanın yanındadır. Sizi Mudanya yönüne götürecek Budo Büyükçekmece Mudanya feribotları buradan her gün düzenli olarak kalkar. BUDO Büyükçekmece Eminönü biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Büyükçekmece - Bursa Mudanya BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Bursa Mudanya Hava Durumu

 • parçalı bulutlu
  Cum
  parçalı bulutlu
  10°C
 • hafif yağmur
  Cmt
  hafif yağmur
  11°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  11°C
 • hafif yağmur
  Pzt
  hafif yağmur
  17°C
 • hafif yağmur
  Sal
  hafif yağmur
  12°C

Haritada Bursa Mudanya

Büyükçekmece Bursa Mudanya Sefer Saatleri ve Fiyatlar