Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Bileti

Armutlu İhlas - Eminönü
27.01.2021

Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Fiyat Tarifesi

Armutlu İhlas - Eminönü Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 28 TL 56 TL 56 TL
Öğrenci 23 TL 46 TL 46 TL
Yaşlı 23 TL 46 TL 46 TL
Çocuk 23 TL 46 TL 46 TL
Bebek (0-2) 23 TL 46 TL 46 TL

BUDO Armutlu İhlas Eminönü


Günlük hayatımıza giren en yararlı kısaltmalardan biri kesinlikle BUDO’dur. Özellikle Bursa civarında yaşayanlara büyük ulaşım kolaylıkları sağlayan BUDO – Bursa Deniz Otobüsleri’nin kısaltmasıdır. Marmara denizine kıyısı olan sahil şehirlerini komşu kapısı mesafesine indirgeyen deniz otobüsleri hızlı ulaşım yanında yolcularına konforlu bir seyahat imkanı da sunmaktadır.

Armutlu İhlas İskelesi 

Armutlu İhlas İskelesi ise adını buradaki bir tatil köyünden alır. Tatil köyü kaplıcalarıyla ünlü Yalova’nın Armutlu ilçesi, Bozburun mevkiinde kurulmuş, tamamı deniz manzaralı, 17 blok ve toplamda 2200’e varan daireden oluşmuş, büyük bir komplekstir. İhlas Holding tarafından hayata geçirilen bu proje çevrede o kadar tanınmıştır ki deniz ulaşımında kullanılan bir durağa ismini vermiştir. Tatil köyünün kendi iskelesi olarak inşa edilen mendireğe bütün deniz otobüsleri kolayca yanaşabilmektedir. İstanbul’a, Eminönü limanına gitmek istediğinizde de BUDO Armutlu İhlas Eminö hattı çok pratik olacaktır.

Ya Eminönü Tarafı?

Sözünü ettiğimiz hattın diğer ucu olan Eminönü’nü anlatmak ise adeta İstanbul’un tarihini anlatmak gibidir. Herkes Sirkeci Eminönü olarak bu iki kadim İstanbul semtini birlikte kullanır. Eminönü, tarihi İstanbul yarımadasının en turistik merkezlerinden birisidir. Mısır Çarşısı buradadır. Yeni Camii, Gülhane Parkı, her gün milyonlarca kişinin gelip geçtiği Eminönü Meydanı, Galata Köprüsü, tarihi Sirkeci garı hep buradadır. Eminönü iskelesinden ekmek arası balık yemeden, ekmeğinizin içine herkesin elini daldırıp aldığı dilimlenmiş soğanı koymadan ve turşu suyu içmeden ayrılmayın. Bu tatlar İstanbul klasikleridir. BUDO Armutlu İhlas Eminö hattı ile bu keyfi yaşayabilirsiniz. BUDO Armutlu İhlas Eminönü biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 

Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Eminönü Hava Durumu

 • kapalı
  Sal
  kapalı
  13°C
 • hafif kar yağışlı
  Çar
  hafif kar yağışlı
  2°C
 • parçalı az bulutlu
  Per
  parçalı az bulutlu
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  8°C
 • açık
  Cmt
  açık
  7°C

Haritada Eminönü

Armutlu İhlas Eminönü Sefer Saatleri ve Fiyatlar