San Nikolas Feribot Bileti

-
08.02.2023

San Nikolas Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Çeşme - Chios (Sakız Adası) Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 406 TL 487,2 TL 507,5 TL
Çocuk 223,3 TL 238,53 TL 238,53 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL 0 TL

Chios (Sakız Adası) - Çeşme Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 406 TL 487,2 TL 609 TL
Çocuk 223,3 TL 238,53 TL 263,9 TL
Bebek (0-2) 0 TL 0 TL 0 TL

San Nikolas Feribot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

San Nikolas feribot firması Çeşme, Chios (Sakız Adası) iskelelerine gitmektedir.
San Nikolas feribot biletini, feribot menüsünden bilet alırken seçebilirsiniz.
Genellikle tüm feribotlarda kantin hizmeti verilmektedir.
San Nikolas feribot biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden ya da online olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

San Nikolas Hakkında

San Nikolas, Chios olarak da bilinen Sakız Adası’na düzenlediği seferler ile tanınan güvenilir ve hızlı ulaşımın bir numaralı adresidir. Rota üzerinde düzenlediği sık seferler ile San Nikolas, güvenilirliğini teknolojiyi en iyi şekilde kullanması ve uzman ekibi ile kanıtlamaktadır. Yolcular, San Nikolas sayesinde ekonomik ve kaliteli hizmete aynı anda sahip olabilirler. Sunduğu benzersiz hizmet ile San Nikolas çalışanları, müşterilerinin konforunu sağlamak adına özveriyle çalışır. Alanında profesyonel ve başarılı personellerin öncelikli amacı, Çeşme – Sakız Adası arasında en rahat ve güvenilir deniz ulaşımı taşımacılığını sağlamaktır. San Nikolas, yüksek müşteri memnuniyeti ile alanında öncü olmayı hedefler.


San Nikolas Seferleri

San Nikolas, Çeşme ile Sakız Adası (Chios) adası arasında aynı gün ya da farklı gün dönüşlü olmak üzere iki tip sefer düzenler. Tarifsiz güzellikleri ile Ege’nin incisi ve Türkiye’ye en yakın Yunan adalarından olan Sakız Adası’nın keyfini çıkarmak isteyen yolcular, haftanın her günü düzenlenen seferlere katılabilir. Çeşme – Sakız Adası seferleri ortalama olarak 35 dakika sürmektedir.


Sakız Adası Turları

Sakız Adası’na yaptığı seyahatler ile saygın bir isme sahip San Nikolas’ı tercih eden yolcular, Güney Sakız ve Kuzey Sakız olmak üzere Chios turları aracılığıyla büyüleyici atmosfere sahip adayı keşfe çıkabilir. Feribot bileti alırken yolcular, Sakız Adası turları hakkında bilgi alabilir ve rezervasyon yaptırabilirler.


Sakız Adası Vize

Yunanistan’a bağlı olan Sakız Adası Schengen vizesi ile ziyaret edilmektedir. Yeşil Pasaport, Gri Pasaport, Diplomatik Pasaport ya da Avrupa Birliği ülkelerinde oturum iznine sahip olmayan misafirler, Schengen vizesi almak durumundadırlar. Vize almak için müşteriler, turizm acenteleri ile iletişime geçebilir ya da bireysel olarak başvuru yapabilir. Gerekli belgeler, firmaların resmi internet adresleri üzerinden öğrenilebilir. Bununla birlikte Kapıda Vize uygulaması ile ziyaretçiler, en fazla 7 gün adada kalmak şartı ile bir seferlik giriş hakkına sahip olurlar. 7 günden fazla adada kalmanın cezası 600 Euro’dur. Adaya giriş yapmak isteyen Türk vatandaşlarının pasaportlarında K.K.T.C giriş damgasının yer almaması gerekir.


Sakız Adası Konaklama

Haftanın yedi günü Sakız Adası’nı San Nikolas ile ziyaret eden misafirler, hayal ettikleri konaklamayı Booking.com aracılığıyla rezerve ettirebilir. Dünya genelinde yaygın olarak kullanılan ve güvenilirliği ile tanınan Booking, butik otel, villa, kiralık daire ve 5 yıldızlı otel alternatifleri ile herkese uygun seçeneklere sahiptir. Turistler, Sakız Adası’nda genellikle Sakız, Paralia Agias Fotenis ve Kambos bölgelerinde konaklamayı tercih ederler. Ayrıca Katarraktis ve Nea Moni civarındaki oteller son derece popülerdir. Sakız Adası’nda 228 konaklama alternatifine sahip Booking’te kullanıcıların yaptığı yorumlara göz atmak ve fiyat kıyaslaması gerçekleştirmek daha keyifli bir seyahat deneyimi imkanı sağlar.


Sakız Adası Gezilecek Yerler

Chios olarak bilinen Sakız Adası, Antik Yunan dönemini de kapsayan tarihi ile Cenevizliler ve Osmanlı Devleti yönetimlerine ev sahipliği yapmıştır. Farklı kültürleri ağırlayan Sakız Adası, sayısız tarihi yapıları ile ziyaretçilerine benzersiz bir ‘’tarihte yolculuk’’ imkanı sağlar. Ada, 1912 yılından beri Yunanistan’a bağlıdır. Sakız Adası’nda Chios Town, Anavatos, Nea Moni Manastırı, Volissos, Olimpi mağarası ve Pyrgi gezilecek yerler arasında üst sıralarda yer alır. Adayı ziyaret eden misafirler, sakız ile üretilen lezzetli yiyecek ve içecekleri deneyebilir. Adada Yunanca konuşulmaktadır ve para birimi Euro’dur.


San Nikolas İletişim

San Nikolas ile Sakız Adası’nda unutulmaz bir seyahate çıkmak isteyen yolcular, firmaların resmi internet sitelerinden iletişim kanallarını öğrenebilir.
Çeşme Merkez Ofis Adres: Musalla, Atadağ Cd. No:3, 35930 Çeşme/İzmir
Telefon: 0232 712 10 91 / 0232 712 97 97
Fax numarası: 0232 712 65 08
 

San Nikolas Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( 1 )
İyi ( 0 )
Orta ( 0 )
Kötü ( 0 )
Çok Kötü ( 0 )
Ortalama Puan

5

1 Değerlendirme

R****

K****

05-10-2022

Çeşme'deki personeli teşekkür ediyorum özellikle alandaki ilgi ve koşuşturmasından dolayı firma mensubu Kemal Bey'e de Ayriyeten teşekkürler


San Nikolas İletişim

San Nikolas Firmasının Gittiği Rotalar

Çeşme - Chios (Sakız Adası)
Chios (Sakız Adası) - Çeşme