Catalines Feribot Bileti

-
08.02.2023

Catalines Yunan Adaları Feribot Bilet Fiyatları

Bodrum - Kos Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 345,1 TL 385,7 TL 609 TL
Çocuk 172,55 TL 192,85 TL 304,5 TL
Bebek (0-2) 60,9 TL 121,8 TL 121,8 TL

Kos - Bodrum Bilet Fiyatları

Yolcu Tipi Tek Yön Aynı Gün Gidiş - Dönüş Farklı Gün Gidiş - Dönüş
Yetişkin 345,1 TL 385,7 TL 609 TL
Çocuk 172,55 TL 192,85 TL 304,5 TL
Bebek (0-2) 60,9 TL 121,8 TL 121,8 TL

Catalines Feribot Bileti SSS (Sıkça Sorulan Sorular)

Catalines feribot firması Bodrum, Kos iskelelerine gitmektedir.
Catalines feribot biletini, feribot menüsünden bilet alırken seçebilirsiniz.
Genellikle tüm feribotlarda kantin hizmeti verilmektedir.
Catalines feribot biletinizi iptal etmek ya da değiştirmek isterseniz, müşteri hizmetlerimizden ya da online olarak işlem gerçekleştirebilirsiniz.

Catalines Hakkında

Yunan adaları ve Marmaris, Bodrum ve Datça arasında seyahat eden kitleye yönelik özel bir Discount kart uygulaması olan Catalines ile eğlenceli bir turistik konseptin içine dahil olabilirsiniz. Özellikle birçok farklı yeri gezmek isteyen ama nereden başlayacağını bilemeyenler için düzenlenen bu uygulama, kapsadığı bölgeler dahilince üye olan kuruluşlar tarafından yapılan indirimler sayesinde eğlenceli bir tatil yapma imkanını da beraberinde sunuyor.

Bodrum’dan Kos’a, Sakız Adasından Leros’a kadar birçok yere karşılıklı sefer düzenleyen firma, düzenli olarak yapılan seferlerle 3 saatlik turlar kapsamında birçok adayla ilgili bilgi almanızı sağlayacak seçenekler sunar. Türkçe, Yunanca ve İngilizce dil desteği sunan hostesler sayesinde kısa sürede memnun kalacağınız bir seyahat yapmanızı sağlar.


Bodrum - Kos Feribot

İskele meydanında bulunan şubesinden birçok Yunan adasına seyahat imkanı sunan firma, aynı zamanda gruplara özel olarak düzenlediği yat turlarıyla da bilinen bir firmadır. Yunan adalarına konaklamalı ya da günübirlik uğramak isteyenler için kişiye özel tur paketleri düzenlenmektedir.
Turgutreis - Kos feribot seferleri düzenleyen Catalines, bu hizmetlere ek olarak özel tatil kartıyla, birçok üye iş yerinde çok özel avantajlardan yararlanma fırsatı sağlamaktadır. Kos, Marmaris, Datça, Bodrum, Rodos, Simi, Kalymnos adalarına ulaşım sağladığınızda, bu adalardaki yüzlerde restoran ve kafede geçerli olan Discount karttan yararlanarak alışveriş yapabilirsiniz.


Catalines Online Bilet

Online olarak birçok yere feribot bileti satın alabileceğiniz Catalines sitesinde, kısa sürede günü birlik olarak birçok adayı gezebileceğiniz turları da tercih edebilirsiniz. Online olarak aldığınız biletleri yeşil pasaportunuz varsa kolayca kullanabilirsiniz. Ancak bordo pasaport sahipleri için bu durumun iyi bir şekilde ayarlanması gerekir.
Seyahat tarihinden birkaç gün evvel satın alabileceğiniz feribot biletleri ile kısa sürede bilet satın alabilirsiniz.


Catalines İletişim Bilgileri

Kale Caddesi No:18 adresinde bulunan Catalines, www.catalines.com adresinden ziyaret edilebilmektedir. Siteden online bilet almanızın mümkün olduğu firma, Bodrum Kale caddesi üzerindedir.
Telefon Numarası: 0252 316 10 87
E-posta: info@bodrumexpresslines.com
12 adalar ve diğer Yunan adalarına ulaşım sağlayan firmaya her gün ulaşabilir, kapıda vize işlemlerinizi de yaptırabilirsiniz. 
 

Catalines Hakkında En Faydalı Yorumlar

Çok İyi ( )
İyi ( )
Orta ( )
Kötü ( )
Çok Kötü ( )
Ortalama Puan

0

Yorum Yok

Catalines İletişim

Telefon: (0252) 316 1087
E-Posta: info@bodrumexpresslines.com
Website:

Adres: Kale Caddesi No 18 Bodrum, Muğla

Catalines Firmasının Gittiği Rotalar

Bodrum - Kos
Kos - Bodrum