Turkish Sea Lines Feribot Bileti

-
08.02.2023

Turkish Sea Lines Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Bodrum - Kos Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 345,1 TL 406 TL 507,5 TL
Çocuk 172,55 TL 203 TL 253,75 TL
Bebek (0-2) 60,9 TL 60,9 TL 60,9 TL

Kos - Bodrum Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 345,1 TL 406 TL 507,5 TL
Çocuk 172,55 TL 203 TL 253,75 TL
Bebek (0-2) 60,9 TL 60,9 TL 60,9 TL

Turkish Sea Lines Feribot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Turkish Sea Lines feribot firması Bodrum, Kos iskelelerine gitmektedir.
Turkish Sea Lines feribot biletini, feribot menüsünden bilet alırken seçebilirsiniz.
Genellikle tüm feribotlarda kantin hizmeti verilmektedir.
Turkish Sea Lines feribot biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden ya da online olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Turkish Sea Lines Hakkında

As Trans Denizcilik grubu Turkish Sea Lines, yolcularına 2011 senesinden beri Ege’nin dünyaca ünlü adalarına seyahat etme olanağı tanır. Deneyimli kadrosu ve uzun yıllara varan feribot taşımacılığı tecrübesi ile acente, bugüne dek ağırladığı yolcularının yüksek memnuniyeti ile gurur duyar. Yüksek kalitede deniz taşımacılığı hizmetini uygun fiyatlara sağlayan Turkish Sea Lines internet sitesinden online bilet satın alımı yapılabilir. Güvenli ve hızlı ödeme alt yapısı ile yolcuların akıllarında soru işaretleri kalmaz.


Sefer Rotaları

Turkish Sea Lines, üç sefer rotası ile müşterilerine kaliteli ve güvenilir ulaşım hizmeti verir. Bu rotalar, Bodrum – Kos feribot seferleri, Seferihisar - Samos feribot seferleri ve Çeşme - Sakız (Chios) Adası feribot seferleridir. Müşteriler arzu ettikleri takdirde araçları ile birlikte feribotlar aracılığıyla Yunan Adaları olan Kos, Sakız ve Samos’a yolculuk edebilir. Bodrum – Kos seferleri bir saatten az sürmektedir. Çeşme – Sakız Adası arasındaki seferler 20 dakikada tamamlanır. Adalar, deniz havasının tadını tam anlamıyla çıkarılması adına genellikle yaz aylarında ziyaret edilmektedir.


Bodrum’dan Günübirlik Kos Turu           

Antik çağlara uzanan tarihi ve doğal güzellikleri ile Kos Adası, yaz aylarının vazgeçilmez uğrak noktalarından biridir. Bodrum, Akyarlar sahilinin karşı kıyılarında bulunan Kos Adası, tıp biliminin atası İyonyalı Hipokrat’ın adasıdır. Kos Adası’nda da Rodos Adası’ndaki gibi azınlık olarak Türkler yaşamaktadırlar. Dünya çapında turistlerin yaygın olarak tercih ettiği Ege’nin incisi Kos Adası’nı gezerken yolcular rehber imkânlarından faydalanabilir. Kos Adası’nda Yunanca konuşulmaktadır ve para birimi Euro’dur. Bodrum’dan Kos limanına yolculuk 20 ila 25 dakika arasında sürer. Rehberler, adanın köklü tarihi ile ilgili bilgilendirmeler yaparak seyahati keyifli hale getirir.


Kapıda Vize Hizmeti

Yunan Adaları’nda Ege denizinin keyfini çıkarmak isteyen yolcuların vize sahibi olmaları gerekir. Kapıda vize, sınırda verilen vize çeşididir. Bu sayede Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları, kısa süren vize alım süreci ile sahil kentlerindeki tatillerine Sakız, Kos ya da Samos’ta devam edebilirler. Kapı vizesi, en fazla 15 gün boyunca adada kalma hakkı tanır. Turkish Sea Lines, müşterilerine konforlu ve kolay deniz ulaşımı sağlar ve kapıda vize hizmeti ile ilgilenir. Yolcular, yalnızca üç dakikalığına Turkish Sea Lines ofisine uğrayarak vize için gerekli olan evrakları ibraz edebilir. Bu sayede yolcular 3 iş günü içerisinde kapıda vize sahibi olur. Vize işlemleri için gerekli belgeler www.turkishsealines.com.tr/tr/kapi-vizesi sitesinden öğrenilebilir.


Araç İle Seyahat Etme İmkanı

Turkish Sea Lines, araçları ile seyahat etmek isteyen yolcuların işlemlerini Ulusoy Liman ofisinden yürütür. Araçlar sabah 08:45’ten önce akşam 18:15’ten sonra yolculuk edemezler. Yolcular, araçları ile birlikte sefer saatinden 1 saat önce limanda hazır olmalıdır. Kiralık araçlarla seyahat etmek isteyen yolcular vekaletname ibraz etmek zorundadırlar. Ayrıca araçlar, yeşil sigortaya sahip olmalıdır. Şirket aracı ile yolculuk edenler, noterden vekalet ya da şirket imza sirküleri beyan etmelidir.


İletişim Bilgileri

Turkish Sea Lines, müşterilerine alternatif iletişim imkanları sunar. Bunlardan başlıcası Turkish Sea Lines resmi internet sitesindeki iletişim formu turkishsealines.com.tr/tr/iletişim, telefon numaraları ve email adresleridir. Turkish Sea Lines ofisi Bodrum’da Ege yolculuğu yapmak isteyen yolcuları bekler.
Email adresleri: operation@turkishsealines.com / reservation@turkishsealines.com
Çağrı Merkezi Numaraları:+90 252 316 22 22 / +90 252 316 32 22
GSM Numaraları: +90 530 776 81 35 / +90 542 660 52 82
Çalışma saatleri: 09:00 – 19:00
Adres: Bodrum Cruise Port - Bodrum Yolcu İskelesi Kumbahçe Mah. İskele Cad.16/4 Bodrum – Muğla - TÜRKİYE

Turkish Sea Lines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Turkish Sea Lines İletişim

Telefon: 0252 316 22 22
Telefon: 0252 316 32 22
E-Posta: reservation@turkishsealines.com
Website:

Adres: Bodrum Cruise Port - Bodrum Yolcu İskelesi Kumbahçe Mah. İskele Cad.16/4 Bodrum - TÜRKİYE

Turkish Sea Lines Firmasının Gittiği Rotalar

Bodrum - Kos
Kos - Bodrum