Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Bileti

Armutlu İhlas - Eminönü
30.03.2023

Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Fiyat Tarifesi

Armutlu İhlas - Eminönü Budo Fiyat Listesi

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 28 TL 56 TL 56 TL
Öğrenci 23 TL 46 TL 46 TL
Yaşlı 23 TL 46 TL 46 TL
Çocuk 23 TL 46 TL 46 TL
Bebek (0-2) 23 TL 46 TL 46 TL

BUDO Armutlu İhlas Eminönü


Günlük hayatımıza giren en yararlı kısaltmalardan biri kesinlikle BUDO’dur. Özellikle Bursa civarında yaşayanlara büyük ulaşım kolaylıkları sağlayan BUDO – Bursa Deniz Otobüsleri’nin kısaltmasıdır. Marmara denizine kıyısı olan sahil şehirlerini komşu kapısı mesafesine indirgeyen deniz otobüsleri hızlı ulaşım yanında yolcularına konforlu bir seyahat imkanı da sunmaktadır.

Armutlu İhlas İskelesi 

Armutlu İhlas İskelesi ise adını buradaki bir tatil köyünden alır. Tatil köyü kaplıcalarıyla ünlü Yalova’nın Armutlu ilçesi, Bozburun mevkiinde kurulmuş, tamamı deniz manzaralı, 17 blok ve toplamda 2200’e varan daireden oluşmuş, büyük bir komplekstir. İhlas Holding tarafından hayata geçirilen bu proje çevrede o kadar tanınmıştır ki deniz ulaşımında kullanılan bir durağa ismini vermiştir. Tatil köyünün kendi iskelesi olarak inşa edilen mendireğe bütün deniz otobüsleri kolayca yanaşabilmektedir. İstanbul’a, Eminönü limanına gitmek istediğinizde de BUDO Armutlu İhlas Eminö hattı çok pratik olacaktır.

Ya Eminönü Tarafı?

Sözünü ettiğimiz hattın diğer ucu olan Eminönü’nü anlatmak ise adeta İstanbul’un tarihini anlatmak gibidir. Herkes Sirkeci Eminönü olarak bu iki kadim İstanbul semtini birlikte kullanır. Eminönü, tarihi İstanbul yarımadasının en turistik merkezlerinden birisidir. Mısır Çarşısı buradadır. Yeni Camii, Gülhane Parkı, her gün milyonlarca kişinin gelip geçtiği Eminönü Meydanı, Galata Köprüsü, tarihi Sirkeci garı hep buradadır. Eminönü iskelesinden ekmek arası balık yemeden, ekmeğinizin içine herkesin elini daldırıp aldığı dilimlenmiş soğanı koymadan ve turşu suyu içmeden ayrılmayın. Bu tatlar İstanbul klasikleridir. BUDO Armutlu İhlas Eminö hattı ile bu keyfi yaşayabilirsiniz. BUDO Armutlu İhlas Eminönü biletlerini bilet.com sitemizden satın alabilirsiniz.
 
Daha Fazla Göster

Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Seferleri ve Bileti Fiyatları

Armutlu İhlas - Eminönü BUDO Hakkında SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Armutlu İhlas - Eminönü arası feribot seferlerinin saatlerini, ilgili aramayı yaptığınızda çıkan listede görebilirsiniz.
Armutlu İhlas - Eminönü feribot seferleri ile Eminönü adasına gidilmektedir. Yani Armutlu İhlas limanına gitmeniz gerekmektedir.
Evet, özel oturma bölümleri ile biletlerle engelli indirimleri uygulanmaktadır. Tabi ki bu durum feribot firmaları ile değişkenlik gösterebilir.
Genel olarak tüm büyük feribotlarda kantin bölümü bulunmaktadır.
Koltuk sayısı kadar bir limit bulunmaktadır. Zaten limit dolduğunda feribot biletini alırken size izin vermeyecektir. Arabalı feribotlar ortalama 800 kişi ve 200 araç ile 1200 yolcu ve 225 araçlıktır.

Eminönü Hava Durumu

 • açık
  Per
  açık
  4°C
 • açık
  Cum
  açık
  6°C
 • parçalı bulutlu
  Cmt
  parçalı bulutlu
  9°C
 • kapalı
  Paz
  kapalı
  13°C
 • kapalı
  Pzt
  kapalı
  12°C

Haritada Eminönü